Zavrieť

Porady

ELDP - počíta sa do VZ vyplatená dovolenka?

Ahojte, možno banalna otazka ale program mi nevyplní automaticky sumu VZ na ELDP za vyplatenú dovolenku- táto zamestnankyna je na materskej ale končí prac. pomer dohodou , vypočítala som jej poslednú mzdu kde som jej preplatila zvysnu dovolenku. Mám to tam teda doplniť ručne či sa suma za vyplatenú dovolenku neuvadza do VZ? Dakujem

v návode na vyplnanie ELDP čítam ze pri príznaku MD sa VZ nevyplna, ale nebude tam táto suma chýbat?


No odpoviem si aj sama zistila som , že nie nema sa počítat do VZ pretoze sa z vyplatenej sumy neplatia odvody na dôchodkové poistenie vedela som , že to bude nejaká banalita
Naposledy upravil ivka70 : 04.05.17 at 11:35
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Kedze neodpracovala v mesiaci, kedy preplacas dovolenku, ani jeden den, nesli z preplatenej dovolenky odvody do SP na DP, nemoze byt ani na ELDP.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    llentikaa Dakujem, a este otázka, koľko kal. dní vyluč. dôb mala zamestnankyna počas roka 2016 kedy bola cely rok na MD?
    ivka70 Kuk tu: http://www.porada.sk/t247651-eldp-ma...dovolenka.html
    veronikasad Rozlišuj MD a RD. MD určite netrvá celý rok
      zbaliť

    ELDP - počíta sa do VZ vyplatená dovolenka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.