Zavrieť

Porady

FACEBOOK - Ako pridať fanpage do skupiny

Mam fanpage k svojmu eshopu, chcel by som ho pridat do roznych inzertnych skupin a davat inzeraty pod hlavickou fanpage. Doteraz to davam pod sukromnym menom, ale otravuje to mojich priatelov. Nechcem si zriadovat fake profil, jednoducho potrebujem vystupovat pod svojou znackou. Kde sa to da nastavit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rerex je offline (nepripojený) rerex

    rerex
    FB marketing je veľmi komplexný a sofistikovaný systém. Sám som strávil samoštúdiom asi rok, neskôr som sa dal aj na kurzy seo optimalizácia a ppc marketing. Ak máš záujem o predávanie a prezentovanie cez fanpage, tak ideálne doporučujem, aby si si vytvoril sieť (môžeš pár ľudí alebo aj vačšiu) administrátorov a prispievateľov, ktorý budú publikovať a zdielať obsah medzi svoje kontakty.

    Toto je najjednoduhšia a najefektívnejšia cesta budovania FB publika (pokiaľ nemám záujem o platené reklamy). Avšak pozor, veľmi dôležité je aj relevantnosť publika. Takže určite nemá zmysel umelo ťahať ľudí do skupiny, ktorý sú mimi relevancie.

    Relevantnosť hodnotí už pomaly každý vyhľadávač a FB bude otázka času, kedy sa z neho stave vyhľadávač na základe sociálnych referencií. Takže na to pozor.

    FACEBOOK - Ako pridať fanpage do skupiny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.