Zavrieť

Porady

Nefunguje Skylink na dva tv

Mam skylink na dva tv s jednou kartou a chlapec sa mi hral s nastaveniami a prestal mi ist druhy tv.Vie mi dakto poradit co tam treba spravit ako to sparovat?Satelit na dva koaxili ku kaydeu tv jeden.Hlavny TV s kartou je cez HDMI prepojeny s TV a sietovym kablom do routru s internetom.IDE O CRYPTOBOX HD600 MINI


Dakujem
Naposledy upravil asasasasd : 11.05.17 at 18:15
4 komentárov     zbaliť
misoft Široký pojem.... ako sú prepojené, cez čo? Ak cez sat.prijímač - v nastaveniach hľadaj, ak cez satelitný STB - tiež hľadaj v nastaveniach.
Žiaľ - veštecké a krištáľové gule sa nám minuli, takže ti do obývačky nevidíme a nevieme, čo tam máš.
Takže najskôr si toto preštuduj http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html a podľa toho oprav text popisu problému....
misoft Takže aj IPTV?
asasasasd Prepac ale neviem co je IPTV?
misoft Internetová televízia - cez internet. Pretože ako píšeš - zo satelitu do prijímača a do telky a potom od routeru do prijímača - takže dva zdroje satelit + internet.
Lebo ten prijímač má dva výstupy - HDMI + klasický anténny.
Môže prijímať signály zo satelitu a z internetu (to je tá IPTV).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    1.Zdielačka ide cez router a aj druhý prijímač je v sieti. Reštartni najskôr hlavný a následne vedľajší prijímač. Mohlo by to naskočiť.
    2. Ak nie zober 2 USB kľúče a nechaj si nahrať soft pre oba prijímače od predajcu a doma sprav upgrade boxov z kľúčov.
    3.Zober boxy predajcovi a spraví ti to spravidla na počkanie

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Sklink ma aj vlastne web stranku s kontaktami.Skus im opisat tvoj problem, mozno pomozu.
    Ja osobne mam s ich komunikaciou dobre skusenosti,mala som techn.problem, dost rychlo odpovedalia a pomohli
    lubko6394 Píše 2 prijímače na 1 kartu - to znamená zdielanie. A to je v rozpore s VOP. Na to má slúžiť tzv.druhá karta (platená). Skylink teda rozhodne nevolať.

    Nefunguje Skylink na dva tv

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.