Zavrieť

Porady

aky vhodny internet pre dochodcu v Bratislave?

Ahoj, planujem mojej mame , dochodkyni, zijucej v Bratislave, pri Slimaku , drzitelke ZTP objednat domov internet . Neporadi niekto, aky , najvyhodnejsi pausal pre dochodcu? Nemusi byt super rychly, ale spolahlivy za najmensiu cenu.Mama ma doma pevnu linku Telekomu. Dakujem za dobry typ. J
misoft A čo takto si vyhľadať poskytovateľov v BA a porovnávať? A pokiaľ má pevnú linku od T-debilov - tak nech sa to aj využije - ADSL alebo VDSL internet... a Telekom má (div sa svete!!) aj svoju webovú stránku - čo tak na ňu sa preklikať?
veronikasad Čo znamená "najnižšia cena"?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Pevná linka, magio a internet stoja spolu okolo 30 € mesačne. Na Slovensku je v tom aj telefonovanie 1000 minút na mobily, plus niečo aj do Európy zdarma. Aktuálne balíky treba pozrieť, stále sa to mení.

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    UPC má internet pre seniorov ..treba pozrieť..vraj dobrá cena..možno aj najnižšia..
    Ja nevyužívam..ale kamoška áno a je spokojná

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    T-com ma specialnu cenu na dsl internet pre dochodcov, treba sa na to popytat, stoji do 10 eur mesacne.

    aky vhodny internet pre dochodcu v Bratislave?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.