Zavrieť

Porady

KLAUZY

ahojte poradaci, vedeli by ste mi poradit, ci sa da k nadrzi Klauzy dostat aj na motorke alebo iba peso? dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    google ti nefunguje?
    odkaz pre mínuskovača:ak ani ty ani zadávateľka nevidíš ten link,na ktorom sa dozvieš všetko,tak som ho vymazala,a až teraz je tvoja mínuska adekvátna,poslúž si aj inde.
    Naposledy upravil kopretinka : 26.05.17 at 08:34
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    anadejka funguje ale preco by sa clovek nemohol opytat na nete toho, kto tam bol priamo, lebo na nete sa nie vzdy zhoduju info s realitou ....
    kopretinka tak asi priamo tam nikto nebol a pochybujem,že to,čo sa tam píše o tomto mieste,sa nezhoduje so skutočnosťou.Okolo jazera Klauzy vedie značkovaný TURISTICKÝ chodník naprieč Slovenským rajom.
    kopretinka odkaz pre mínuskovača:ak ani ty ani zadávateľka nevidíš ten link,na ktorom sa dozvieš všetko,tak som ho vymazala,a až teraz je tvoja mínuska adekvátna,poslúž si aj inde.
    vicktor Kde? Aka minuska?
    kopretinka ty si mi dal plus,takže pri odpovedi je teraz hodnotenie nula,ale keď dáš šípku na tú nulu,tak vidíš,že je tam jedno plus a jedno mínus,teda mne sa to tak zobrazuje,tebe sa to ukazuje inak,tebe ukazuje tvoju plusku,čo si mi dal.
    vicktor Tak si ma vypatrala. Ano, dal som plus nech nie si smutna.
      zbaliť

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Pocujem prvykrat...
    Ak je to v Narodnom parku Slovensky raj, tak by si sa mohla domysliet. To chces po roklinach jazdit na motorke? Slovensky raj je turisticky raj.

    https://www.google.sk/maps/dir/Dob%C...8.910614?hl=sk
    Naposledy upravil vicktor : 25.05.17 at 09:57
    anadejka inu reakciu som ani necakala, len utocit tu viete......
    rokliny,....... pozerala som maps z opacnej strany a tam to vyzera na celkom zjazdnu cestu, len nie je hranica odkial sa uz neda ist na moto, a trasa je ovela dlhsia ako cez dobsinu.
    preto som chcela info od toho kto tam bol, .......
    vicktor Je to NARODNY PARK - chranene uzemie, motoristi tam nemaju co jazdit, tak sa necit dotknuta.
    Vcera ma napadlo skusit cestu z Dobsinej. Ty chces z druhej strany? Klikni start zo SNV a Hrabusic a zistis ze treba Slovensky raj obist a zaver je ten isty.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.