Zavrieť

Porady

Cestovne nahrady.

Ahojte poradaci. Ako je to s nahradami za SC, ked zamestnanec nastupi napr. 8.5. o 18:00hod. na SC a 9.5. pojde do spolocnosti na vykon SC. Z 8meho na 9teho prespi u rodiny, ktora byva v blizkosti mesta, ktore je cielom SC. Ma narok na stravne, ked mu to nadriadeny podpise? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ma narok na stravne, ak pracovna cesta zacala uz 8.5.
    To, ze nevyuzije ubytovanie, ktore mu hradi firma, na narok na stravne nema vplyv.

    Ak vsak zamestnavatel pracovnu cestu naplanuje az na 9.5., tak to, ze on isiel do daného mesta uz 8.5. navstivit rodinu a prespat, nikoho nezaujima a narok na stravne nevznika..
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Laurinkai Nadriadeny mu podpisal SC na prikaze na ceste uz od 8meho. Tak si myslim, ze ma na to narok aj ked vykon nastane 9.5. Ci si to zle vysvetlujem?
    Tweety Príkaz je od 8.5., nárok na teda už od toho dňa..
    Laurinkai Ano, skontrolovala som to. Vdaka za konzultacie.
    veronikasad Záleží od vzdialenosti, či je nutné aby cestoval už 8.5.
    ivka70 Ak je prikaz na PC uz 8.5., tak ma narok na stravne uz aj za tento den - podla poctu hodin stravenych na PC. Ked niekto cestuje do zahranicia, kde ma meeting na druhy den od 9,00, tiez zvycajne musi cestovat uz den vopred, narok na stravne ma za oba dni.
    Laurinkai Toto neskumam. Cely mesiac je tento clovek prakticky na cestach, cize ma jeden cestak za cely mesiac, samozrejme datumy a casy su vo vyuctovani prehladne rozpisane , prespava u znamych a ked mu jeho nadriadeny podpise CP od 8.5. tak to beriem ako rozhodujuce. Len som si nebola celkom ista, ci to robim dobre preto ta otazka.
    veronikasad Suhlasim
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.