Zavrieť

Porady

zmena uzivatelskeho mena

Mohla by som vas poprosit o zmenu uzivatelskeho mena. Mam tam moje meno a chcela by som radsej vystupovat pod prezyvkou Hany Hany...... Vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zaloz si novy profil - s menom akym chces - a poziadaj administratora o zrusenie aktualneho konta s celym menom.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zmenit uzivat.meno na Porade moze jedine Richard-admin. http://www.porada.sk/member.php?u=2

    Napis mu ss,alebo do profilu a poziadaj ho o zmenu.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Zaregistruj sa nanovo, stary prispevok vymaz, celkove odstranenie pocka.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Anna Halajova ale vobec sa neviem dostat do toho ako vymazat prispevok
    vicktor Nabehni mysou tesne pod posledny riadok, klikni upravit, potom vymaz. Ostane prazdny prispevok. A mal by tam byt aj taky nenapadny obrazok smetneho kosa, tym ho odstranis komplet.
    arizona To je ohromna rada!!! Potom ostatni clenovia nahlasuju vymazane prispevky a moderatori ich musia vracat naspat...vymazanim nic neziska,akurat ten moderator, kto po nej bude upravovat temu bude mat pracu navyse
    vicktor Bola tam jedna jedina odpoved, ktoru si precitala.
    Teraz chce pokracovat ako inkognito.
    Nechapem preco nejaky moderator bude / MUSI vracat naspat jej sukromny problem pod plnym menom...?
    kopretinka čo potrebuješ?
    kopretinka a ty nečítaš,že zmeniť meno môže iba admin? alebo nerozoznáš pojem admin od moderátora?
      zbaliť

    zmena uzivatelskeho mena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.