Zavrieť

Porady

Magio go premium - nesúvislé prehrávanie VYRIEŠENÉ

Máme wifi (príjímač aj vysielač v jednej izbe), optiku, neobmedzený internet od Telekomu, včera sme si kúpili službu Magio go premium. Dnes sme to spustili. Všetko funguje, až nato, že po niekoľkých minútach video zastaví.

Nastavila som aj najnižšiu kvalitu. Nepomohlo.
Zrušila som všetky rozšírenia, nechala len plugin magiogo. Nepomohlo.
Zrušila som niektoré procesy na pozadí. Nepomohlo.
Preinštalovala som google chrome. Nepomohlo.

DOPLNENIE-VYRIEŠENÉ
Boli sme prví zákazníci, ktorí sa sťažovali na podobný problém, po nás sa sťažnosti kopili, takže predsa bola chyba na ich strane a od budúceho týždňa by to malo fungovať.
Naposledy upravil Kabaka123 : 18.06.17 at 20:30
4 komentárov     zbaliť
arizona Kontaktovala si Telekom? Oni maju technikov na telefone,dokazu pomoct aj na dialku.
Kabaka123 kontaktovala som aj Telekom... 1. reakcia, že chyba nie je na ich strane.... 2. reakcia tiež.... ale vraj včera inštalovali nový prehrávač, tak mám všetko odinštalovať nainštalovať reštartovať.... tak uvidím... testujem to teraz
misoft Hmmmm.... a to WiFi - žeby z routeru? A čo na to ten router, ako sa on volá? Je schopný to preniesť? Ako je router nastavený?
Treba si uvedomiť, že i tá IPTV potrebuje svoju stabilnú rýchlosť - inak bude zastavovať, aby do vyrovnávacej pamäte natiahlo ďalší kus toho videa.
Trubka je trochu iný level - už vo väčšine prípadov ide v HTML5 - ale to Magio ešte (zatiaľ) ide vo flashi....
Kabaka123 12.júna sme uzatvorili zmluvu.

13. júna sme službu Mago go premium aktivovali.

Pred 12. júlom sme službu zrušili, lebo nefungovala a nefunguje dodnes.

Nemáme TV, tak sme využili internetovú televíziu. Priateľ chcel sledovať 24 Le man, kvôli tomu, sme si túto službu kúpili, ale nesledoval, lebo služba nefungovala.

Preinštalovaný chrome, vymazané cookies, PC prečistený ccleanerom, reštartovaný PC, nanovo nainštalovaný plugin aj prehrávač.

Otestované na PC s win 7 a notebooku s win 7.

A stále nefunguje.

Faktúru nám vystavili na plnú sumu, budeme reklamovať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    vraj pre zvýšenie bezpečnosti zákazníka telekom prešiel od prehliadača firefox v ktorom to šľapalo ako švajčiar, na chrome kde to hapruje, vraj sa treba prehrabať v bezpečnostných výnimkách - dať výnimku a malo by to ísť, premium nemám tak na to kašlem, počkám až to telekom riadne sprevádzkuje /mňa to točí stále dookola od pluginu k prehrávaču a pritom všetkom mi to asi dva týždne v pohode bežalo a dokonca aj na firefoxe/
    Kabaka123 tak predsa bola chyba na ich strane
    misoft Tie IPTV - niekedy sú fajn, niekedy na oštaru. Aj taký Horizon Go (UPC) - furt ide v Silverlighte (čo je vlastne flash) a každú chvíľu načítava do medzipamäte. Ale už písali, že prejdú na HTML5.
    Ale stačí pár URL adries, otvoriť VLC (alebo KODI) a sledovať... a pokiaľ sa nazbiera viac adries, urobí sa playlist a IPTV telka jak lusk, ani tie ich služby netreba - u mňa cca 80 programov v playliste IPTV.
    Istý čas som mal (cca 2 dni dokonca 180 programov, vrátane satelitných nemeckých, ruských.....

    Magio go premium - nesúvislé prehrávanie VYRIEŠENÉ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.