Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Zasa ti nedalo si zakopnúť, ako inak. Chytil si sa iba streľby, ktorá ti je vlastná.
Podľa tvojej reakcie nemáš ani šajnu o čom Páleš báda a aký má komplexný rozsah vedomostí z rôznych oblastí, inak by nemohol vytvoriť to, čo vytvoril.
Nedávno objavil na svete ďalšieho človeka, ktorý sa tomuto rovnako venuje, na tom istom princípe, je uznávaný. Prakticky sú ich práce "identické". Keďže ide o Američana, mal väčší predpoklad preraziť vo svete. Spolupracujú.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Emil_P%C3%A1le%C5%A1
https://video.aktualne.cz/dvtv/pales...ted=1499355537
Myslím, že je každému nad slnko jasné, o čom "báda". Dokonca je jasné aj čo doteraz vytvoril.
Žije v akejsi svojej bubline a presviedča sa o svojej pravde. Nechápem však, ako sa vzdelaný človek môže dopracovať tam, kam sa dopracoval.
----------------------------------
Spomenula si oponentov jeho teórie. To akože mu nevedia oponovať.
Skús sa zamyslieť, ako by si mu chcela oponovať, keď základom jeho vedeckej práce je existencia archandelov a ich vlády nad svetom. Veď to asi riadia aj iluminátov, imperialistov, satanistov, jastrabov a čo ja viem koho ešte. Dokonca aj mňa, ale ja som taký nevedomý, že si to ani len neuvedomujem.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

misoft
Nandrolon
Nepotešil včerajší list od židov zo SLSP. Môj balík účtu sa ruší a od 1.9. mi účet automaticky menia na "sporožíro". Pozerám, tak karta "nie", internetbanking "nie".
Takže za kartu si človek zaplatí ročne 10 eur a potom mu ju jednoducho zrušia.
No, vidím, že im tam musím trochu prísť narobiť vietor. Oni ma dotlačili do balíka a teraz ten balík rušia, čuráci.
Ešte dobre, že mám separátny účet v mBank, takže vlastne mi to dá tak pol dňa práce obvolať J a T a ostatné banky + paypal a pomeniť jedno číslo účtu a SLSP od 1997 - DOVI DOPI :-))
Mi niečo vrav....
Mám u nich dlhé-dlhé roky termínovaný vklad (6mes.). Všetko klapalo (i keď tie úroky nič moc). Nedávno som šiel "doplniť" nejaké oné do tohto vkladu a osôbka mi povie, že termínované vklady už neexistujú.
Tak som odišiel, ale za pol hodky som prišiel a išiel k inej osôbke a postup bol diametrálne iný. Terminovaný vklad zostáva, peniaze sa pripíšu pri termíne. Reku OK!
A odrazu - včera - príde lajstro od nich, že mi MENIA termínovaný zo 6mes. na 1mes., aby som sa "rýchlejšie" dostal k peniazom.

Pýtal od nich niekto nejakú zmenu? Ja teda nie. Ten vklad je železná zásoba, o vklade predsa mám právo rozhodovať JA a nie ONI! Tuším si pôjdem prevetrať pľúca a trochu im vynadať.
Mimochodom - je tam päťmiestne číslo....
mne pred 2 rokmi oznamili za na terminovane knizky sa prestali urocit,za dlhe obdobie nevedeli to oznamit,hlavne ze kazdu chvilu vedeli telefonicky otravovat s ponukou uverou a inych hovadin-dalej banky v mediach sa vyhovaraju ze rusia postupne produkd vkladne knizky lebo to ziadaju lienti,ze poznam vela klientov co ziadaju ich zachovanie nevadi a dalsia postovka pri zakladani uctu slubili ze bude info ohladom zmeny urocenia,jasne ze menili bez infa a nedodrzovali viazany urok ako prislubili a furt otravovali ze zmenit vklad na invsteiciu do fondov-no iste,aby nie ze bol urok 0,05 %-ale este aby aj z toho vlkadu uliali nieco-ziadny fond neni garantovany,len ojebavaju ludi,ze je sakra rozdiel medzi chranenym vkladom a investiciou do ich pochybnych vytunovatelnych investicnych fondov
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

...nepotesilo umrtie v rodine.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ajajaj..... .... nie priaznivá správa.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

" pasujem". Do hodnosti poručik...zo šablou...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1 (Dnes 10:23) Koho tema nebavi, nech ju neotvara a nemusi kazit vzduch
kopretinka (Dnes 10:43) zadávateľ tu bol,nereaguje,nahlásila som tému na uzavretie,buchač nech sa ide realizovať inde.
http://www.porada.sk/t299396-aky-vho...iatocnika.html
Ani nepotešilo, ani nerozčúlilo...len sa čudujem.
Kúwa...takže psíčKÁRI sú nedoknuteľná kasta ? Ich témy sú v pohode, aj keby ich bolo každý deň do bludu ?
Nepomýlili si poniektorí Poradu s Dogforom a podobnými ?

Ale šak hej, Porada je od slova poradiť. Lenže majitelia psov sú málokedy odborníci na všetky rasy a plemená. Sú len majitelia a môžu dávať len a len SVOJE skúsenosti s kadejakým čoklom.
Čudujem sa tiež, že ak niekto sa interesuje ohľadom auta, tak je odfajčený rovno na autičkárske fóra...

Čudujem sa aj okolnostiam, praktikám a iným onačinám, ktoré sa tu v poslednej dobe vyskytujú...
Kuwa...ale hlavne, že mne sa realizovali do súkromky viacerí moderátori, ba aj samotný Richard...lebo sa nie jeden sťažoval. Nuž, môžu sa aj naďalej...česť ich práci.


P.S.:
Ale " je " určite v poriadku, ak sa moderátor vyjadrí :
kopretinka (Dnes 09:43) choď do péčka,búchač,
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pocuvaj, my nemozeme za to, ze ti doma psa zakazali mat, tak si na tieto temy "najezeny".....ale ved pokoj, uz ju zavreli...mozes kludne Poradacik, bez nervov ....alebo dupat nozickami a busit pastickami opat pre nieco ine
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
pocuvaj, my nemozeme za to, ze ti doma psa zakazali mat, tak si na tieto temy "najezeny".....ale ved pokoj, uz ju zavreli...mozes kludne Poradacik, bez nervov ....alebo dupat nozickami a busit pastickami opat pre nieco ine
Áááále trt zakázali...to len TY si (a ako zvyčajne) nepochopila, čo som písal. Spomínala si, že si správy ukladáš, takže šup-šup, prečítaj ešte raz.

Nepochopila si aj to, že mne sa v tej podstate nejedná o psie témy. Tie sú mi úplne šumafuk.
To nečítaš poriadne, no vyberáš si len to, čo sa Ti hodí ?

Kľúúúd doktorečka, nepredbehuj udalosti a neurážaj...
To si vravíš inteligent, ktorá pravidelne pripomína iným etiketu Porady ?
Alebo pripomeniem minulosť (nie je problém) a budeš napružená ešte viac, ako si bola ?
Naposledy upravil buchač : 09.07.17 at 11:34
3 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dnes potesilo, ako "napieko"l moj muz ...spaldovo...
torta.jpg  
6 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač,daj si lieky,nerobí ti dobre,keď ich prestaneš užívať
2 5
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Who is who .....nechutná téma na nedeľné popoludnie
Načo si ho kaziť?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Však alaya1 priložila tortu ako bodku za správami dňa, nepomohlo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mna vcera potesilo....mam na fb....zdedene -prerobene konto po decku....nerumiem tam tomu ani trtale....obcas mi tam vyskoci obrazok stara ba a ba stare sidliska....tam som za pomoci decka...nieco zašťukla a uz mi chodia obrazky...no pradne.....ako ked maria27da do spomienkovej temy...foto....cela ta stranka je super.....spomienky paradne.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Od nepriaznivca tují
Chcel by som ešte dodať, že som si všimol pôsobenie tují na svoje okolie. Negatívna energia ktorú vysielajú odpudzuje včely a tak mi čerešňa v ich blízkosti takmer vôbec nerodí aj napriek tomu že kvitne ako mladá nevesta. Škodí taktiež aj hruške a klematis v jej blízkosti je úplný zákrpok. To, že vysiela negatívnu energiu potvrdzuje aj náš kocúr, ktorý s obľubou spáva pod tujou. O mačkách je známe, že vyhľadávajú miesta s negatívnou energiou. Aj tuju je potrebné strihať, ale odpad z nej sa nedá kompostovať a čo s ním? Keď ju chcete ako "dospelú" zrezať, jej peň je nemožné vykopať a v pôde nezhnije ako z ostatných drevín. Vysaďte si radšej úžitkové kroviny.
https://lepsiebyvanie.centrum.sk/zel...y-vysli-z-mody
U vás ako?
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
korela
Však alaya1 priložila tortu ako bodku za správami dňa, nepomohlo.
A ktorú myslíš tú.....?
Doktorku, pedagogičku, či porotkyňu medzinárodných súťaží?
A tá mňamka, akýže má význam, príchuť? Veď mi stúpol tlak a zhorklo mi v ústach....
1 7
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ako dobre ,ze šecko necitam
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
Dnes potesilo, ako "napieko"l moj muz ...spaldovo...
Hmmmm..... a pre mňa nezostalo?
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

afrikánka
korela
Však alaya1 priložila tortu ako bodku za správami dňa, nepomohlo.
A ktorú myslíš tú.....?
Doktorku, pedagogičku, či porotkyňu medzinárodných súťaží?
A tá mňamka, akýže má význam, príchuť? Veď mi stúpol tlak a zhorklo mi v ústach....
Ja som to pochopila ako bodku za tou psou a zopsutou témou, premostenie tortou na nedeľu so všetkým, čo k nej patrí. Nemalo význam ešte tému živiť.
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dnesna kontrola v "samorastucej" zahrade pri chate - Paradajky pekne, aj cierne sa ujali. Paprika o nicom, uhorky tolko, ze mozem rozdavat, zacneme teraz cuketove a tekvicove obdobie....tesim sa z toho velmi, ako to vsetko pomaly bez opatery vyrastlo....hlavne bez chemie.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
Dnes potesilo, ako "napieko"l moj muz ...spaldovo...
Hmmmm..... a pre mňa nezostalo?
Dobra je, este mame par kuskov, zdrava tiez.....manzelik dobre vybral, zabehnil
Naposledy upravil alaya1 : 09.07.17 at 20:43
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať