Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Áno, je to z foto evidentné, aj preto som myslela, že ide o mandľovník. :-)
To je potom OK, horšie by bolo, keby to bol frňákovník....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Radšej dudlíkovník.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nechcela som nedávno priamo do témy, padla zmienka o Plzákovi v rámci profesionálov, viete čo sa mu stalo so synom ..., deň pred maturitou...
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Viem, čo sa stalo....a nebol to len prípad Dr.Plzáka. Takých detí bolo viac, čo sa rozhodli pre dobrovoľnú smrť, napriek tomu, že rodič bol "od fachu"
Ale je dosť aj samotných psychiatrov, ktorí "profesne zlyhali". Čo už, aj ich sa týka psychické zlyhanie tak, ako kohokoľvek iného.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
Viem, čo sa stalo....a nebol to len prípad Dr.Plzáka. Takých detí bolo viac, čo sa rozhodli pre dobrovoľnú smrť, napriek tomu, že rodič bol "od fachu"
Ale je dosť aj samotných psychiatrov, ktorí "profesne zlyhali". Čo už, aj ich sa týka psychické zlyhanie tak, ako kohokoľvek iného.
A ešte koľko potomkov dnešných významných osôb trávi čas v "Čistom dni" a podobných zariadeniach.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kvaka, Lujza- pisali ste mi koment,neviem co, vidim to v notifikacii, ale uz je situacia vyriesena, lebo tema je opat ako bola povodna.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

čo sa stane, keď sa na Tour de Franc minie pretekárovi vitamínový nápoj? nič zastaví a............
20228289_1727005797596200_2568853189087271083_n.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
Kvaka, Lujza- pisali ste mi koment,neviem co, vidim to v notifikacii, ale uz je situacia vyriesena, lebo tema je opat ako bola povodna.
Tu treba na silu vsetko... aj co netreba dat ako otazku..
....najsmiesnejsie-najsmutnejsie ..."1000" rocnu debatu..."co pod vianocny stromcek"....nejaky akčny moderator nedavno zavrel......komu tak silno vadila...
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

alaya1
Kvaka, Lujza- pisali ste mi koment,neviem co, vidim to v notifikacii, ale uz je situacia vyriesena, lebo tema je opat ako bola povodna.
Písala som koment k téme "jedálniček dietára" , lebo si napísala, že to bola pôvodne debata, že niekto zmenil tému o jedálničku na otázku. Písala som, že Richard dávno písal, že pri zmene "šatu" porady ostávajú málopríspevkové témy ako otázky a tam, kde bolo viac príspevkov, zmenila sa téma automaticky na debatu. Tá téma mala málo príspevkov, tak sa pri prerode porady stala otázkou. Nikto to neurobil, bolo to automaticky. Písala som, že teda zmením na debatu. Stalo sa a zmizli všetky komentáre. Myslela som, že pod témou to ostane, ale zmizol aj môj.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kvaka dik za vysvetlenie- mne islo len o to, ze ked sa debata zmeni na otazku, tak samozrejme, ze niektore prispevky v teme nejavia tendenciu odpovede, ale debaty.....a niekto to nepochopi a vytesuje sa
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
alaya1
Kvaka, Lujza- pisali ste mi koment,neviem co, vidim to v notifikacii, ale uz je situacia vyriesena, lebo tema je opat ako bola povodna.
Tu treba na silu vsetko... aj co netreba dat ako otazku..
....najsmiesnejsie-najsmutnejsie ..."1000" rocnu debatu..."co pod vianocny stromcek"....nejaky akčny moderator nedavno zavrel......komu tak silno vadila...
Lujza- asi je Svedok Jehovov- oni nemaju Vianoce
3 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nevadi ze nemaju Vianoce, stromcek mozu mat - vid Pelisky, aj komuniste slavili Bozi hod.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Su pre mna sporty...ktore nie su normalne....toto je jeden z nich....vyzvy pre "farmako"firmy...vyvijat nieco,aby bol sport zaujimavejsi......-nenormalny.....
Sport je iba bizňys.....mozno keby mohli naklonuju x krat vacsieho cloveka....aby sa na dres zmestilo viac reklamy....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Toto sme včera mali...

(prevzaté z YT, miesto je od môjho bydliska cca 200m)
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Je bezne cenu tovaru stanovit na 4 desatinne miesta? Vsimol som si to prvykrat.
stavebniny.png  
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Je! Ale, však v rekapitulácii ich už máš len dve. Tisíciny, desaťtisíciny ako by ti vratila, či pýtala od teba?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vicktor
Je bezne cenu tovaru stanovit na 4 desatinne miesta? Vsimol som si to prvykrat.
Na benzínkach si si nevšimol ?
Stotinky sa zaokrúhľujú smerom nahor...desatinky tiež.
Centík ku centíku, euro k euru.
Za rok sa toho nazbiera habadej.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
vicktor
Je bezne cenu tovaru stanovit na 4 desatinne miesta? Vsimol som si to prvykrat.
Na benzínkach si si nevšimol ?
Stotinky sa zaokrúhľujú smerom nahor...desatinky tiež.
Centík ku centíku, euro k euru.
Za rok sa toho nazbiera habadej.

... bapka k bapce, budú kapce...

... na porade? ... babka k babke a na porade príspevky, kapce, aj kapú ... ...
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať