Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Niekto zas zabudol užiť svoju večernú dávku liekova nahádzal mi 30 neužitočných a nevhodnýchza 5 minút
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka

Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
misoft
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka

Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...
Ja len žasnem,že niekto je taký primitívny...myslím minuskára
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Anika61
misoft
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka

Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...
Ja len žasnem,že niekto je taký primitívny...myslím minuskára
Je to košer, čisté! Navonok?
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Anika61
misoft
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka

Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...
Ja len žasnem,že niekto je taký primitívny...myslím minuskára
a nenapadlo vas, ze motivom moze byt prave vzbudzovanie takychto nalad za ucelom poskodenia porady a ze onemu minuskarovi, ci minuskarom, recami okolo minuskovania davate pocit zadostucinenia, ergo davate mu vediet, ze minuskovanie plni zelany ucel ?
@misoft anonymita hodnotenia nie je nestastna. Na webe je viacmenej bezna a v pohode akceptovana.
3 2
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
@taiko
anonymita hodnotenia je bežná a v pohode akceptovaná u "spoločenských" príspevkov.
Porada ale mala pôvodne ambíciu byť odborným portálom a nie vykecávacím.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
@taiko
anonymita hodnotenia je bežná a v pohode akceptovaná u "spoločenských" príspevkov.
Porada ale mala pôvodne ambíciu byť odborným portálom a nie vykecávacím.
neda sa nesuhlasit, ale anonymita hodnotenia je bezna aj na odbornych portaloch.
0 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

taiko
Ing. Ľubomír Janoška
@taiko
anonymita hodnotenia je bežná a v pohode akceptovaná u "spoločenských" príspevkov.
Porada ale mala pôvodne ambíciu byť odborným portálom a nie vykecávacím.
neda sa nesuhlasit, ale anonymita hodnotenia je bezna aj na odbornych portaloch.
Ako Plavčan ...
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Moja fazuľka je nas*atá.... Kupila si za 120€ lístky na koncert More/Than/Fest do Zvol. Slatiny. Včera číta na webe ...Koncert zrušenỷ.... A dnes jej prišli lístky. 2 dni pred koncertom toto zrušiť.... a to tam cestovali aj spoza hraníc! Také slovenské...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito

Ako Plavčan ...
Keby len Plavčan.... viacej kandidátov sa tam hore nájde...
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
ZV Slatina a 120 eur???
Nechodim po festivaloch, kolko potom stoja listky na poriadny koncert?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

vicktor
ZV Slatina a 120 eur???
Nechodim po festivaloch, kolko potom stoja listky na poriadny koncert?
Metallica - Vieden 60-130, ale to pred 2 rokmi
Naposledy upravil alaya1 : 16.08.17 at 09:29
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka

Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...


Ake poriadky by si robil? Hodnotenia boli verejne a hodnotenia tiez nekorektne. Skupinky si prihravali bodiky a ked videli, ze niekto zo skupinky dal minus, hned sa pridali. Ja som pravidelne dostavala od tych istych nickov. Cize je to uplne jedno a kym sa tu bude tema prepierat, dovtedy ti, co su frustrovani zo svojho realneho zivota sa budu takto realizovat, lebo vedia, ze to niektorych nasiera.
5 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kto si môj príspevok neprečítal, zverejním ho neskôr.
0 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
alaya1
misoft
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka

Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...


Ake poriadky by si robil? Hodnotenia boli verejne a hodnotenia tiez nekorektne. Skupinky si prihravali bodiky a ked videli, ze niekto zo skupinky dal minus, hned sa pridali. Ja som pravidelne dostavala od tych istych nickov. Cize je to uplne jedno a kym sa tu bude tema prepierat, dovtedy ti, co su frustrovani zo svojho realneho zivota sa budu takto realizovat, lebo vedia, ze to niektorych nasiera.
"Skupinky si prihravali bodiky a ked videli, ze niekto zo skupinky dal minus, hned sa pridali."

ala, časom som si toho všimol, ale bolo z toho jasné, kto a s kým si na konár sadá! Bolo to verejné falošné kamarátstvo, vraj priatelia?

Dnes? No hnus, čo sa tu deje! Kto koho kryje? No čo už? Bolo by lepšie bez bodovania. Už tu nejde o body, o prebodnutie likvidáciu sa jedná.

Nie je nad toto.


22.06.11 22:01
Kvaka
Kvaka
Katy a R Pozri príspevok
. ja by som sa chcela opýtať ... aké máte náklady na kúrenie za minulý rok je 700 eur za trojizbový byt veľa asi 65m2 (teplejšia oblasť)

U nás bola priemerná platba 8,24€ na m2. Rozdiely medzi bytmi boli však veľké, pokiaľ viem, tak v niektorých bytoch bola platba okolo 4€ na m2, v niektorých aj 12€, v jednom až 15€ na m2. Väčšina mala okolo priemeru. My sme mali náklady okolo 6€ na m2, za byt cca 400€. Dodržiavala som rady od sita.


23.06.11 22:50
Tara1
Tara1
Zitulda Pozri príspevok
Nakoľko byt nad tebou si vypne kúrenie, ty mu predávaš teplo stropom a samozrejme, že musíš kúriť viac a už nehovorím o tom, že si na prízemí a dokonca rohový predpokladám že severovýchod. Ja som na druhom poschodí, pred pár rokmi podo mnou byt bol rok prázdny, tak vypli kúrenie. Súsed nado mnou šetril a vypínal. Ja som pri max 5-ke nedosiahla ani 18-19°C a tak som prihrievala infražiaričom a sedeli sme ako eskimáci pri telke. Mnohí čo si vypínajú radiátory, a niektorí si dajú ho aj odmontovať, lebo vraj celý rok sme ho nemali zapnutý tak načo nám je. Tí nechcú uznať, že je to nefer voči susedom, že sa "dávajú vykurovať okolitými bytmi". To všetko vďaka meračom a nátury slovače...mne tak vyhovuje a ostatní nech sa dajú vypchať. To by sa nestalo, keby sa rozpočitávalo teplo iba podľa m2 na každý byt.

budem oponovať vlastným príkladom...37 bytov, rozúčtovanie podľa plochy sa používalo dlhé roky...spravidla sme mávali zanedbateľné preplatky na kúrení. Mnoho rodín si povymieňali radiátory za výkonnejšie alebo popridávali si rebrá na pôvodné - ale za teplo sme platili všetci rovnako. Čo myslíš, je to férové?
V 2009 sa urobilo vyregulovanie kúrenia, namontovali termostaty a merače a teraz pri vyúčtovaní som neverila vlastným očiam...4izb. preplatok 570 E...a to vďaka SITOvi, preštudovala som všetky jeho poznatky. Takže jednoznačne je spravodlivejšie rozúčtovanie podľa spotreby, zaplatím si koľko spotrebujem. A platenie na m2...veď ani elektrinu neplatíme podľa toho koľko mám namontovaných žiaroviek ...

Čo k tomu dodať , len fakty.

http://www.porada.sk/t160177-merace-...e-stavov.html#

Netreba body, že? Či?
0 8
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
sito
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
alaya1
misoft
Nuž vidíš - a hneď si rekordmanka

Richard by už konečne mal zrušiť tú nešťastnú anonymitu pre mínuskárov.... a poriadky by sme si aj sami porobili a možno ešte účinnejšie a rýchlejšie...


Ake poriadky by si robil? Hodnotenia boli verejne a hodnotenia tiez nekorektne. Skupinky si prihravali bodiky a ked videli, ze niekto zo skupinky dal minus, hned sa pridali. Ja som pravidelne dostavala od tych istych nickov. Cize je to uplne jedno a kym sa tu bude tema prepierat, dovtedy ti, co su frustrovani zo svojho realneho zivota sa budu takto realizovat, lebo vedia, ze to niektorych nasiera.
"Skupinky si prihravali bodiky a ked videli, ze niekto zo skupinky dal minus, hned sa pridali."

ala, časom som si toho všimol, ale bolo z toho jasné, kto a s kým si na konár sadá! Bolo to verejné falošné kamarátstvo, vraj priatelia?

Dnes? No hnus, čo sa tu deje! Kto koho kryje? No čo už? Bolo by lepšie bez bodovania. Už tu nejde o body, o prebodnutie likvidáciu sa jedná.

Nie je nad toto.


22.06.11 22:01
Kvaka
Kvaka
Katy a R Pozri príspevok
. ja by som sa chcela opýtať ... aké máte náklady na kúrenie za minulý rok je 700 eur za trojizbový byt veľa asi 65m2 (teplejšia oblasť)

U nás bola priemerná platba 8,24€ na m2. Rozdiely medzi bytmi boli však veľké, pokiaľ viem, tak v niektorých bytoch bola platba okolo 4€ na m2, v niektorých aj 12€, v jednom až 15€ na m2. Väčšina mala okolo priemeru. My sme mali náklady okolo 6€ na m2, za byt cca 400€. Dodržiavala som rady od sita.


23.06.11 22:50
Tara1
Tara1
Zitulda Pozri príspevok
Nakoľko byt nad tebou si vypne kúrenie, ty mu predávaš teplo stropom a samozrejme, že musíš kúriť viac a už nehovorím o tom, že si na prízemí a dokonca rohový predpokladám že severovýchod. Ja som na druhom poschodí, pred pár rokmi podo mnou byt bol rok prázdny, tak vypli kúrenie. Súsed nado mnou šetril a vypínal. Ja som pri max 5-ke nedosiahla ani 18-19°C a tak som prihrievala infražiaričom a sedeli sme ako eskimáci pri telke. Mnohí čo si vypínajú radiátory, a niektorí si dajú ho aj odmontovať, lebo vraj celý rok sme ho nemali zapnutý tak načo nám je. Tí nechcú uznať, že je to nefer voči susedom, že sa "dávajú vykurovať okolitými bytmi". To všetko vďaka meračom a nátury slovače...mne tak vyhovuje a ostatní nech sa dajú vypchať. To by sa nestalo, keby sa rozpočitávalo teplo iba podľa m2 na každý byt.

budem oponovať vlastným príkladom...37 bytov, rozúčtovanie podľa plochy sa používalo dlhé roky...spravidla sme mávali zanedbateľné preplatky na kúrení. Mnoho rodín si povymieňali radiátory za výkonnejšie alebo popridávali si rebrá na pôvodné - ale za teplo sme platili všetci rovnako. Čo myslíš, je to férové?
V 2009 sa urobilo vyregulovanie kúrenia, namontovali termostaty a merače a teraz pri vyúčtovaní som neverila vlastným očiam...4izb. preplatok 570 E...a to vďaka SITOvi, preštudovala som všetky jeho poznatky. Takže jednoznačne je spravodlivejšie rozúčtovanie podľa spotreby, zaplatím si koľko spotrebujem. A platenie na m2...veď ani elektrinu neplatíme podľa toho koľko mám namontovaných žiaroviek ...

Čo k tomu dodať , len fakty.

Merače tepla - odpisovanie stavov

http://www.porada.sk/t160177-merace-...e-stavov.html#

Netreba body, že? Či?
0 6
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

zaujímavé,zrazu z ničoho nič táto téma začala byť mnou sledovaná a dokonca aj emailom....ja som si to neprepla na sledovanie,a emailom už vôbec nie,to si nikdy nedávam...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
vicktor
ZV Slatina a 120 eur???
Nechodim po festivaloch, kolko potom stoja listky na poriadny koncert?
Metallica - Vieden 60-130, ale to pred 2 rokmi
3x40 - jeden po 40€.
Na tento http://epg.sk/?p=650
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

peniaze jej vrátia,nebude škodná
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A čo to, duševno?
2 5
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať