Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dobré ránko milí poraďáci! Prajem všetkým príjemný deň. Zvlášť zdravím úzku skupinku expertov, ktorí sa radi prezentujú pomlčkou, pripadne kolektívne zatvárajú aj otázky, odpovede na ne, ku ktorým je citovaný aj zákon. Tiež tých, ktorí majú možnosť mazať, uzavierať témy.

Pre nich bombónik, a dobrý šmak!



A pomlčkári snažte sa viac, viac, viac. Nech porada rozkvitá, do krásy!

0 2
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Aj na Dalekom Zapade bude moto akcia: http://m.motoride.sk/obrazok.php?obr...r%2F8554.1.jpg
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vicktor
Aj na Dalekom Zapade bude moto akcia: http://m.motoride.sk/obrazok.php?obr...r%2F8554.1.jpg
Či na Ďalekom Západe alebo na Blízkom Východe.....a nie je jedno ?
Ja sa Ti na to pozerám tak trochu inak...praktickejšie.

Motycyklistov delím na dve skupiny :
1. nenormálny
2. nenormálny

Príslušníci jednej sú milovníci rýchlej jazdy...tzv. darcovia orgánov.
Tí druhí sú zasa milovníci pomalej jazdy...tzv. predvádzači.

Ergo, obe skupiny ohrozujú ostatných účastníkov cestnej premávky.
Nevraviac už aj o tom, že sú to vo veľkej väčšine osoby, ktorým tie motorky v podstate ani len nepatria.
Lebo podľa môjho názoru, pokiaľ nie je v TP vyznačený majiteľ fyzická osoba, ale nejaká firma...tak niet o čom, nakoľko máloktorý jedinec si dovolí vysoliť za mašinu viac ako je bežnejšie auto, teda rádovo pár desiatok tisíc éčky.

.....či ???
0 3
dmc dmc

dmc je offline (nepripojený) dmc

kopretinka

no nemám väčších nervov,ako keď na jar začnú sa mi voziť pod oknom,hore dolu po ulici aj s tými ich výfukmi.......debílek je už 20km vzdialený a ten hukot je ešte stále počuť....
už sa neviem dočkať toho ich zrazu....300 motoriek za sebou,trvá to hodinu,kým všetci prejdú
a potom o pol noci robia okruh okolo mesta,pobudia všetkých mŕtvych na cintoríne,dôchodcovia dostávajú infarkty,a zase hodinu to počúvam,lebo mi idú popod okná....debilná akcia,ktorú podporuje ešte aj primátor
keby som vedel kde konkrene byvas....prisiel by som ti osobne trosku povrcat...nech si zvykas.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

dmc
kopretinka

no nemám väčších nervov,ako keď na jar začnú sa mi voziť pod oknom,hore dolu po ulici aj s tými ich výfukmi.......debílek je už 20km vzdialený a ten hukot je ešte stále počuť....
už sa neviem dočkať toho ich zrazu....300 motoriek za sebou,trvá to hodinu,kým všetci prejdú
a potom o pol noci robia okruh okolo mesta,pobudia všetkých mŕtvych na cintoríne,dôchodcovia dostávajú infarkty,a zase hodinu to počúvam,lebo mi idú popod okná....debilná akcia,ktorú podporuje ešte aj primátor
keby som vedel kde konkrene byvas....prisiel by som ti osobne trosku povrcat...nech si zvykas.
Ako ináč nach si len pakoši zvykajú. Čo majú čo frfľať. Čučať na telku a stále len vyspávať. Na to by ich bolo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bjuty...vieš, čo je zaujímavé ???

Že k týmto a podobnému sa nevyjadruje v podstate nik z Porady...a hlavne dvaja, dve nicky...
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kopretinka
misoft
Bude...
http://motoride.sk/akcia/8720/motozr...klov-2017.html


P.S. už sa pomaly zliezajú.....


a potom o pol noci robia okruh okolo mesta,pobudia všetkých mŕtvych na cintoríne,dôchodcovia dostávajú infarkty,a zase hodinu to počúvam,lebo mi idú popod okná....debilná akcia,ktorú podporuje ešte aj primátor
kopretinka, ale no tááák
mrtvých nepobudia a dôchodci? Šak sa cez deň vybúvajú, náhodou ja ten nočný okruh milujem. Je to pekná podívaná a tá vôňa benzínu? Mne nevadí...každoročne stojím na križovatke a obdivujem mašiny
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
dmc
kopretinka

no nemám väčších nervov,ako keď na jar začnú sa mi voziť pod oknom,hore dolu po ulici aj s tými ich výfukmi.......debílek je už 20km vzdialený a ten hukot je ešte stále počuť....
už sa neviem dočkať toho ich zrazu....300 motoriek za sebou,trvá to hodinu,kým všetci prejdú
a potom o pol noci robia okruh okolo mesta,pobudia všetkých mŕtvych na cintoríne,dôchodcovia dostávajú infarkty,a zase hodinu to počúvam,lebo mi idú popod okná....debilná akcia,ktorú podporuje ešte aj primátor
keby som vedel kde konkrene byvas....prisiel by som ti osobne trosku povrcat...nech si zvykas.
Ako ináč nach si len pakoši zvykajú. Čo majú čo frfľať. Čučať na telku a stále len vyspávať. Na to by ich bolo.
Keď vyrazia na Mikuláša, a ešte sa navlečú do mikuláš. kostýmov, osobne sa mi to páči, že myslia na deti.
Akoby Coca-Cola pre Vianocami . :-))))))). Lenže tú človek môže vypnúť jedným prstom.
Ale títo Mikuláši naozaj dojímajú.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Bjuty...vieš, čo je zaujímavé ???

Že k týmto a podobnému sa nevyjadruje v podstate nik z Porady...a hlavne dvaja, dve nicky...
A čo sa k tomu majú vyjadrovať, keď o tom nemajú šajn?
Neviem, ako je na tom Španielsko, ale Barcelona je vraj plná rôznych prišelcov. Tvária sa ako turisti, ale žijú tam doslova trvalo. Všetko robia načierno. Vrátane bývania a zarábania na živobytie. Všetko si dokážu získať hlavne cez úplatky.
Holt socanská byrokracia vie za úplatu vydať akékoľvek potvrdenie, doklad a podobne a tiež vie všeličo a čokoľvek nevidieť.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Lebo sú to vy****** slniečKÁRI, asi preto! :-))
Môže, ale aj vôbec to nemusí byť preto. Ľudia robia svoje rozhodnutia zväčša na základe svojich skúseností a vedomostí. Že sa neangažujú tu, ešte nič neznamená. Zatiaľ čítať a písať vie každý.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Nandrolon
Lebo sú to vy****** slniečKÁRI, asi preto! :-))
Môže, ale aj vôbec to nemusí byť preto. Ľudia robia svoje rozhodnutia zväčša na základe svojich skúseností a vedomostí. Že sa neangažujú tu, ešte nič neznamená. Zatiaľ čítať a písať vie každý.
Aké že svoje rozhodnutia?

To že každý vie čítať, ešte nič neznamená. Čo si myslíš, že tú manifestáciu zorganizovali bežní ľudia? Obyvatelia žijúci trvale v Barcelone? Kde že.
Toto je riadne organizované socanmi. Aj starostka je socanka. Domácim sa to nijako nepáči, ale držia hubu. Majú tam cca 200 000 ilegálov a domáci o nich vedia. Bývajú totiž v rôzne prenajatých bytoch v ich susedstve a samozrejme, že načierno. Nahlásený je jeden a desiati sú na "návšteve". Ak by to niekto z domácich kritizoval, alebo sa sťažoval na úradoch, odignorujú to, alebo ho nejako postihnú. To isté platí pri čiernej práci.
-----------------------
Najhoršie na tom je, že sa nedodržiavajú zákony. Málo kto z tých prišelcov, prešiel legálne cez migračné konanie. Pritom sú to aj ľudia z Peru, Hondurasu, Kolumbie, Ugandy, Maroka, Alžírska a podobne. Nie len z krajín, ako Sýria, Libanon, Afganistan a čosi Afrika, ktoré sú nami považované za gro migrácie.
Oni sa tam rozkukajú a idú ďalej. To isté platí aj pre niektoré veľké mestá v Taliansku, na Sicílii, vo francúzsku a podobne. Skoro každý má nejaký ten doklad o prebiehajúcej registrácii (a nie len jeden). Majú medzi sebou dobrých školiteľov a tí im radi vysvetlia, ako na to. Jasné že všetko sprostredkovane a za mastnú sumu. Niečo na spôsob našich podnikavcov s vybavovaním STK a prihlasovaním mot. vozidiel. (jasné že v minulosti)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
korela
Nandrolon
Lebo sú to vy****** slniečKÁRI, asi preto! :-))
Môže, ale aj vôbec to nemusí byť preto. Ľudia robia svoje rozhodnutia zväčša na základe svojich skúseností a vedomostí. Že sa neangažujú tu, ešte nič neznamená. Zatiaľ čítať a písať vie každý.
Aké že svoje rozhodnutia?

To že každý vie čítať, ešte nič neznamená. Čo si myslíš, že tú manifestáciu zorganizovali bežní ľudia? Obyvatelia žijúci trvale v Barcelone? Kde že.
Kúúúwa, Ty si v obraze .....jak oči.
Ale múdry si jak Rádio Jerevan.

Chas Mrokas dilinos....šak si pozri na dátum linku, čo dal Bjuty...a budeš v obraze, že čo chcel vlastne povedať, na čo narážal.

....a mimochodom, ak by si chcel tvrdiť teraz niečo iné, že vieš, vedel si a budeš vedieť, wo co gou ? Tak pindy po funuse si radšej nechaj od cesty....
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Tak daj vedieť o čo tu ide?
Ja som len popísal, ako to tam funguje a prečo to tak funguje.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Naviac buchač, aby si sa aj ty dostal do obrazu,
ani vítaca politika Merkelovej nieje oficiálna a už vôbec nieje podložená nejakým platným zákonom. Všetko je to iba na verbálnej úrovni.
Ale našinec tvojej úrovne je v tom, že je všetko právoplatné a legálne schválené.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

A čo máš s tými motorkami?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, jar, jar, si ty ale motorKAR :-)))))
Sak mi daj plus, nech sa moja zena potesi :-)))))
Edit: Korela, neviem, sak sulina jak ja tu uz nikto nenaze, ci...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
korela
Nandrolon
Lebo sú to vy****** slniečKÁRI, asi preto! :-))
Môže, ale aj vôbec to nemusí byť preto. Ľudia robia svoje rozhodnutia zväčša na základe svojich skúseností a vedomostí. Že sa neangažujú tu, ešte nič neznamená. Zatiaľ čítať a písať vie každý.
Aké že svoje rozhodnutia?

To že každý vie čítať, ešte nič neznamená. Čo si myslíš, že tú manifestáciu zorganizovali bežní ľudia? Obyvatelia žijúci trvale v Barcelone? Kde že.
Toto je riadne organizované socanmi. Aj starostka je socanka. Domácim sa to nijako nepáči, ale držia hubu. Majú tam cca 200 000 ilegálov a domáci o nich vedia. Bývajú totiž v rôzne prenajatých bytoch v ich susedstve a samozrejme, že načierno. Nahlásený je jeden a desiati sú na "návšteve". Ak by to niekto z domácich kritizoval, alebo sa sťažoval na úradoch, odignorujú to, alebo ho nejako postihnú. To isté platí pri čiernej práci.
-----------------------
Najhoršie na tom je, že sa nedodržiavajú zákony. Málo kto z tých prišelcov, prešiel legálne cez migračné konanie. Pritom sú to aj ľudia z Peru, Hondurasu, Kolumbie, Ugandy, Maroka, Alžírska a podobne. Nie len z krajín, ako Sýria, Libanon, Afganistan a čosi Afrika, ktoré sú nami považované za gro migrácie.
Oni sa tam rozkukajú a idú ďalej. To isté platí aj pre niektoré veľké mestá v Taliansku, na Sicílii, vo francúzsku a podobne. Skoro každý má nejaký ten doklad o prebiehajúcej registrácii (a nie len jeden). Majú medzi sebou dobrých školiteľov a tí im radi vysvetlia, ako na to. Jasné že všetko sprostredkovane a za mastnú sumu. Niečo na spôsob našich podnikavcov s vybavovaním STK a prihlasovaním mot. vozidiel. (jasné že v minulosti)
Neviem nájsť Nandrolonov príspevok, je zmazaný? Ale ak si dobre pamätám, tak reagoval na Buchača.
Bjuty...vieš, čo je zaujímavé ???
Že k týmto a podobnému sa nevyjadruje v podstate nik z Porady...a hlavne dvaja, dve nicky...
.................................................. .................................................. ................................................

jar88, ja som reagovala na Nandrolona, nie na teba, a prekladať môj príspevok zo slovenčiny do slovenčiny tu fakt nebudem.

Neadresuj ten príspevok, prosím ťa, práve mne. Niečo s tým urob.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela, Jar, nepoprepinali ste si nicky, ci jako?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať