Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Niekedy...cista tragedia to tu(: fajn...ze secko necitam.....
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Moje vidíš? Ja som si profil uzamkol...
PS: ešte ma napadlo či ten, komu ich "nevidíš" nemá náhodou "vyššie práva" ako bežný užívateľ...
Tak som "viditeľný" ale presne tak, ako píšeš, asi som to neuložil, nevadí...
nuz tak neviem, ako su zneviditelneni ti, ktorych nevidim
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Niektorí majú vyššie práva, neviem, či to sú práve osoby so statusom "moderátor", ale môžu napr. vykopávať "nováčikov", čo mne neponúkne... Z toho mi vyplýva, že môžu mať vyššiu úroveň uzamknutia profilu...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Niektorí majú vyššie práva, neviem, či to sú práve osoby so statusom "moderátor", ale môžu napr. vykopávať "nováčikov", čo mne neponúkne... Z toho mi vyplýva, že môžu mať vyššiu úroveň uzamknutia profilu...
vykopavat novacikov mozem aj ja.
btw vidis Ty moj profil a odkazy v nom ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... ja viem že môžeš.... tvoj profil nevidím.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nechápem, že vždy spadnete do riešenia takýchto banálnych vecí.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bettylou
jar88
bettylou
korela
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207...kej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.
tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí.
Je to smutné, ale je to fakt u nás veľmi rozšírený názor.
A však je to naša ústava. Ústava nás občanov Slovenskej republiky.
Treba si však uvedomiť, že aj napriek tomu, že si z nej politici robia trhací kalendár, mi nemusíme. Mali by sme si ju vážiť a chrániť, lebo len v ústave máme zakotvené svoje prirodzené práva.
Politici vedia prečo to robia a mali by sme to vedieť aj my.
Politici si z nás robia dojnú kravu a robia to pomocou zákonov. Jednoducho si napíšu a schvália zákon, "že oslík otras sa" a oslík sa musí otriasať.
No a my im za to ešte aj platíme a poniektorí aj tlieskajú. Asi nevedia, čo je v ústave napísané a aký to má pre nich význam.
Myslím si, že jediná nádej na zlepšenie našej situácie bude v tom, že sa raz niekomu podarí napísať o ústave knihu, ktorá ľudí zaujme a priblíži im o čo sa jedná. Alebo ešte lepšie, nejaký dobrý pútavý film, prípadne video, lebo ľuďom je akosi zaťažko čítať.
Kde je teda to moje právo, chodiť v lete len v kraťasoch bez trička, tak ako môže chlap???
Len na tom pojebanom papieri a nikde inde, a ani nikdy inde ako na tom papieri nebolo. A takých príkladov by sa našlo do asam puče. Čo do toho miešaš politikov?
Nechápem, kde tu máš problém s ústavou? Veď v ústave máš napísané, že občan (a tým myslí aj teba) môže konať všetko, čo nezakazuje zákon.
No a neviem, že by nejaký náš zákon, práve ženám zakazoval vyzliecť si v práci tričko.
Nemala by si si tú detskú knížočku o ústave, predsa len kúpiť?
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Krásny, logický záver.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Nechápem, že vždy spadnete do riešenia takýchto banálnych vecí.
vsetky velke dolezite veci uz su vyriesene
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
alaya1
...aj takto
http://zahranicni.eurozpravy.cz/amer...tsi-psychopat/

https://www.youtube.com/results?sear...ump+psychopath

Niežeby som sa zastával šikomočka alebo veľkohubého s prehadzovačkou...ale včul si vyber, kto je väčší.
Jeden z tých dvoch už má k dispozícii atómové zbrane, ten druhý na vývoji a výrobe usilovne pracuje...

Obaja nie sú normál...ale na kapitána aj tak nemajú, to je atómovka sama o sebe.
Už začínam chápať, kde sa to v tebe berie.
Čítaš také múdrosti a potom máš aj z DT bolenie hlavy. Len akosi nechápem, čo majú na mysli, keď sa odvolávajú na "hodnoty psychopatických rysů osobnosti ". Ty vieš o akých rysoch to píšu?
PS
Neboj, vojna nebude.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
Nechápem, že vždy spadnete do riešenia takýchto banálnych vecí.
vsetky velke dolezite veci uz su vyriesene
No tak beriem späť. Nevedel som.
Tak riešte pokojne ďalej.
Onehdá si písal, že také dôležité prekáračky patria starej blaškovej a nie sem.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
Nechápem, že vždy spadnete do riešenia takýchto banálnych vecí.
vsetky velke dolezite veci uz su vyriesene
No tak beriem späť. Nevedel som.
Tak riešte pokojne ďalej.
V nedávnej minulosti si tu však upozorňoval, že na také veci tu máme starú blaškovú.
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
jar88
Nechápem, že vždy spadnete do riešenia takýchto banálnych vecí.
vsetky velke dolezite veci uz su vyriesene
No tak beriem späť. Nevedel som.
Tak riešte pokojne ďalej.
Onehdá si písal, že také dôležité prekáračky patria starej blaškovej a nie sem.
Mas viacmenej pravdu, aj ked toto sa netykalo ani politiky ani ekonomiky. Ale uz je hadam po prekaracke Teda z mojej strany urcite
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Vraj prečo Američania zvolia (teraz už je zvolený) toho psychopata Trampa.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
jar88
No a neviem, že by nejaký náš zákon, práve ženám zakazoval vyzliecť si v práci tričko.
Nejde len o to ci je hore bez chlap alebo zena.
Aj pri samotnych situacia moze byt ze jedna vzbudi obdiv okolia (aspon chlapov), druha verejne pohorsenie (vsetkych).
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
jar88
Už začínam chápať, kde sa to v tebe berie.
Čítaš také múdrosti a potom máš aj z DT bolenie hlavy. Len akosi nechápem, čo majú na mysli, keď sa odvolávajú na "hodnoty psychopatických rysů osobnosti ". Ty vieš o akých rysoch to píšu?
PS
Neboj, vojna nebude.
Hovno si pochopil, sprostučký...
Že nechápeš ? Šak vravím, že si hlúpy.

P.S.:
Vojna je už dávno.
3 8
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

...ahooooj! -





0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vicktor
jar88
No a neviem, že by nejaký náš zákon, práve ženám zakazoval vyzliecť si v práci tričko.
Nejde len o to ci je hore bez chlap alebo zena.
Aj pri samotnych situacia moze byt ze jedna vzbudi obdiv okolia (aspon chlapov), druha verejne pohorsenie (vsetkych).
ppohoršenie alebo nie, keď roím na horúcej streche kde je 50 a kamarát si tričko dolu dá a ja nemôžem, lebo .... problém, tak to už diskriminácia je. A to nehovorím o tom, keď sa čistia v horúčave dedinské alebo mestské kanály. Tak sa tu neoháňaj zákonmi, hovoríme o realite. Detto kúpaliská napríklad. Čo sa má čo kto pohoršovať, ža ja si tak isto chcem opáliť hruď. Ale neee. P.. jebané náboženstvo, či čím to vlastne je.
1 4
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bettylou
vicktor
jar88
No a neviem, že by nejaký náš zákon, práve ženám zakazoval vyzliecť si v práci tričko.
Nejde len o to ci je hore bez chlap alebo zena.
Aj pri samotnych situacia moze byt ze jedna vzbudi obdiv okolia (aspon chlapov), druha verejne pohorsenie (vsetkych).
ppohoršenie alebo nie, keď roím na horúcej streche kde je 50 a kamarát si tričko dolu dá a ja nemôžem, lebo .... problém, tak to už diskriminácia je. A to nehovorím o tom, keď sa čistia v horúčave dedinské alebo mestské kanály. Tak sa tu neoháňaj zákonmi, hovoríme o realite. Detto kúpaliská napríklad. Čo sa má čo kto pohoršovať, ža ja si tak isto chcem opáliť hruď. Ale neee. P.. jebané náboženstvo, či čím to vlastne je.
Nuž ak ti len toto robí problém, tak sa vlastne nič nedeje.
To chceš, aby ústava riešila aj počasie, spotené kozy a trebárs aj obezitu?
Vieš v akej spoločnosti žijeme. Narodila si sa do nej. Ústava nemôže riešiť aj to, nad čím sa budú, majú, alebo nemajú, ľudia pohoršovať.
Aj ja niekedy budím verejné pohoršenie. U niektorých ľudí vzbudím verejné pohoršenie už tým, že fajčím na miestach, kde to oni považujú za neprístojné. Pritom na to máme zákon, ktorý to rieši.
Mám sa ja hnevať na tých ľudí, že im to príde pohoršujuco a "nemorálne".
PS: ty nemáš hruď, hruď majú chlapi. Ženy majú prsia, prípadne hrudník.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Buchač tu mal príspevok a už tu nieje. Napriek tomu, že bol o ničom, zaujímalo by ma, či mu ho niekto zmazal, alebo dostal rozum a zmazal si ho sám.
1 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať