Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rozum nemáš ty, keď ho nevidíš. Je síce zbalený, ale však sa pozri poriadne! Je hneď nad tým "sitovým". A potom sa sťažuješ, že sa tu riešia banality. Ale keď niekto nevie "banalitu", tak slušnosť káže poradiť...
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
Nandrolon
Rozum nemáš ty, keď ho nevidíš. Je síce zbalený, ale však sa pozri poriadne! Je hneď nad tým "sitovým". A potom sa sťažuješ, že sa tu riešia banality. Ale keď niekto nevie "banalitu", tak slušnosť káže poradiť...
Čo by si chcel od takého potrata ?
Nevie sa pohybovať po fóre, hlavne, že rozumy rozdáva a ujoviny rieši....ale šak čo od uja očakávať ?
...a kuwa, že vraj vie aj robiť v kresliacom programe. Hehehe...asi v tom skicári, vnučke pomáha s pastelkami...lepšie povedané, že to bude naopak....vnučka pomáha jemu.
1 8
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-)))))))))))) som sa nasmial, díky. Ale možno na NOKII 3310 je to fórum skreslené :-))))))))))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Kresliaci program si tu ty spomínal a nandrolon ťa iba doplnil názvom toho svojho obľúbeného. A donedávna jediného o ktorom ste vedeli. Nuž nečudujem sa potom, že radšej kreslíš a projektuješ na papierových vrecúškach.
Nandrolon v ňom navrhuje a spracováva nové (vlastné) profily krídiel, tak prečo by ti nemohol poradiť s nejakým tým plechovým, extra - ultra kvalitným nožíkom.
----------------------------
Ohľadom toho tvojho 8 minuskového príspevku som bol zvedavý na ten tvoj výrok o tej údajne prebiehajúcej vojne.
Že kde je tá tvoja vojna.
Lebo ja mám info. že už žiadna vojne nebude. Vraj ani nemôže byť, lebo zbrojenie.....chápeš?
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Nandrolon
:-)))))))))))) som sa nasmial, díky. Ale možno na NOKII 3310 je to fórum skreslené :-))))))))))
Vieš, čo je zaujímavé ?
Ak ja alebo niekto iný nazve jara primeraným termínom, tak sa pomaly zdvihne vlna odporu jak cunami v Jukušime...hotový jadrový výbuch.

Ale keď jaroušek uráža ostatných, tak je to v poriadku...poniektorí by mu v pohode aj zatlieskali.

Toto sa vlečie už pár rokov...a že mi to nie je ľahostajné, tak to je jasné.
Vrcholom bolo onehdá to, že sa vysmieval z môjho zdravia.
Toto dokáže len fakt hovado, sviňa posledného rangu.

Vtedy sa ho zastal aj najsamlepší moderátor Porady...ich ctená milosť z Holandska taiko.
Dojebabral príspevky tak, že to snáď ani nebolo možné...raz zavrel, raz znova otvoril príspevky. Samozrejme, že čítajúci raz videli a raz nevideli....no čo je najhoršie, nečítali všetci tie moje príspevky poriadne.

To hodnotenie (prenasledovanie) mojej osoby na Porade neriešim. Jeden, dvaja jedinci by mali jednoznačne vyhľadaťpomoc psychiatra, psychológa. Ich konanie je doslova choré.

Takže som mierne pritvrdil...a budeme pokračovať.
1 7
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

JAR88- 1. jediný, kto v tejto galaxii kedy vytváral vlastné profily ako 3 ročný :-)))))))))))))))))))) si bol ty
2. Ja využívam už známe profily
3. Ale ani "ďakujem", "máš pravdu" ani nič podobné.
Druhýkrát na teba grciam!!
4. Tvoje info od štvorročnej vnučky nás tu nezaujíma! :-)

Buchač- ja to beriem "pa Rusky" - дурак дурака видит издалека!
:-)
Naposledy upravil Nandrolon : 25.08.17 at 10:01 Dôvod: doplnenie
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
JAR88- 1. jediný, kto v tejto galaxii kedy vytváral vlastné profily ako 3 ročný :-)))))))))))))))))))) si bol ty
2. Ja využívam už známe profily
3. Ale ani "ďakujem", "máš pravdu" ani nič podobné.
Druhýkrát na teba grciam!!
4. Tvoje info od štvorročnej vnučky nás tu nezaujíma! :-)

Buchač- ja to beriem "pa Rusky" - Durak duraka vidit i z daleka!
:-)
Zas klameš.
Už si sa tu chvastal, že s nejakým super odborníkom riešite nové krídlo a nezabudol si vyzdvihnúť svoj nie nevýznamný podiel.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Nandrolon
:-)))))))))))) som sa nasmial, díky. Ale možno na NOKII 3310 je to fórum skreslené :-))))))))))
Vieš, čo je zaujímavé ?
Ak ja alebo niekto iný nazve jara primeraným termínom, tak sa pomaly zdvihne vlna odporu jak cunami v Jukušime...hotový jadrový výbuch.

Ale keď jaroušek uráža ostatných, tak je to v poriadku...poniektorí by mu v pohode aj zatlieskali.

Toto sa vlečie už pár rokov...a že mi to nie je ľahostajné, tak to je jasné.
Vrcholom bolo onehdá to, že sa vysmieval z môjho zdravia.
Toto dokáže len fakt hovado, sviňa posledného rangu.

Vtedy sa ho zastal aj najsamlepší moderátor Porady...ich ctená milosť z Holandska taiko.
Dojebabral príspevky tak, že to snáď ani nebolo možné...raz zavrel, raz znova otvoril príspevky. Samozrejme, že čítajúci raz videli a raz nevideli....no čo je najhoršie, nečítali všetci tie moje príspevky poriadne.

To hodnotenie (prenasledovanie) mojej osoby na Porade neriešim. Jeden, dvaja jedinci by mali jednoznačne vyhľadaťpomoc psychiatra, psychológa. Ich konanie je doslova choré.

Takže som mierne pritvrdil...a budeme pokračovať.
Môj ty zlatý člen Porady.
Si ten najvulgárnejšie sa prejavujúci poraďák.
A to neplatí iba voči mne.
Ty si to dovolíš aj k nováčikom. Človek sa sem v dobrej viere zaregistruje, napíše prvú otázku, alebo nejaký príspevok a už nastúpiš.
Veď čo, šak MAZÁK na Porade. Čo na tom záleží, že sa tu viac neukáže.
So mnou si to skúsil rovnako, ale narazila kosa na kameň. Na skalu a to sa ti nepáčilo. Musím priznať, že ani mne sa to nepáčilo, ale pomyslel som si, že ojedinelý DURAK. Ale následne ste sa vyrojili a bol som prekvapený, že tu takých DURAKov vôbec trpia.
Nakukol som vám do profilov, zmapoval vašich priateľov a časom sa mi potvrdilo, že vrana k vrane sadá a rovný rovného si hľadá.
3 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
JAR88- 1. jediný, kto v tejto galaxii kedy vytváral vlastné profily ako 3 ročný :-)))))))))))))))))))) si bol ty
2. Ja využívam už známe profily
3. Ale ani "ďakujem", "máš pravdu" ani nič podobné.
Druhýkrát na teba grciam!!
4. Tvoje info od štvorročnej vnučky nás tu nezaujíma! :-)

Buchač- ja to beriem "pa Rusky" - Durak duraka vidit i z daleka!
:-)
Zas klameš.
Už si sa tu chvastal, že s nejakým super odborníkom riešite nové krídlo a nezabudol si vyzdvihnúť svoj nie nevýznamný podiel.
Áno, je to model, svahového vetroňa, ktoré lietajú v SR 2 ks. Ja a kolega. Plán pochádza z Francúzska /kde ich zopár lieta/. Snáď si ale nemyslíš že na krídlo bol profil vymyslený "od stola". Však to sa ani nedá. Ináč by na celom svete existovalo viac "úspešných profilov" ako od možno piatich ľudí... To, že si zakrivil odtokovku na papierovej lastovičke, to nie je nový druh profilu :-)))))
Naposledy upravil Nandrolon : 25.08.17 at 10:15 Dôvod: Oprava veľkého písmena
0 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

[QUOTE="jar88"][QUOTE="buchač"][QUOTE="Nandrolon"]
chlapci, a veď prečo ste na seba takí hnusní? čo sa tým dá dosiahnuť? už toho nadávania hádam aj stačilo..
Naposledy upravil Žabinka : 25.08.17 at 11:01
6 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Prečo si svoju reakciu pripojila zrovna na môj príspevok a nie na buchačov?
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Máš z neho vietor?
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88
Máš z neho vietor?
To sú mínusky od teba, žabinka?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

jar88
jar88
Máš z neho vietor?
To sú mínusky od teba, žabinka?
ja nedávam mínusky lebo jar88.. a ak dám, tak napíšem..
a pripojila som to pod tvoj príspevok lebo som pod tvojim príspevkom klikla na odpovedať, a takto sa to zaradilo..
ale idem to zmeniť, aby nedošlo k nedorozumeniu..
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nie, odo mňa. Lebo to tu jednovetovými OT príspevkami zasieraš!
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Nie, odo mňa. Lebo to tu jednovetovými OT príspevkami zasieraš!
nandrolon dalo by sa trosku vazit slova? Ved oponovat, karhat, ba dokonca aj nadavat sa da inteligentne, na urovni, nepouzivajuc pri tom slovnik pristavnych robotnikov zo Zimbabwe.
Mam zato, ze konkretne Ty to aj vies, len mas asi " incontinentia verbum vulgaris ", alebo co a potom sa musis hanbit a mazat prispevky, popripade sa neobjaovat na porade par dni, aby vysumelo
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
edit: k tomu cudziemu odbornému výrazu sa nevyjadrujem, lebo ja poznám na teba tiež :-)
Naposledy upravil Nandrolon : 25.08.17 at 11:36
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
Usmevne, ako si to lingvisticky ponal. Myslim ale, ze presne vies o com som pisal.
Navyse, mna sa to nedotyka, len to podla mojho nazoru znizuje uroven porady a Teba samotneho

PS: nemal som na mysli len tento Tvoj konkretny prispevok, pretoze je len jednym z Tvojich mnohych
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Žabinka
jar88
jar88
Máš z neho vietor?
To sú mínusky od teba, žabinka?
ja nedávam mínusky lebo jar88.. a ak dám, tak napíšem..
a pripojila som to pod tvoj príspevok lebo som pod tvojim príspevkom klikla na odpovedať, a takto sa to zaradilo..
ale idem to zmeniť, aby nedošlo k nedorozumeniu..
Ale veď v pohode.
Len som chcel vedieť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
Nandrolon
Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
Usmevne, ako si to lingvisticky ponal. Myslim ale, ze presne vies o com som pisal.
Navyse, mna sa to nedotyka, len to podla mojho nazoru znizuje uroven porady a Teba samotneho

PS: nemal som na mysli len tento Tvoj konkretny prispevok, pretoze je len jednym z Tvojich mnohych
V tomto prípade absolútne neviem, ako si to myslel, keďže si to nenapísal.
O moju úroveň sa nestaraj, ale ty by si sa mal začať už odrážať...
Nevedel som, že na poradu musím písať a chodiť a čítať ju každý deň. To je nejaká nová otrokárska doba, či?
Niekedy tu proste nemám chuť ísť, niekedy sa mi nechce písať a niekedy tu čítam také veci, že musím reagovať...
Myslím, že najviac znižuje túto poradu od roku 2006 čo som tu registrovaný práve táto téma + stará blažková, ktorú si tu Ty sám založil, takže by som pomlčal o tom, kto to tu permanentne trtká!
Naposledy upravil Nandrolon : 25.08.17 at 11:47 Dôvod: upresnenie
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať