Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
edit: k tomu cudziemu odbornému výrazu sa nevyjadrujem, lebo ja poznám na teba tiež :-)
Mne sa to v súvislosti s tebou dokonca aj páči.
Napríklad aj v slovných spojeniach:
život,
robota,
povaha,
zvyky,
a mohol by som písať do aleluja. Všetko zasraté a potentované.
Dokonca aj to tvoje vyjadrovanie.
-----------------------------------
Tak či tak si ale myslím, že sem to nepatrí a tak sa pripájam k žabinke. Fakt si to môžete nechať, alebo ušetriť na starú blaškovú.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V súvislosti s tebou ma napadajú iné, nepublikovateľné výrazy... a čo sa týka Žabinky, tak sa moc neoddeľuj, si hlavný a jediný rozdúchavač a TROLL...
Naposledy upravil Nandrolon : 25.08.17 at 11:48 Dôvod: doplnenie
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
taiko
Nandrolon
Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
Usmevne, ako si to lingvisticky ponal. Myslim ale, ze presne vies o com som pisal.
Navyse, mna sa to nedotyka, len to podla mojho nazoru znizuje uroven porady a Teba samotneho

PS: nemal som na mysli len tento Tvoj konkretny prispevok, pretoze je len jednym z Tvojich mnohych
V tomto prípade absolútne neviem, ako si to myslel, keďže si to nenapísal.
O moju úroveň sa nestaraj, ale ty by si sa mal začať už odrážať...
Nevedel som, že na poradu musím písať a chodiť a čítať ju každý deň. To je nejaká nová otrokárska doba, či?
Niekedy tu proste nemám chuť ísť, niekedy sa mi nechce písať a niekedy tu čítam také veci, že musím reagovať...
Myslím, že najviac znižuje túto poradu od roku 2006 čo som tu registrovaný práve táto téma, ktorú si tu Ty sám založil, takže by som pomlčal o tom, kto to tu permanentne trtká!
Neviem, neviem, ale to čo máš doma zakázané, tu neustále praktizuješ.
Čo, doma sa nedá, alebo pôst, či ako?
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Niekedy je lepšie, ak finančne ťahá jeden rodinu a druhý sa vezie.
Následne nedochádza k permanentnej únave a ani k bolestiam hlavy, prípadne predstieraným migrenam.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-))))))))) tu plačem od smiechu, odoslal som "dobre píšeš", zbytok máš na svojej nástenke :-)))))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
V súvislosti s tebou ma napadajú iné, nepublikovateľné výrazy... a čo sa týka Žabinky, tak sa moc neoddeľuj, si hlavný a jediný rozdúchavač a TROLL...
Naštuduj si niečo o výrazoch, ktoré tak rád používaš.
A nemyslím tým iba trolling.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
:-))))))))) tu plačem od smiechu, odoslal som "dobre píšeš", zbytok máš na svojej nástenke :-)))))
Ty tu tak často plačeš, že hneď každý vie kedy, kto a akú ťažkú migrenu má.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon - Dnes 12:53 - permalink

Dobre píšeš:-)))))) Ty EŠTEBÁCKY gerontofilný impotent :-)))))))) som sa nasmial, díky !!!
-----------------------------------------------

každý tvoj príspevok takto zverejním a
nemáš mi za čo ďakovať, (rado sa stalo)
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Presne toto som čakal :-)) Som rád, že sa tvoje myšlienky a mozgové pochody dajú čítať ako šlabikár :-)
Vidím, že už začínaš písať sám so sebou, dorobím uzávierku a padám, tak už pomaly začínaj...
0 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
taiko
Nandrolon
Taiko, vieš o tom že slovo "zasratý" má MINIMÁLNE 2 významy?
1. Zasraté hovado /vo význame "hajzeľ"/
2. Zasratá kuchynská linka /vo význame "špinavá"/...

Hádaj, ktorú možnosť som myslel... Resp. tá prvá by bola úplne nelogická!
Ale ak sa ťa to dotýka, môžem opraviť
Usmevne, ako si to lingvisticky ponal. Myslim ale, ze presne vies o com som pisal.
Navyse, mna sa to nedotyka, len to podla mojho nazoru znizuje uroven porady a Teba samotneho

PS: nemal som na mysli len tento Tvoj konkretny prispevok, pretoze je len jednym z Tvojich mnohych
V tomto prípade absolútne neviem, ako si to myslel, keďže si to nenapísal.
O moju úroveň sa nestaraj, ale ty by si sa mal začať už odrážať...
Nevedel som, že na poradu musím písať a chodiť a čítať ju každý deň. To je nejaká nová otrokárska doba, či?
Niekedy tu proste nemám chuť ísť, niekedy sa mi nechce písať a niekedy tu čítam také veci, že musím reagovať...
Myslím, že najviac znižuje túto poradu od roku 2006 čo som tu registrovaný práve táto téma + stará blažková, ktorú si tu Ty sám založil, takže by som pomlčal o tom, kto to tu permanentne trtká!
ach boze. No nic. Za pokus to stalo.
0 2
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Chlapci, nechcete sa presunúť k starej Blazkovej ?
4 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Presne toto som čakal :-)) Som rád, že sa tvoje myšlienky a mozgové pochody dajú čítať ako šlabikár :-)
Vidím, že už začínaš písať sám so sebou, dorobím uzávierku a padám, tak už pomaly začínaj...
Tak prečo si to písal, ak si presne toto čakal?
Ja som neznaboh, to znamená ateista.
Ja sa nemôžem správať tak, ako kresťan, mne nikto odpustok nedá.
Ty sa pomodlíš, urobíš pokánie a všetko máš odpustené. Ja nie, mne by to bolo tak či tak zrátané. Ja musím byt slušný za každú cenu.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

No predsa preto, lebo som to čakal, chcel som to hodiť priamo do fóra, ale vravím si, hodím ti návnadu, bol som si 100% istý. A už som len mačkal F5 že kedy :-))
EDIT: k tvojmu zeditovanému príspevku vyššie.
Ja dúfam, že každý môj príspevok zverejníš. Budeš predsa poslúchať. Opováž sa niekedy niečo nezverejniť !
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
veronikasad
Chlapci, nechcete sa presunúť k starej Blazkovej ?
Mozno by skor pomohla nejaka Lenka - utesitelka.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vicktor
veronikasad
Chlapci, nechcete sa presunúť k starej Blazkovej ?
Mozno by skor pomohla nejaka Lenka - utesitelka.
myslel si Vendula, ci nie?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
bettylou
vicktor
jar88
No a neviem, že by nejaký náš zákon, práve ženám zakazoval vyzliecť si v práci tričko.
Nejde len o to ci je hore bez chlap alebo zena.
Aj pri samotnych situacia moze byt ze jedna vzbudi obdiv okolia (aspon chlapov), druha verejne pohorsenie (vsetkych).
pohoršenie alebo nie, keď robím na horúcej streche kde je 50 a kamarát si tričko dolu dá a ja nemôžem, lebo .... problém, tak to už diskriminácia je. A to nehovorím o tom, keď sa čistia v horúčave dedinské alebo mestské kanály. Tak sa tu neoháňaj zákonmi, hovoríme o realite. Detto kúpaliská napríklad. Čo sa má čo kto pohoršovať, ža ja si tak isto chcem opáliť hruď. Ale neee. P.. jebané náboženstvo, či čím to vlastne je.
Nuž ak ti len toto robí problém, tak sa vlastne nič nedeje.
To chceš, aby ústava riešila aj počasie, spotené kozy a trebárs aj obezitu?
Vieš v akej spoločnosti žijeme. Narodila si sa do nej. Ústava nemôže riešiť aj to, nad čím sa budú, majú, alebo nemajú, ľudia pohoršovať.
Aj ja niekedy budím verejné pohoršenie. U niektorých ľudí vzbudím verejné pohoršenie už tým, že fajčím na miestach, kde to oni považujú za neprístojné. Pritom na to máme zákon, ktorý to rieši.
Mám sa ja hnevať na tých ľudí, že im to príde pohoršujuco a "nemorálne".
PS: ty nemáš hruď, hruď majú chlapi. Ženy majú prsia, prípadne hrudník.
Ja hruď mám a môžeš si kľudne aj udrieť, a jediné čo sa teraz pokúšaš, je bagatelizovať problém diskriminácie ako taký. Lebo sa nevie kam z konopí, tak sa to bagatelizuje, ale s tým si na mňa neprídeš. Nejde tu o môj osobný problém, ja si ho vyriešim, ale o problém skrývania diskriminácie.
A nazývať diskrimináciu slovom pohoršenie, tak to mi pripomína skôr stredovek ako 21. storočie. Moja úcta.
Naposledy upravil bettylou : 25.08.17 at 19:39 Dôvod: dopl.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

To o akú skrývanú diskrimináciu ti ide?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ze nemozu v bazene holymi cickami plieskat o hladinu pri skakani "pupkáčov" ako miestni ogari :-))
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Veď sa vyzleč, bráni ti niekto? Pri budúcej inkarnácii si lepšie vyber.
Môžeš sa aj dúhovo pomaľovať a ešte ťa budú pred babkami keliškami brániť kukláči.
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
To o akú skrývanú diskrimináciu ti ide?
Ne mne o čo ide, čo tu všade beží. A chodz už do rici, nebavíš ma, to už aj polodebil vie vo co kráčí.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať