Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Ze nemozu v bazene holymi cickami plieskat o hladinu pri skakani "pupkáčov" ako miestni ogari :-))
ta veľa chlapov má väčšie cici jak ja . Si už skúšal ja to kok.cky chladí rovno na hrudi tie povypchávané podprsenky? Malo by to byť voľné. Lenže mňa nebaví kúpiť si lístok a potom sa nechať vyviesť len preto, že som žena a mám len spodek plaviek. Tam je napríklad tá diskriminácia (pre totálnych "robím sa sprostým" vysvetlené)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Chladi v tropickych horucavach, kedy sa ti chlapi vyzliekaju kvoli horucave? Vsak im doporuc tie vypchate podprsenky a nemusia sa vyzliekat :-))
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnes ste tu mali poriadne rošambó
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Chladi v tropickych horucavach, kedy sa ti chlapi vyzliekaju kvoli horucave? Vsak im doporuc tie vypchate podprsenky a nemusia sa vyzliekat :-))
Treba to zakotviť do ústavy
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A šlapeme, aj po sebe be be be, je.. ...





3 6
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
Dnes 20:59
bettylou
:-))
bettylou
Ak sa škriabe okolo uší, tak to môže byť aj mačací svrab, rieši to veterinár

Ak sa škriabe okolo uší? Blchy, aj svrab to môže byť!

Ale, čo ak sa škriabe za ušima, má za ušima?

A vieš čo? katka.23605. Zbav sa kocúra. Nájdi si iného, do trúby.


2 6
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
Dnes je sobota carija juchacha ... ! -





2 6
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bettylou
jar88
To o akú skrývanú diskrimináciu ti ide?
Ne mne o čo ide, čo tu všade beží. A chodz už do rici, nebavíš ma, to už aj polodebil vie vo co kráčí.
Takže ti ide o diskrimináciu polodebilov, ktorá tu všade beží? To akože všade okolo teba? Či ako?
1 1
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
1 6
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
bettylou
jar88
To o akú skrývanú diskrimináciu ti ide?
Ne mne o čo ide, čo tu všade beží. A chodz už do rici, nebavíš ma, to už aj polodebil vie vo co kráčí.
Takže ti ide o diskrimináciu polodebilov, ktorá tu všade beží? To akože všade okolo teba? Či ako?
jar, a ty nevieš? Je jedno či je ráno, poludnie a či večer, či je jar, leto, jeseň a či zima, či je rok 88, rok 1968, alebo rok 2018. Diskriminácia? Okolo každého je, aj okolo teba, teda aj tu. Niektorí si myslia, sú presvedčený, že nie sú. Niektorí si o niektorých myslia, že sú poloviční, a o niektorých si myslia, že sú riadni. A ty ako myslíš, keď si stojíš pred zrkadlom?
3 6
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Sito ty my píšeš, či neviem? Či diskriminácia?
Oznamuješ my, že okolo každého je diskriminácia, dokonca aj okolo mňa.
To akože aj ja som nejako diskriminovaný? Len o tom neviem?
----------------------
Veď daj vedieť, ako som diskriminovaný. Rád sa nechám poučiť.
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
bettylou
jar88
To o akú skrývanú diskrimináciu ti ide?
Ne mne o čo ide, čo tu všade beží. A chodz už do rici, nebavíš ma, to už aj polodebil vie vo co kráčí.
Takže ti ide o diskrimináciu polodebilov, ktorá tu všade beží? To akože všade okolo teba? Či ako?
jaký zvedavý..

A mňa si ty do huby neber, Jarko. Sa nebudem s tebou rovnať, keď mám o 20 rokov menej skúseností. Čo je okolo mňa , do toho ťa nič neni.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Inak Jar88, všimla som si už skôr, si veľmi pohotový a aktívny zaviesť hockakú konštruktívnu debatu do slepej uličky invektív a odbočiek od podstaty problému. Holt prax je prax.
3 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Kto by sa mal postaviť pred zrkadlo... ???
Zrkadielko, zrkadlo, nože mi povedz, kto je tu naj-zver?
.....
IMG_20170208_070911.jpg  
4 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kramart
jar88
Sito ty my píšeš, či neviem? Či diskriminácia?
Oznamuješ my, že okolo každého je diskriminácia, dokonca aj okolo mňa.
To akože aj ja som nejako diskriminovaný? Len o tom neviem?
----------------------
Veď daj vedieť, ako som diskriminovaný. Rád sa nechám poučiť.
"my" či "mi"
Mi (mne)
0 2
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vystizny slogan jednej poistovne -poistenie pohrebnych nakladov-zabezbecte si buducnost
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Krásny deň je za nami, ale že tu nájdem šesť mínusiek pod jednou z mojích najmilších Matuškových piesní? Aspoň ste si ju vypočuli? No veru ste ma poraďáci nepotešili. Vďaka sitečko za pripomenutie. Máš odo mňa bodík. Tie drasťáky nekukám, ale mínusky nedávam.
2 3
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-9)
+ zobraziť viaczbaliť
kukučka
...ale že tu nájdem šesť mínusiek pod jednou z mojích najmilších Matuškových piesní?
Vivat pravidlá, vivat hodnotenie na novej Porade.
2 9
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
kukučka
...ale že tu nájdem šesť mínusiek pod jednou z mojích najmilších Matuškových piesní?
Vivat pravidlá, vivat hodnotenie na novej Porade.
Chápem, že ti to teraz už nepasuje. Dostávaš minusky aj od tých, čo by si to do očí nedovolili.
Aspoň vidíš, akých máš "priatelov". Ale ty si vďačný aj za pokrytcov.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nejdem čítať príspevky ešte raz spätne, ale najnormálnejší posledný bol od Misofta, ako sa snažil zachytiť zatmenie Slnka, ja som v tom čase dostávala do seba trochu iné žiarenie, najlepšie ísť na takéto vyšetrenia nepripravený, s takým personálom som sa pohotovosti ešte nikdy v živote nestretla, všetci prívetiví, empatickí, od lekárov po pomocný personál. Až ma to dojímalo. Hodiny ..., ale organizáciu mali ako nikdy. Údiv, že som v našom zdravotníctve.
Potom mi internet viac nešiel ako išiel, niekomu sa aj ešte podarilo preseknúť na trase kábel, akoby neboli všetky podzemné siete zakreslené, zrejme je čas drahší, ako si nechať vytiahnuť podklady.

Nespomínam si tu ani na jeden konštruktívny príspevok, neviem ako v Blažkovej. Akoby nebolo skutočne čo hodno komentovať.
Pretože ak už určití ľudia v spoločnosti reálne reagujú na dlhodobo neriešený a bezútešný stav, ktorý sa nás všetkých bytostne dotýka, tak by bolo vhodné k tomu niečo povedať.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať