Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

taiko
sito


Myslieť môžeš! Myslíš aj na to, čo sa tu od určitej doby deje a kto za to môže, že nie ja. S úsmevom.

co sa tu deje a ako k odstraneniu Tvojho problemu prispeje nezmyselne prilepovanie toho isteho videa do roznych tem ?
Si stary poradak a myslim, ze mnohymi uznavany pre Tvoje znalosti a rady. Nie zeby na mojom nazore nejak zvlast zalezalo, ale To, comu sa na porade venujes momentalne, Tvoj status vyraznou mierou degraduje. Teda aspon u mna.
Uvedomujes si, ze tym co robis, prispievas k tomu, voci comu bojujes ?
Nuz ale, rob co musis

Ako vidíš, zmenil som názor, už to nie je na smiech!!!

A predsa sa točííí!
Naposledy upravil taiko : 28.06.17 at 12:27
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

belintt
sito
belintt
za 100 bodov
Nabodni sa!
...napodobne, aj tebe zelam krasny den
... bez mráčika ...
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
sito, za ten cas som sa vratil "do vcera" a cital co tu/tam pribudlo
potom som prispel a zbadal vysledok
ano, mavas rozne stavy, niekedy napises poucnu uzitocnu radu, inokedy blbosti
bud ti niekto ukradol nick (ale to by si sa postazoval) alebo ti prepina
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Ani neviem či pobavilo,alebo pohoršilo-nápad,že za dlhy nemocníc budú zmrazovať platy ich zamestnancom.Asi treba rýchlo isť pozrieť na nejakého lekára,ak to prejde,asi žiadny neostane načisto.Už uplne nevedia čo spraviť,aby im to nepadlo na hlavu ešte pred voľbami.
Čo by si ešte nechcela, vysoký plat. A Black Hawky za čo budeme kupovať? Jedno ráno sa zobudím a povedia mi v správach že Rusi sú v Paríži, čo tam po chorobách
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Duški, vypisuješ tu často o konšpiračných stránkach, ale neodpovedal si mi /veď nemusíš/, čo čítaš ty, hoci by som sa rada priučila. Nestrkaj hlavu do piesku a odpovedz, odkedy platí zákon, že pes je človek? Žeby som mala tie mínusky od psov?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nastastie mozeme vylucit vtaciky (vratane kukuciek).
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tam to do tejto temy, chodi tu viac ludi.

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tomuto sa velmi tesim, snad uz niektorym aj rozvidnelo v hlavach.
Zviera už nebude vecou a zvieracie cirkusy budú zakázané. Slovensko sa zaradí medzi najvyspelejšie krajiny vo vzťahu k prístupu k zvieratám


https://www.interez.sk/zviera-uz-neb...u-k-zvieratam/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
Duški, vypisuješ tu často o konšpiračných stránkach, ale neodpovedal si mi /veď nemusíš/, čo čítaš ty, hoci by som sa rada priučila. Nestrkaj hlavu do piesku a odpovedz, odkedy platí zákon, že pes je človek? Žeby som mala tie mínusky od psov?
bude platit až ked ho nr sr schváli...ešte tam ani nie je....
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Takze kone a psy uz nemozu skakat v cirkuse, ale na dostihoch, parkure, agility prekazkach mozu? Tulen nesmie zonglovat v cirkuse ale v morskom akvariu moze? atd Nevidim v tom velky rozdiel.
Nastastie pravo zvierata byt zabite a zjedene ostalo zachovane.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

vicktor
Takze kone a psy uz nemozu skakat v cirkuse, ale na dostihoch, parkure, agility prekazkach mozu? Tulen nesmie zonglovat v cirkuse ale v morskom akvariu moze? atd Nevidim v tom velky rozdiel.
Nastastie pravo zvierata byt zabite a zjedene ostalo zachovane.
myslim, ze aj drezura zvierat v cirkuse, ak sa zakaze, bude velkym prinosom. aj ked nevyriesi vsetko tyranie zvierat
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Duški, vypisuješ tu často o konšpiračných stránkach, ale neodpovedal si mi /veď nemusíš/, čo čítaš ty, hoci by som sa rada priučila. Nestrkaj hlavu do piesku a odpovedz, odkedy platí zákon, že pes je človek? Žeby som mala tie mínusky od psov?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-pre-cirkusy/
Ono som to asi zle naformuloval.... ono to bude novelizácia a bude platná od 1.1.2018 - a napísalo som, že pes už nie je vec...
Ja som totiž nič nepísal, že pes je človek.....
Psy asi o tom ešte nevedia, takže tie mínusky dali iné "psy"....

P.S.

Konšpiračné stránky ..... ja o nich nepíšem, len konštatujem, že "niekto" stále na ne odkazy dáva.... a na toto len poukazujem.....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pre mna velmi vyznamne je aj „Zviera už nebude považované za vec. Zviera je živý tvor, cítiaca bytosť, a tak by sme k nemu mali aj pristupovať. Vďaka tomu bude možné poukázať, že sa porušujú práva cítiacej bytosti – a nie predmetu,“ podotkla Matečná. Veterinárnym inšpektorom sa rozšíria kompetencie, v prípade podozrenia z týrania budú môcť vstúpiť na súkromný pozemok aj bez sprievodu polície a zviera odobrať.".
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
kukučka
Duški, vypisuješ tu často o konšpiračných stránkach, ale neodpovedal si mi /veď nemusíš/, čo čítaš ty, hoci by som sa rada priučila. Nestrkaj hlavu do piesku a odpovedz, odkedy platí zákon, že pes je človek? Žeby som mala tie mínusky od psov?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-pre-cirkusy/
Ono som to asi zle naformuloval.... ono to bude novelizácia a bude platná od 1.1.2018 - a napísalo som, že pes už nie je vec...
Ja som totiž nič nepísal, že pes je človek.....
Psy asi o tom ešte nevedia, takže tie mínusky dali iné "psy"....

P.S.

Konšpiračné stránky ..... ja o nich nepíšem, len konštatujem, že "niekto" stále na ne odkazy dáva.... a na toto len poukazujem.....
Dušan, je to zatiaľ ešte len návrh zákona ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
Pre mna velmi vyznamne je aj „Zviera už nebude považované za vec. Zviera je živý tvor, cítiaca bytosť, a tak by sme k nemu mali aj pristupovať. Vďaka tomu bude možné poukázať, že sa porušujú práva cítiacej bytosti – a nie predmetu,“ podotkla Matečná. Veterinárnym inšpektorom sa rozšíria kompetencie, v prípade podozrenia z týrania budú môcť vstúpiť na súkromný pozemok aj bez sprievodu polície a zviera odobrať.".
Ako sa bude postupovať. pristupovať - to nech riešia sankciami, trestmi, vyšetrovaním...
Dôležité je, že po mnohých rokoch toto už konečne niekto pochopil, presadil a - dúfajme - bude sa realizovať.

Ale DigMóre bars veľku radosc mac nebudu.... a ani "množitelia" ....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
misoft
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-pre-cirkusy/
Ono som to asi zle naformuloval.... ono to bude novelizácia a bude platná od 1.1.2018 - a napísalo som, že pes už nie je vec...
Ja som totiž nič nepísal, že pes je človek.....
Psy asi o tom ešte nevedia, takže tie mínusky dali iné "psy"....

P.S.

Konšpiračné stránky ..... ja o nich nepíšem, len konštatujem, že "niekto" stále na ne odkazy dáva.... a na toto len poukazujem.....
Dušan, je to zatiaľ ešte len návrh zákona ...
A dúfajme - že to len návrh nebude....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
Pre mna velmi vyznamne je aj „Zviera už nebude považované za vec. Zviera je živý tvor, cítiaca bytosť, a tak by sme k nemu mali aj pristupovať. Vďaka tomu bude možné poukázať, že sa porušujú práva cítiacej bytosti – a nie predmetu,“ podotkla Matečná. Veterinárnym inšpektorom sa rozšíria kompetencie, v prípade podozrenia z týrania budú môcť vstúpiť na súkromný pozemok aj bez sprievodu polície a zviera odobrať.".
Ako sa bude postupovať. pristupovať - to nech riešia sankciami, trestmi, vyšetrovaním...
Dôležité je, že po mnohých rokoch toto už konečne niekto pochopil, presadil a - dúfajme - bude sa realizovať.

Ale DigMóre bars veľku radosc mac nebudu.... a ani "množitelia" ....
je uz nevyhnutna kontrola mnozenia, aspon nejaka regulacia, lebo kto chodi napr. do utulkov, vie, o com hovorim mnozenie psov v katastrofalnych podmienkach detto.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

alaya1
Pre mna velmi vyznamne je aj „Zviera už nebude považované za vec. Zviera je živý tvor, cítiaca bytosť, a tak by sme k nemu mali aj pristupovať. Vďaka tomu bude možné poukázať, že sa porušujú práva cítiacej bytosti – a nie predmetu,“ podotkla Matečná. Veterinárnym inšpektorom sa rozšíria kompetencie, v prípade podozrenia z týrania budú môcť vstúpiť na súkromný pozemok aj bez sprievodu polície a zviera odobrať.".
veterinár bude mať vačšie právomoci, ako polícia...
to sa na ús potešia...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

bjuty smis
alaya1
Pre mna velmi vyznamne je aj „Zviera už nebude považované za vec. Zviera je živý tvor, cítiaca bytosť, a tak by sme k nemu mali aj pristupovať. Vďaka tomu bude možné poukázať, že sa porušujú práva cítiacej bytosti – a nie predmetu,“ podotkla Matečná. Veterinárnym inšpektorom sa rozšíria kompetencie, v prípade podozrenia z týrania budú môcť vstúpiť na súkromný pozemok aj bez sprievodu polície a zviera odobrať.".
veterinár bude mať vačšie právomoci, ako polícia...
to sa na ús potešia...
kde si to cital?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No predsa tu: https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-pre-cirkusy/
Veterinárnym inšpektorom sa rozšíria kompetencie, v prípade podozrenia z týrania budú môcť vstúpiť na súkromný pozemok aj bez sprievodu polície a zviera odobrať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať