Zavrieť

Porady

wifi

ahoj mám problém s wifi raz svieti raz nesvieti a nedá sa mi pripojit na internet nemôže nájst žiadnu siet používam preto adapter wifi na ten sa napojím prečo mi nejde wifina čo jej chýba menili mi teraz router tkom za rýchlejší internet lenže sadapterom wifi je slabý sygnál na 3 paličky a rýchlost 32 hoci na starom nerýchlom som mala rýchlost 50 tak neviem kde je chyba
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    To máš stolný PC?
    Ak máš v ňom WiFi kartu (do PCI slotu) - skúsiť aktualizovať ovládače.
    Ak router vysiela - skúsiť v routeri pre WiFi zmeniť kanál (možnosť rušenia iným WiFi signálom od iného routeru), nastaviť napevno šírku pásma na 20MHz (teda nie Auto).
    Pokiaľ sa toho USB adaptéru týka - pokiaľ ho máš zastrčený v PC (ak je stolný) niekde vzadu - môže byť od toho routeru obmedzený signál pre prekážky medzi routerom a adaptérom.
    Upresni či je to NB, alebo PC, kde je umiestnený, typ a názov routeru, typ a názov adaptéru. Možno sa nejaká ďalšia rada ešte nájde.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    babicka1 je to NB router som mala iný teraz mám novy a nereaguje ani na nový magio wifi router ZTE II
    babicka1 adapter usb asus
    misoft Pokiaľ je to ten maličký prťavý - tak sa nečudujem tej jeho pomalosti..... veď to ani poriadnu prijímaciu anténku nemá....
    A v NB treba na WiFi karte (nastavenia) nastaviť na Automaticky.
    http://wifi.jcu.cz/vista/vista_40.png
    http://www.uakom.sk/wifi/Wifi-Vista/wifi-Vista-1-05.jpg
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.