Zavrieť

Porady

Ako transportovať tabuľku z Pdf do Excelu?

Vie mi prosim niekto poradit ako nakopirujem tabulky z PDF do EXCELu? Mam k dispozicii len pdf dokumenty, z ktorych potrebujem viacero tabuliek. Viem si tabulky nakopirovat do excelu a vlozim ako text, viem previest text na stlpce cez vyuzitie medzery (v riadkoch je nazov a udaje), ale tu nastava problem, ze mi vznika vela stlpcov (kedze nazvy riadkov rozdeli tiez do viacerych stlpcov podla poctu slov) a kedze mam aj tabulky s mnohymi riadkami neviem ako na to... vie mi prosim niekto poradit? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nemozes pouzivat medzeru ako oddelovac.
    Bud pouzi pevnu sirku stlpca alebo iny oddelovac, medzera zjavne v tvojom pripade nefunguje.

    Alebo skus niektory z free konvertorov pdf do xls /takto zadas do vyhladavaca/.
    Niektore su schopne celkom dobre skonvertovat tabulky.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bublikatka ak nepouzijem medzeru da mi vsetko do jedneho stlpca a to tiez nie je dobre, kedze tam mam kopec inych udajov este... idem pozriet tie konverty, vdaka
    ivka70 skus pevnu sirku stlpca a nastav ju podla udajov, nie podla prveho riadku, kde je vela slov
    bublikatka kazdy riadok ma iny popis s inou sirkou... a pri transporte napriklad deli aj tisicky od seba...
    ivka70 popis posun a del stlpce podla hodnot, co sa tyka oddelenia tisicok, treba ho pri transporte spravne nastavit
    bublikatka Vies mi to prosim presne napisat ako popis posunut a ako to nastavit? dakujem... mam v riadku napriklad kod choroby, presny nazov choroby a potom cisla - pocet hospitalizovanych, pocet zomrelych a podobne... dakujem za ochotu
    bublikatka dakujem, uz som to spravila cez rozbitie pdf na strany a potom transport pdf do excelu
      zbaliť

    Ako transportovať tabuľku z Pdf do Excelu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.