Zavrieť

Porady

Nárok na materskú

Ahojte. Prosím poradíte mi ohľadom materskej?
U môjho zamestnávateľa pracujem už 10 rokov. Od januára do júna 2017 som pracovala na dohodu (počas RD) a od júla som na plný úväzok. Zistila som, že som tehotná - pôrod asi marec 2018. Myslím, že nárok na materské mi vznikol. Ale pracujem na dohodu ešte v inej firme. Je to ale len na júl a august 2017 a zárobok mám cca 60 € brutto mesačne. Bude sa mi aj z tohto rátať materská? Resp. ako sa to vôbec vyráta? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Keď píšete, že ste tam 10 rokov - pracovný pomer trvá 10 rokov a počas toho bola 6 mesiacov dohoda? Nie sú kompletné info, ale vyzerá to tak, že nárok na materské by mohol vzniknúť aj z pracovného pomeru a dala by sa získať materská aj s využitím dohôd.
    wonderka39 Áno pracovný pomer trvá od roku 2007. Od roku 2014 som bola na MD a počas RD teraz v roku 2017 som robila na dohodu.. teraz od júla pracujem na plný pracovný uväzok..skôr ma zaujíma, či z toho ďalšieho pracovného pomeru u iného zamestnávateľa (trvanie 7-8/2017) vyplýva tiež nárok na nejaké materské....ďakujem
    Jana Motyčková Nárok z pracovného pomeru je. Mohol by vzniknúť aj nárok z dohôd, ale na to potrebujete mať v 2 rokoch pred pôrodom 270 dní nemocenského poistenia (mimo pracovného pomeru). Z tých dvoch dohôd získate cca 240 dní, čiže ešte nejakú dohodu s pravidelným príjmom pred materskou by ste museli uzatvoriť. Ak ste na tú dohodu u pôvodného zamestnávateľa mali lepší príjem, bola by dobrá dohoda napr. od 1.1.2017 tam, kde máte teraz dohodu za 60 €, ale dobrá bude aj kdekoľvek inde, len nie tam kde máte pracovný pomer. Dá sa to samozrejme aj inak, s navýšením materskej podľa potreby, ale to už viac rozoberať nebudem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.