Zavrieť

Porady

Plynutie dvoch zakazov činnosti viest motorove vozidla

Zdravim prosim o radu pred rokom som dostal zakaz činnosti viest motorove vozidla na dobu 2roky no pred nedavnom som si nedal povedat a zase som jazdil bez vp a dostal som od sudu zakaz naviac 15 mesiacov a chcem aby mi niekto poradil ako plynu tie zakazy či plynu po sebe alebo pri skončení tych 2 rokoch začne plynut tych 15 mesiacov čo som dostal od sudu dakujem vopred za rady.
Naposledy upravil ivka70 : 21.07.17 at 20:04
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    "dalsi" znamena ze k tomu prvemu si dostal dalsich 15 mesiacov ... teda po dvoch rokoch zacne plynut dalsi trest

    a tusim ak este raz porusis tento zakaz cinnosti, tak dostanes dozivotny zakaz
    draik Muselo by ísť o alkohol, drogy resp. profivodiča a usmrtenie.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Stan777
    Bolo mi povedane pri prvom zakaze na dopravnom inšpektorate že sa da pri uplinuti jedneho roka požiadat o odpustenie zvyšku trestu no neviem ako je teraz ked som dostal dalších 15 mesiacov da sa požiadat o odpustenie alebo musim čakat kým ten zakaz skonči.
    No schválne...
    Zamysli sa a odpovedz si sám.

    Požiadať síce môžeš, ale žiadosť bude zmetená zo stola rýchlo a okamžite.
    -------------------------------
    avalik
    a tusim ak este raz porusis tento zakaz cinnosti, tak dostanes dozivotny zakaz
    Hehe...3 krát a finito.

    -------------------------------
    Už chýba len to, aby si sadol znova do auta a pri náhodnej kontrole urobíš pokus o útek.
    Budeš v čiernej kronike...a možno si na Teba chlapci aj zastrieľajú. Potom už bude záležať na tom, či guľka bude presná alebo zatúlaná.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Stan777 Mimochodom to nebolo auto ale babetta
    buchač Stan777 (Včera 23:36) Mimochodom to nebolo auto ale babetta
    ====================
    Hmmm...tak to potom upresním :
    1. Nepíš motorové vozidlo, ale napíš Babetta...aj keď hentá mašinka sa považuje za motorové vozidlo.
    2. Poliši by úteku otvorili za jazdy dvere a Ty by si skončil v priekope...
    3. Guľka by bola určite presná...

    ...apropó...mimochodom...Ty si akože myslíš, že ak to bola Babetta, tak Ťa to nejako ospravedňuje ???
    Stan777 Neviem čo ta to zaujima aj tak si počkam ešte tych 15 mesiacov a spravim si vodičak skupinu AM na maly motocykel len preto aby som mohol jazdit na babette ktoru mam po dedovi.
      zbaliť

    Stan777 je offline (nepripojený) Stan777

    Stan777
    Bolo mi povedane pri prvom zakaze na dopravnom inšpektorate že sa da pri uplinuti jedneho roka požiadat o odpustenie zvyšku trestu no neviem ako je teraz ked som dostal dalších 15 mesiacov da sa požiadat o odpustenie alebo musim čakat kým ten zakaz skonči.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dmc Vies ty vobec kedy sa ziada o odpustenie zvysku trestu ????

    Ja sa cudujem ze ta neodstihali za marenie uradneho rozhodnutia.
    draik Žiadosť o odpustenie zvyšku trestu zákazu činnosti možno podať po uplynutí polovice zo súčtu oboch trestov, ktorých plynutie na seba nadviaže.
    dmc ale musi splnat bezuhonnost a nedopustit sa dalsieho porusenia...co sa tu evidentne nepodarilo.
      zbaliť

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Ved to je ten problem ze jazdis na Babette. Keby si mal poriadnu masinu, nenechas sa chytit :-)
    misoft Možno.... a možno by skončil v škarpe, alebo niekde na stĺpe.....

    Plynutie dvoch zakazov činnosti viest motorove vozidla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.