Zavrieť

Porady

Ako prehravat zvuk z,tv do bluray kina

Ahoj potreboval by som poradit mam lg smart tv LF580V a domace kino philips htb 3510 skusil som,to cez hdmi ktore,som dal,do portu hdmi (arc nefunguje neprehrava,zvuk z,tv do kina
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    HDMI na televízore je jednosmerné - teda len DO televízora ide signál - vstup.. Kino má len HDMI výstup!
    Telka má len digitálny optický audio výstup a pre slúchadlá. Kino má digitálny optický audio vstup, vstup AUX a vpredu audio vstup.
    Takže prepojiť buď audio výstup (slúchadlá z TV) na audio vstup (kino) vpredu, alebo vstup AUX (iný zdroj), alebo prepojiť ich digitálne opticky. Na to potom potrebuješ toto

    Pri prvom budeš mať len stereo, pri druhom aj 5.1 zvuk (ak telka podporuje)
    State Dakujem za reakciu cize ked jupim taky kabel tak mi napriklad pojde zvuk z tv napriklad ked pozeram nejake peogramy alebo pustim nieco na youtube cez,smart tv v televizore a ako,sa,vola kabel ?
    misoft Optický audio kábel

    Ako prehravat zvuk z,tv do bluray kina

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.