Zavrieť

Porady

Prepis telefónneho hovoru

Nevie niekto, či sa dá dostať k prepisu alebo nahrávke hovoru telefónneho operátora "4" spred 2 mesiacov?
Pre upresnenie: ja som volal zo štvorky a potrebujem ten hovor ako dôkaz.
Naposledy upravil marleau : 14.08.17 at 05:52
4 komentárov     zbaliť
buchač Ku príspevku od profesionala :

Hlasovalo 5 pouzivatelov Užitočné (5) selt, qelo, duft, Torch, crivit

Moja poznámka...?
Kuwa fix, to snáď už ani nie je možné...
Nie, nemám na mysli to hodnotenie, pokiaľ by tam boli iné nicky.
ALE toto je jeden jedinec o viacerých nickoch a kurví tu všetko možné a čo sa len dá....
Ešte by sa hodnotenia mohli zúčastniť Amstrad, Tajmac, Tajchi, Tacchi, Tronik, Lipová,....a ich klony. Ďalšie nicky od daného jedinca ani nedávam, je ich tu požehnane...
buchač Ako tak pozerám ?

Tak ku môjmu príspevku nahodené (zatiaľ) :
- 5 neužitočných
- 2 nevhodné

Pritom aj sám ctený právnik, zvaný profesional uznal, že vo svojom príspevku sa mýli.

Tak o čom toto všetko je ?
Grcať sa mi chce z takýchto jedincov/jedinca.
sito ich nazýva primeraným spôsobom...sú to hovadá.
buchač Pann (Včera 23:27) Vacsine normalnych ludi sa chce grcat z teba.
=======================
Väčšinu myslíš týchto ?

Amstrad, Tajmac, Tajchi, Tacchi, Tronik, Lipová,....a ich klony.

Šak, človeče, šak Ty si najväčšie hovado posledných mesiacov, ktoré sa vyskytuje v pravidelných intervaloch.
misoft @Pann: Bacha! Nepoznáš pozadie, aby si náhodou nedostal na svoje pozadie.
Prvý príspevok a hneď kritizuješ a urážaš. Ešte ti ani vajgel pod stoličkou nedohorel a už vyskakuješ.
Takže - máš PADÁKA!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Pokial teba alebo toho, komu si volal, neodpocuvaju organy cinne v trestnom konani a nemaju na nahravanie povolenie sudcu, taka nahravka neexistuje.
Takze nie je mozne sa k nej ani dostat.
A ak by aj z takychto dovodov existovala, tiez sa k nej ty nedostanes.

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
Dá. Žiadosťou podľa zákona o ochrane osobných údajov. Ale nie k prepisu, ale k nahrávke.
10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
ivka70 A to sa kam dava taka ziadost? Tiez by som chcela rok stary hovor s babkou
alaya1 ja som si vyziadala opatovne vypocutie hovoru s operatorom spred 2 rokov a v pohode mi poskytol operator na zaklade ziadosti- .hovory sa nahravaju.
veronikasad Ala, marleau, asi nechce nahrávku hovoru s operátorom, ale v sieti operátora 4
ivka70 nahravaj ua hovory, kde ta na to dopredu upozornia, cize hovor s operatorom zvycajne ano
ine hovory su nahravane pri sledovani, s povolenim sudcu, k tym sa ale na ziadost urcite nedostanes
zadavatel nepise, ze by islo o hovor priamo s operatorom
alaya1 Mne to prislo, ze s operatorom- ale ak nie, tak sa neda ziskat. Buchac, druhykrat co napises, tak nevymazavaj....
ivka70 alaya, kde pise, ze to bolo s operatorom "4"?
pise, ze hovor bol v "4" , nic blizsie o hovore nenapisal
alaya1 vsak v pohode, asi som to zle precitala, opravila som sa v komente Mne to prislo, ze s operatorom.
buchač alaya1 (Dnes 08:40) Mne to prislo, ze s operatorom- ale ak nie, tak sa neda ziskat. Buchac, druhykrat co napises, tak nevymazavaj....
======================
Napísal som pánovi právnikovi, že píše v podstate bludy...
Na Tvoju adresu šla poznámka, že miešaš hrušky s jablkami .....a aj kontrolná otázka ohľadom upresnenia, ktoré si ale upresnila.

Dal som príspevok, kde je všetko rozpísané...alebo snáď nie ?
profesional Z textu mi vyplynulo, že chce nahrávku s telefónnym operátorom telefónnej spoločnosti. Tie si také hovory nahrávajú Telefonické hovory majú povahu osobného údaju. Každý má právo požadovať informáciu o uložených osobných údajov, ako aj ich kópiu a pod..

Samozrejme, že iné hovory mobilní operátori neukladajú..
alaya1 aj ja som to tak pochopila, potom bola otazka upresnena.
  zbaliť
Príspevok zbalený
spam

Hlasovalo 10 pouzivatelov

Užitočné (2)
vlado 33, ivka70
Neužitočné (4)
-6

Prepis telefónneho hovoru

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.