Zavrieť

Porady

prava ztp v praci

dobry den, uz 3 rok pracujem v N.O. a som poberatelom ciastocneho ID a zaroven aj ZTPckar s mierou postihnutia 55% a tymto by som sa chcel opytat ci mi moze moj nadriadeny davat pracu ktoru nemam vo svojej naplni v zmluve...a ci to aj mozem zo zdravotnych dovodov odmietnut....a este by os msa chcel opytat na co ma mpravo aby som vedel byt obozretnejsi..... lebo to vyuzivanie na podradne prace ma uz nebavi a neviem ak osa mam ohradit......za za akukolvek radu dakujem
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čo je to N.O. ???
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

buchač
Čo je to N.O. ???
nezisková organizácia, predsa.......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
buchač
Čo je to N.O. ???
nezisková organizácia, predsa.......
Jáááááj....

Normálne sa obávam pýtať ďalej.
Napríklad kvôli čomu bolo priznané ID, ZŤP...čo také napríklad robí...

Lebo ja napríklad poznám takých jedincov, čo berú ID, berú príspevky ZŤP, makajú v normálnom pracovnom pomere...a v konečnom dôsledku sú zdraví.

Akurát zneužívajú sociálny systém...
0 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ake pracovne zaradenie máš v pracovnej zmluve a akú prácu ti zamestnávateľ prideľuje?
0 0
tommy92 tommy92

tommy92 je offline (nepripojený) tommy92

tak ID mi je priznany z dovodu ze mam problemy s chrbticou a clenkami vsetko operovane takze nepatrim k zneuzivacom soc. systemu, sam v danej sfere pracujem ......v zmluve mam zadelene vsetko co sa tyka socialnej prace a administrativy (ziadna manualna robota kopat jamy lopatou hlava nehlava alebo podobne prace)
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

tommy92
tak ID mi je priznany z dovodu ze mam problemy s chrbticou a clenkami vsetko operovane takze nepatrim k zneuzivacom soc. systemu, sam v danej sfere pracujem ......v zmluve mam zadelene vsetko co sa tyka socialnej prace a administrativy (ziadna manualna robota kopat jamy lopatou hlava nehlava alebo podobne prace)
Zamestnávateľ ťa núti kopať jamy alebo pracovať s lopatou?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tommy92
dobry den, uz 3 rok pracujem v N.O.
.... lebo to vyuzivanie na podradne prace ma uz nebavi a neviem ak osa mam ohradit.....
tommy92
...v zmluve mam zadelene vsetko co sa tyka socialnej prace a administrativy (ziadna manualna robota kopat jamy lopatou hlava nehlava alebo podobne prace)
Takže čo je to tá podradná práca ???
Človeče, šak sa už konečne vymáčkni.

Alebo je to všetko mimo toho stola a teplej stoličky ?
Snáď si len šéfka (svyna jedna) nedovolila dať príkaz na zaliatie kávičky...
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Do pracovnej zmluvy a náplne práce sa nedajú napísať všetky činnosti, ale trocha súvisia a neohrozujú zdravotný stav tak to nemal byť problém Napríklad Administratívne práce a mimo náplň po skončení pracovnej doby upratať kanceláriu alebo aj ostatné dve
0 0
tommy92 tommy92

tommy92 je offline (nepripojený) tommy92

tak podradne prace prenasanie tazkych nabytkov alebo kopanie dier s cakanom alebo malovanie stien....myslim si ze najobstojnejsie je to malovanie......a upratovanie kancelarie je samozrejmostou ved niesme zvierata ptreba po sebe aj upratat...cize asi tak
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

žiadna práca nie je podradná.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kopretinka
žiadna práca nie je podradná.
Najmä keď sa ňou živíš Ak treba niečo manuálne tak to vždy okomentujem "Došlo k najhoršiemu , musím sa živiť prácou"
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
kopretinka
žiadna práca nie je podradná.
Najmä keď sa ňou živíš Ak treba niečo manuálne tak to vždy okomentujem "Došlo k najhoršiemu , musím sa živiť prácou"
ja sa živím jedlom
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať