Zavrieť

Porady

Dnes dobre radia....podivne hodnotenia

Chcela by som sa dozvediet,podla coho sa urcuju "najlepsi radcovia" za dany den.
Nedavno som si vsimla, ze ako najlepsi radca bola vyhodnotena osoba,ktora sa v ten den zaregistrovala a zadala iba dve otazky./Otazka bola zadana duplicitne a nasledne jedna zmazana/.

Dnes som si vsimla ako dnesnych radcov vela neznamych mien radcov-Poradakov, tak som si namatkovo pozrela....

1/ dareckova
- rada ziadna, iba otazky .Dnes jedna otazka za posledny mesiac viacero otazok, nie rad
http://www.porada.sk/search.php?searchid=127028

2/ ex - posledny prispevok v roku 2015 !!! , v receptovej teme
http://www.porada.sk/search.php?searchid=127030

3/ tanusik - posledne prispevky v maji 2015 , jedna zadana tema s otazkou a dva komentare / tzn, bez mozneho hodnotenia/
http://www.porada.sk/search.php?searchid=127031

Myslim, ze niekde je chyba...
12 komentárov     zbaliť
buchač 2/ ex- posledny prispevok v roku 2015 !!! , v receptovej teme
=====================
Hehehehe....moja pekná, skús si prejsť všetky príspevky v profile.
Pozri sa, KTO dal "užitočné" hodnotenie...

Vo väčšine príspevkov nick = selt.
---------------------------------
Credit hodnotenia sa zvyšuje aj kliknutím na srdiečko otázky...
Takže v podstate ani nemusí mať užitočné hodnotenia, no aj napriek tomu - bez žiadnej relevantnej odpovede môže hodnotiť.
--------------------------------
Kuwa...a že vraj moje dedukcie sú na trt.


P.S.:
Riško to proste nedomyslel....
alaya1 Nech hodi kamenom ten, kto je bez viny...
veronikasad Pridala som ti srdiečko, uvidíme čo to urobí s hodnotenim
veronikasad Už máš 5 srdiečok a nič, zrejme to reaguje len na odborné témy, alebo sa poradie meni v nejakých časových intervaloch
veronikasad Všimla som si to tiež viackrát, písala som Richardovi súkromnú správu, žiadnu odpoveď som nedostala
arizona @buchac- buchy, to viem aj ja, ze za srdiecko je bodik...ale pozri si, co som napisala konkretne k jednotlivym nickom .-) @ ostatni- dakujem. Ale mne nejde o body,ale som chcela upozornit na chybu,ktora sa tu opakuje castejsie.Snad sa admin na to pozrie :-)
buchač arizona (Dnes 21:17) @buchac- buchy, to viem aj ja, ze za srdiecko je bodik...ale pozri si, co som napisala konkretne k jednotlivym nickom .-)
====================
V obraze som už pekných pár hodín.
-------------
Kameňom nehodím, lebo by som niekomu rozbil hlavu a úsmev by mu zamrzol na ksichte.
Amen !
ivka70 je tu ista skupina uzivatelov, za ktorymi je jeden clovek, ktory takto posuva hodnotia ich cez srdiecka
tiez som uz chcela navrhnut, aby sa srdiecka do rebricka nezapocitavali
ten isty clovek takto hodnoti aj svoje prispevky a vo velmi kratkom case, ked ma 5 bodov, prispevok vymaze a zalozi novy aj to je sposob ako niekoho dostat do rebricka
Nandrolon Prečo toho šulina nazývaš slovom človek?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nandrolon Tak, šulin ma už mínuskuje :-)))))))))))))))))))))))))))))
alaya1 Ja som na zle nastavenie upozornila davnejsie, v historii prispevkov to iste je, bola som spucovana, ze si nemam vsimat take hluposti
....a nie od jedneho nicka
Anika61 Neviem ako to funguje....ale asi zle :-D už pár krát sa mi stalo,že objavil sa nový nick a nemal ani body a teda podľa toho by ani nemohol hodnotiť...napriek tomu som mala od neho 30 užitočných v rôznych starých otázkach a "svietila"som v hodnoteniach dva týždne.....potom som ten nick ani nenašla......a následne 30 nevhodných a neužitočných...:-D......to sa opakovalo niekoľko krát
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Dnes dobre radia....podivne hodnotenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.