Zavrieť

Porady

Kde v BA a okoli zozeniem 1m2 jemnej sietoviny z nehrdzavajucej ocele s poctom 8 ôk na 1cm2?

Kde v BA a okoli zozeniem 1m2 jemnej sietoviny z nehrdzavajucej ocele s poctom 8 ôk na 1cm2?
tmp_20258-20787142562_c5fd4e0fb01668244061.jpg  
tmp_20258-20175607703_229475564a60366321.jpg  
tmp_20258-20808807741_cdc3f39812-621513592.jpg  
1/1
buchač Vyber sa týmto smerom.
https://www.google.sk/search?q=sito+...HRJKB3EQsAQIEw

Hľadaj sito na piesok...napríklad toto.
http://www.hobbymalacky.sk/sita/sito...ie-2x2-mm-17l/

Prípadne zbehni do nejakého kovošrotu, tam sa vždy dá niečo nájsť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    VOMET Trstínska cesta 19, Trnava
    Zavolaj na tel.číslo 421 335 903 713 a informuj sa, či majú to, čo požaduješ

    Ešte ti doplním. Informácie môžeš získať aj v EuroSITEX s.r.o. Heřmanice, Česká republika
    Naposledy upravil afrikánka : 09.09.17 at 16:11
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pile1983 Vomet predava sita, ako hladam, lez v baliku 25 az 30 metrov. Ja potrebujem 10cm a som ochotny kupit max 1m2.
    EuroSITEX s.r.o. nema vyhovujuci rozmer.

    Dakujem.
    pavol54 v niektorých firmách zvyknú odbytárky prezradiť klientov možno by sa našiel u nich odpad podľa mňa to môže byť na výrobu filtrov treba sa uberať pri hľadaní týmto smerom
    afrikánka Ja by som ti tiež poradila obrátiť sa na VOMET Trnava a zistiť odberateľov. Vždy sa dá nájsť riešenie, ako sa dostať k niečomu, čo potrebuješ, ak je to pre teba dôležité.Iba treba pouvažovať a použiť dôvtip.


    K mínuskárovi
    Porada nie je pre teba, aby si si tu ukájal/a svoje psychopatické ego. Slúži pýtajúcim.
    Ďakujem
    ZahradnikAmater Hobby markety, sito murárske 2x2 mm.
    pile1983 Hobby market? Myslis napriklad modelarstvo a podobne? To je vcelku siroky pojem.
    ZahradnikAmater U nás je to obchod s elektro, náradím do domácej dielne, náradím pre stavbárov a remeselníkov.. Murárske sito asi modelárske obchody nepredávajú, chodím tam dosť často a ešte som to tam nevidel. Ale ten drevený rám so sitom, čo mám v dielni, som kúpil práve v takom obchode pre domácich majstrov a hobby.
      zbaliť
    pile1983 Hlinik nie. Potrebujem nerezovu ocel. Pojde to do akvaria.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    To by mali mat v kazdom zeleziarstve, resp. poradia.

    Kde v BA a okoli zozeniem 1m2 jemnej sietoviny z nehrdzavajucej ocele s poctom 8 ôk na 1cm2?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.