Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
ty si hrozne domýšľaš. Kde som PÍSAL O PONUKE SEXUÁLNYCH SLUŽIEB? Možno bola ako podnikateľ tvojich predstáv. Možno pokopal záhradku dala mu dvacku a on chcel päťdesiat. Poznáš pojem MOŽNO?
Nič si nedomýšľam...idem len ďalej v dedukcii, ktorá mohla byť kľudne dôvodom útoku a nie iba malá pláca.

Ale ty si MOŽNO ešte nediskutoval, MOŽNO si nemal MOŽNOSŤ debatovať na tému trestných činov ohľadom nutnej obrany so sudcom trestného senátu.

Idem ďalej v dedukcii...skôr si myslím, že nie MOŽNO ale URČITE !
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Na vojne sme neoficiálne poučovali strážneho, že mŕtvy už nebude vypovedať, teda že ten čo prežije má vždy pravdu, pokiaľ sa nedokáže iné. Druhé pravidlo čo potvrdzujú tieto dva plátky, "Papier toho znesie" Chodil jej kopať záhradku a potom jej chcel ublížiť? Možno mu niečo sľúbila tak sa toho dožadoval aj násilím. Menšie násilie nie fašizmus
Oficiálne, neoficiálne.... ja som poučoval - "mieriť na nohy", keby náhodou to bola hlava, tvrdiť, že mieril na nohy, ale narušiteľ si čupol.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač
BXLmiami
Pri Sme a DennikuN nie?
Ale áno...aj pri nich. Kľudne aj pri Pravde.
Položil by som ti na takú kacírsku otázku. Čo u Teba nie je bulvár?
Teda okrem zbierok zákonov, vyhlášok, usmernení a ústavy, súdnych rozhodnutí?
Myslím NIE odbornú tlač, kde je to hádam jasné, ale tlač s bežnými článkami zo života?
Aj TA3 ak niečo napíše, alebo odvysiela, zase je to reportáž urobená NIEKýM a tým pádom nie objektívna.
Objektívna tlač s bežnými článkami zo spoločnosti podľa mňa neexistuje.
Bulvár je snáď jasný...či ?
TA3 síce niečo odvysiela alebo aj napíše...alebo aj iné médium.
Ale ako vravím...informácia je v základe rovnaká, ale nie je vždy úplná....čiže je tendenčná.
Markantný príklad je práve na emigrantoch.
Čo sa Slovenska týka ? Tie tendenčné informácie sú zásadne z prostredia cigánov...nedotknuteľná rasa.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... ja som sa pýtal na NEbulvárne médium, nedáš, lebo také neexistuje. Sú iba viac bulvárne a menej bulvárne.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
... ja som sa pýtal na NEbulvárne médium, nedáš, lebo také neexistuje. Sú iba viac bulvárne a menej bulvárne.
Na Orave je spln....???

Nechápeš, že bulvár ja nejak neriešim ?....ti ich stupídne články o výpovednej hodnote na úrovni lajna mňa veru nezaujímajú.

Tie iné média sa aspoň až tak nezapodievajú bulvárom...ale je pravda, že aj nebulvárne informácie sa dajú podať tendenčne.

Veď si zoberme RTVS...vysielanie by malo byť všeobecnejšieho rázu, apolitické....atď.
Keď si ale zoberieme Hríba alebo Havrana ? Tých dvoch by mali zavrieť...Havrana do blázinca a Hríba na Prednú horu....a nie im poskytovať priestor na slniečkárske myšlienkové pochody.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
... ja som sa pýtal na NEbulvárne médium, nedáš, lebo také neexistuje. Sú iba viac bulvárne a menej bulvárne.
Alebo sorosovské.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Nandrolon
... ja som sa pýtal na NEbulvárne médium, nedáš, lebo také neexistuje. Sú iba viac bulvárne a menej bulvárne.
Alebo sorosovské.
Soroš to má za pár!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Na YT na TV Prima nemajú problémy s príspevkami.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
korela
Nandrolon
... ja som sa pýtal na NEbulvárne médium, nedáš, lebo také neexistuje. Sú iba viac bulvárne a menej bulvárne.
Alebo sorosovské.
Soroš to má za pár!
Myslíš, že sa niečo zmení?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
... ja som sa pýtal na NEbulvárne médium, nedáš, lebo také neexistuje. Sú iba viac bulvárne a menej bulvárne.
Na Orave je spln....???

Nechápeš, že bulvár ja nejak neriešim ?....ti ich stupídne články o výpovednej hodnote na úrovni lajna mňa veru nezaujímajú.

Tie iné média sa aspoň až tak nezapodievajú bulvárom...ale je pravda, že aj nebulvárne informácie sa dajú podať tendenčne.

Veď si zoberme RTVS...vysielanie by malo byť všeobecnejšieho rázu, apolitické....atď.
Keď si ale zoberieme Hríba alebo Havrana ? Tých dvoch by mali zavrieť...Havrana do blázinca a Hríba na Prednú horu....a nie im poskytovať priestor na slniečkárske myšlienkové pochody.
Akože nie, však riešiš ho stále, len sa tu hodí nejaký link na TOPKY a už je u teba vymaľované.
Kde sa chceš dozvedieť, že nejaká starká zapichla hajzlíka v Ostrave?
V ústave sa to nepíše, v zákonoch tiež nie, na odborných zbraňových fórach tiež nie, tak kde?
Hádam nie v bulvári???
Ja chcem mať okrem svojej odbornosti v určitej sfére prehľad aj o dianí okolo seba, na slovensku, v čechách, v európe... Denne prebehnem za pol hodiny topky, čas, idnes, FB a viem, čo sa zasa udialo. Správy v TV nepozerám od augusta 2017.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

S tými dvoma.... .... to si trafil.... a toto
vysielanie by malo byť všeobecnejšieho rázu, apolitické
- to je len zbožné želanie. RTVS nie je apolitická (je to hlasná trúba mocipánov), takže ani nemôže byť všeobecná - viď to, kto ju riadi (nemyslím generálneho riaditeľa).....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď tu beží taká téma, tak sa spýtam, od koho dostal takmer smrteľnú ranu ten revízor v Košiciach? To išla práve nejaká gazdinka z domácich potrieb s kudlou?
Ja nemám dôvod chodiť s nožom v kabelke, teda aspoň zatiaľ. :-)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
S tými dvoma.... .... to si trafil.... a toto
vysielanie by malo byť všeobecnejšieho rázu, apolitické
- to je len zbožné želanie. RTVS nie je apolitická (je to hlasná trúba mocipánov), takže ani nemôže byť všeobecná - viď to, kto ju riadi (nemyslím generálneho riaditeľa).....
A vždy sa nájde nový šéfredaktor bez chrbtovej kosti.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Keď tu beží taká téma, tak sa spýtam, od koho dostal takmer smrteľnú ranu ten revízor v Košiciach? To išla práve nejaká gazdinka z domácich potrieb s kudlou?
Ja nemám dôvod chodiť s nožom v kabelke, teda aspoň zatiaľ. :-)
BINGO....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Ešte na margo tejto debaty vyberám z textu dve vety :

- „ak ja osobne niečomu nerozumiem, tak to musí byť sprostosť“ citácia Františka Šebeja
- "Uvedomte si láskavo, že za hranicami Vášho myšlienkového obzoru existujú celé svety." adresované Hríbovi od Páleša

Otvorený list Emila Páleša adresovaný Štefanovi Hríbovi
http://www.cez-okno.net/clanok/otvor...fanovi-hribovi
Počuj moja.. ...a tí traja sú kto ?
Nože daj ešte aj Havrana, nech sa zasmejeme.
Zasa sa potvrdilo aj tvojím prístupom, ak si vôbec čítal ten text, že nikto nebýva doma prorokom. Musí vykročiť za hranice všedných dní najlepšie aspoň za najbližší kopček.

Z textu je jasne zrejmé, čo tvrdím prakticky od 89, že sa tu zastavuje zámerne v určitých oblastiach vývoj, konkr. vidno najviac v školstve, vede, zdravotníctve.
Ten Šebejov výrok nemá obdobu. A také ... bude sedieť v parlamente.

A okrem iného, vôbec nechápem, prečo by som sem a aj hocikde inde mala upriamovať pozornosť na toho vtáka a hubu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Zasa sa potvrdilo aj tvojím prístupom, ak si vôbec čítal ten text, že nikto nebýva doma prorokom. Musí vykročiť za hranice všedných dní najlepšie aspoň za najbližší kopček.

Z textu je jasne zrejmé, čo tvrdím prakticky od 89, že sa tu zastavuje zámerne v určitých oblastiach vývoj, konkr. vidno najviac v školstve, vede, zdravotníctve.
Ten Šebejov výrok nemá obdobu. A také ... bude sedieť v parlamente.

A okrem iného, vôbec nechápem, prečo by som sem a aj hocikde inde mala upriamovať pozornosť na toho vtáka a hubu.
Keď už sme pri tom..... takých oných ako Šebej je v parlamente na poslaneckých stoličkách viac.... Lesk a bieda parlamentu....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V pondelok som išla z mesta MHD, v bezkolónovom čase, nastúpila zadnými dverami, prvý značkovač nefungoval, ani druhý, tretí, až posledný pri vodičovi. Skoro ma natiahlo, išla som s taškami, ľahkými ale nemotornými. Keby bolo narvané ako vždy, tak si nepomôžem.
Vravím mng, on sa stále presúva, minule vraj tiež spacifikoval revízora, zastal sa niekoho práve tiež pre nefunkčný označovač. Nech mi nikto nepovie, že dopravný podnik o tej situácii nevie.
Tak mi poradil, že neoznačujú pokrčené lístky, môj mal vyhnutý jeden rožtek, lebo som ho mala pripravený vo vrecku.
Vraj to ľudia už vedia a tak si pod lístky dávajú pre istotu fólie ako podložky. Choré.
Hlavne, že z každej strany počúvam ako kvôli únii máme výbornú dopravu .
.
Syn prišiel vlakom, že také lepkavé žrde ako má naša MHD treba hľadať, hnus.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
korela
Zasa sa potvrdilo aj tvojím prístupom, ak si vôbec čítal ten text, že nikto nebýva doma prorokom. Musí vykročiť za hranice všedných dní najlepšie aspoň za najbližší kopček.

Z textu je jasne zrejmé, čo tvrdím prakticky od 89, že sa tu zastavuje zámerne v určitých oblastiach vývoj, konkr. vidno najviac v školstve, vede, zdravotníctve.
Ten Šebejov výrok nemá obdobu. A také ... bude sedieť v parlamente.

A okrem iného, vôbec nechápem, prečo by som sem a aj hocikde inde mala upriamovať pozornosť na toho vtáka a hubu.
Keď už sme pri tom..... takých oných ako Šebej je v parlamente na poslaneckých stoličkách viac.... Lesk a bieda parlamentu....
Takých nie je viac, on vyniká najmä vtedy ak pozrie na slovenský znak tak mu je na zvracanie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
korela
Ešte na margo tejto debaty vyberám z textu dve vety :

- „ak ja osobne niečomu nerozumiem, tak to musí byť sprostosť“ citácia Františka Šebeja
- "Uvedomte si láskavo, že za hranicami Vášho myšlienkového obzoru existujú celé svety." adresované Hríbovi od Páleša

Otvorený list Emila Páleša adresovaný Štefanovi Hríbovi
http://www.cez-okno.net/clanok/otvor...fanovi-hribovi
Počuj moja.. ...a tí traja sú kto ?
Nože daj ešte aj Havrana, nech sa zasmejeme.
Zasa sa potvrdilo aj tvojím prístupom, ak si vôbec čítal ten text, že nikto nebýva doma prorokom.
...a zasa sa potvrdilo, že si nečítala poriadne môj text.
...a pochopila si ho vôbec ?

Ozaj, kto je to vlastne Páleš ???
V roku 2008 udelil Český klub skeptikov SISYFOS Pálešovi bronzový Bludný balvan v kategórii jednotlivcov za údajný „objev andělů“.

P.S.:
...a bacha...dnes je spln....dokonca krvavý a modrý.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Keď tu beží taká téma, tak sa spýtam, od koho dostal takmer smrteľnú ranu ten revízor v Košiciach? To išla práve nejaká gazdinka z domácich potrieb s kudlou?
Ja nemám dôvod chodiť s nožom v kabelke, teda aspoň zatiaľ. :-)
Možno niesla kudlu ala damascénska oceľ, od známeho košického výrobcu poľovníckych nožov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať