Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jar88
pavol54
jar88
Netuším či je pravda, že je Putin taký bohatý (160 miliard eur), ale naozaj by som bol zvedavý, či by ich vedel nejako zmysluplne otočiť.
---------------------------------------
https://www.startitup.sk/local-25-na...napadna-osoba/
Podľa všetkého však existuje ešte jeden človek, pri ktorom aj Jeff pôsobí ako chudobnejší príbuzný a hodnota jeho majetku sa takmer vyrovná obom na prvých dvoch priečkach. Je ním vždy seriózny a tvrdý ruský prezident Vladimír Putin, ktorý ma podľa finančníka Bill Browdera majetok v hodnote 160 miliárd eur.
---------------------------------------
Náš vzor, Vladimír Putin - to je ten náš dobráčisko, ktorému krivdí celý svet.
však daj potfólio kde ich má investované,alebo si myslíš že ich má v strožoku a všetky WC nimi vytapetované? a TRUMP čo stál v montérkach pri páse?
Ty si naozaj prípad.
Písal som predsa, že netuším koľko je na tom pravdy.
Prečo spomínaš práve Trumpa, veď on nešiel do politiky s holou, ako Putin.
Ty vieš že putin išiel s holou..., alebo je to len tvoje presvedčenie?Ty tu miešaš jedno s druhým najprv je tu tvoja viera že je bohatý ale zároveň presvedčenie že ich nedokáže otočiť, on otáča majetkom, aktívami a aktivitami Ruska tak by dokázal otočiť zmysluplne aj ten oproti tomu malý osobný majetoček.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

BXLmiami
pavol54
Keby Rusi nevyradili Nasťu z reprezentácie, tak máme Fialkové, ale ani Nasťa by tento rok nič nezískala. Takže poďakujme Rusom za výber do ich reprezentácie v roku 2008, myslím že Nasťa nám môže byť vďačná za možnosť získať medaily. Zaujímavé prvá Ruska, druhá Bieloruska, prečo sa potom amíci vraj snažia získať genetický materiál z týchto krajín na výskum
Myslíš tú kopu krásnych dievčeniec z ktorých majú strach američanky ?:-)
tie rozkysnuté colovo hamburgerové? Ale naše niektoré sa im začínajú približovať. Nie také som myslel, ale kdesi som rešeršol že Lavrov alebo ktosi z Ruska vyjadril protest voči odberu vzoriek ktoré robia amíci na genetické testy, alebo čosi také
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Dobre sa američanom hrá keď majú na olympiáde dve mužstvá jedno so sídlom v amerike a druhé so sídlom na Slovensku
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Neteší, nerozčuľuje...smutné, veselé, žalostné, choré, etc...doplniť podľa svojho.
Samozrejme, že pre poniektorých tento môj príspevok - postreh neužitočné.

https://auto.sme.sk/c/20764768/sneze...u.html?ref=trz

Bodaj by sa im celé Slovensko nerehotalo.
Ešte aj na Sahare by hentú "kalamitu" zvládli rýchlejšie a lepšie.
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ešte si pozri večer správy na markíze a už budeš úplne v obraze...

čo myslíš, ktorý pracovný deň naposledy nebola na obchvate 1/2 hod kolóna ????

ešte si behal po lesoch v maskáčoch a najlepšie auto bol favorit.....
3 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Buchac, nesluzi ti pamat?
Uz minule som ta informoval ze polhodinove zdrzanie je bezne aj v lete.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ešte si pozri večer správy na markíze a už budeš úplne v obraze...

čo myslíš, ktorý pracovný deň naposledy nebola na obchvate 1/2 hod kolóna ????

ešte si behal po lesoch v maskáčoch a najlepšie auto bol favorit.....
Mne je jedno.
Blava (chvalabohu) ďaleko a Pán Boh vysoko.

Kolóny sú samozrejme preto, lebo ráno vychodňare idú z MI, VV, SV, PO...do Blááávy k výrobným pásom...

Kuwa, šak je tých pár cenťákov snehu fakt na smiech. Kuwa....NEDOTKNUTEĽNÁ "krásavica" na Dunaji ....fujtajbl, škaredšieho mesta nieto široko ďaleko...

Toto poznáš ?

1 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

BA raňajky máš za sebou. Čo si dáš na obed, Badateľa, Bukovského?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ešte raz..

v blave sú každodenné kolóny....každé ráno a každé poobedie, ked pracujúci idú domov...
bez ohladu na to, či nejaký pisálek, alebo redaktor z tv s toho robí senzáciu...

cez prístavný most prejde denne cca 120 000 aut...čo si ani len nevieš predstaviť...stačí ťukes a hned je dalšia polhodinka...

toho kraussa poznám a má pravdu
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chcem ist na 16h do stupavy....kedy asi vyrazimked nesnezi idem po 15h
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Neteší, nerozčuľuje...smutné, veselé, žalostné, choré, etc...doplniť podľa svojho.
Samozrejme, že pre poniektorých tento môj príspevok - postreh neužitočné.

https://auto.sme.sk/c/20764768/sneze...u.html?ref=trz

Bodaj by sa im celé Slovensko nerehotalo.
Ešte aj na Sahare by hentú "kalamitu" zvládli rýchlejšie a lepšie.
No jasné, ty by si to riešil lepšie, ako tí "blaváci". Preto teraz čučíš kdesi v lese. Pritom tvoji rodáci tu tiež čučia v zápche aj pol hodiny.
Moja najmladšia (tiež rodená "blaváčka"), túto situáciu riešila už v januári. Vraj tu skapal pes a stále sa sem trepú ďalší a ďalší degeši.
A tak sa zbalila, že ide kuknúť, ako to riešia v Dubaji. Nedávno mi volala, že žiadne blavácke sneženie tam neriešia a že teraz ide kuknúť aj do Kataru.
Asi sa mala vybrať radšej ta het na vychod, do lesa.
1 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vicktor
Buchac, nesluzi ti pamat?
Uz minule som ta informoval ze polhodinove zdrzanie je bezne aj v lete.
Šun more...
Dnes ráno...a kuwa skoro ráno som šiel ku lekárke. Skoro ráno preto, lebo odber krvi.
Myslíš, že LEN v Bláááve sú kolóny ?

Už minule som informoval , že nie iba v Blave je situácia na trt. Lenže Tv Narkóza, Tv Grc, Rádio Spomalené.....tie informujú na 99% o situácii LEN ohľadom v Blave...ten zvyšok Slovenska majú v prdely....ostatne ako aj Blaváci.
Čo je najhoršie ? Že ešte aj hentí vychodňare, ktorí bývajú cca rok v hlavnom meste, tak sa považujú už za blavákov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
buchač
Neteší, nerozčuľuje...smutné, veselé, žalostné, choré, etc...doplniť podľa svojho.
Samozrejme, že pre poniektorých tento môj príspevok - postreh neužitočné.

https://auto.sme.sk/c/20764768/sneze...u.html?ref=trz

Bodaj by sa im celé Slovensko nerehotalo.
Ešte aj na Sahare by hentú "kalamitu" zvládli rýchlejšie a lepšie.
No jasné, ty by si to riešil lepšie, ako tí "blaváci". Preto teraz čučíš kdesi v lese. Pritom tvoji rodáci tu tiež čučia v zápche aj pol hodiny.
Moja najmladšia (tiež rodená "blaváčka"), túto situáciu riešila už v januári. Vraj tu skapal pes a stále sa sem trepú ďalší a ďalší degeši.
A tak sa zbalila, že ide kuknúť, ako to riešia v Dubaji. Nedávno mi volala, že žiadne blavácke sneženie tam neriešia a že teraz ide kuknúť aj do Kataru.
Asi sa mala vybrať radšej ta het na vychod, do lesa.
Ale tí degeši budú tiež radi, že bude v BA o jednu štetovnicu zavadzajúcu na ceste menej.
1 2
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
[QUOTE="jar88"]
A tak sa zbalila, že ide kuknúť, ako to riešia v Dubaji. Nedávno mi volala, že žiadne blavácke sneženie tam neriešia a že teraz ide kuknúť aj do Kataru.
Asi sa mala vybrať radšej ta het na vychod, do lesa.[/QUOTE

Ty buzerantský dilino...už som ti nie raz povedal, že na mňa nereaguj !!!!!

Vždy lepšie v lese, ako niekde robiť "spoločníčku" moslimským ujom...

Ide v ockových šľapajách ?
Ty si bol a aj si zlodej.
Bol si potencionálny vrah....
Dcérenka šľapka...si ju určite zaučil do remesla.
Kuwa, že jaká kurewská rodina.
1 5
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, čo u Vás nie sú tie intelektuálne dievčatá?
V domovine sa tvária hlboko intelektuálne a ďaleko od domova "hlboko intelektuálne" skáču na čiernych kladách :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
PS: admin nech kľudne zmaže, ale fakt som si to nemohol odpustiť
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
vicktor
Buchac, nesluzi ti pamat?
Uz minule som ta informoval ze polhodinove zdrzanie je bezne aj v lete.
Šun more...
Dnes ráno...a kuwa skoro ráno som šiel ku lekárke. Skoro ráno preto, lebo odber krvi.
Myslíš, že LEN v Bláááve sú kolóny ?

Už minule som informoval , že nie iba v Blave je situácia na trt. Lenže Tv Narkóza, Tv Grc, Rádio Spomalené.....tie informujú na 99% o situácii LEN ohľadom v Blave...ten zvyšok Slovenska majú v prdely....ostatne ako aj Blaváci.
Čo je najhoršie ? Že ešte aj hentí vychodňare, ktorí bývajú cca rok v hlavnom meste, tak sa považujú už za blavákov.
Ja to mám z BA bytu k lekárke, asi tri minúty chôdze po pešej zóne a aj tak tam nechodím. Jednoducho ju nepotrebujem. Som zdravý a naviac tam už ani nebývam.
Minulý mesiac som sa rozhodol ho predať. Prišlo mi kopec záujemcov, nakoľko som dal ponuku iba 124 000 €. Bol medzi nimi aj jeden týpek z východu. Tak sa zdá, že práve on bude ten šťastný a tak sa asi aj on stane novým blavákom. (zatiaľ prijal 8000 navrch)
Je mi jasné, že ešte netuší (rovnako, ako ten Kysučan) do čoho ide a čo ho tu čaká. V našej bráne býva už šesť cigánskych rodiniek.
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Buchač, čo u Vás nie sú tie intelektuálne dievčatá?
V domovine sa tvária hlboko intelektuálne a ďaleko od domova "hlboko intelektuálne" skáču na čiernych kladách :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
PS: admin nech kľudne zmaže, ale fakt som si to nemohol odpustiť
Asi ti to už nezmaže, lebo to zostane v mojej citácii.
Buchač vie veľmi dobre, ako sa táto moja konkrétna dcéra živí. Veľmi ho to štve, lebo tá jeho musí často makať aj tak, ako sa jej to nepáči.
Zato tá moja najmladšia, tá si môže vždy vybrať.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jar88
buchač
vicktor
Buchac, nesluzi ti pamat?
Uz minule som ta informoval ze polhodinove zdrzanie je bezne aj v lete.
Šun more...
Dnes ráno...a kuwa skoro ráno som šiel ku lekárke. Skoro ráno preto, lebo odber krvi.
Myslíš, že LEN v Bláááve sú kolóny ?

Už minule som informoval , že nie iba v Blave je situácia na trt. Lenže Tv Narkóza, Tv Grc, Rádio Spomalené.....tie informujú na 99% o situácii LEN ohľadom v Blave...ten zvyšok Slovenska majú v prdely....ostatne ako aj Blaváci.
Čo je najhoršie ? Že ešte aj hentí vychodňare, ktorí bývajú cca rok v hlavnom meste, tak sa považujú už za blavákov.
Ja to mám z BA bytu k lekárke, asi tri minúty chôdze po pešej zóne a aj tak tam nechodím. Jednoducho ju nepotrebujem. Som zdravý a naviac tam už ani nebývam.
Minulý mesiac som sa rozhodol ho predať. Prišlo mi kopec záujemcov, nakoľko som dal ponuku iba 124 000 €. Bol medzi nimi aj jeden týpek z východu. Tak sa zdá, že práve on bude ten šťastný a tak sa asi aj on stane novým blavákom. (zatiaľ prijal 8000 navrch)
Je mi jasné, že ešte netuší (rovnako, ako ten Kysučan) do čoho ide a čo ho tu čaká. V našej bráne býva už šesť cigánskych rodiniek.
Jój..a ake fajne parkovanie
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

lujza.j
jar88
buchač
vicktor
Buchac, nesluzi ti pamat?
Uz minule som ta informoval ze polhodinove zdrzanie je bezne aj v lete.
Šun more...
Dnes ráno...a kuwa skoro ráno som šiel ku lekárke. Skoro ráno preto, lebo odber krvi.
Myslíš, že LEN v Bláááve sú kolóny ?

Už minule som informoval , že nie iba v Blave je situácia na trt. Lenže Tv Narkóza, Tv Grc, Rádio Spomalené.....tie informujú na 99% o situácii LEN ohľadom v Blave...ten zvyšok Slovenska majú v prdely....ostatne ako aj Blaváci.
Čo je najhoršie ? Že ešte aj hentí vychodňare, ktorí bývajú cca rok v hlavnom meste, tak sa považujú už za blavákov.
Ja to mám z BA bytu k lekárke, asi tri minúty chôdze po pešej zóne a aj tak tam nechodím. Jednoducho ju nepotrebujem. Som zdravý a naviac tam už ani nebývam.
Minulý mesiac som sa rozhodol ho predať. Prišlo mi kopec záujemcov, nakoľko som dal ponuku iba 124 000 €. Bol medzi nimi aj jeden týpek z východu. Tak sa zdá, že práve on bude ten šťastný a tak sa asi aj on stane novým blavákom. (zatiaľ prijal 8000 navrch)
Je mi jasné, že ešte netuší (rovnako, ako ten Kysučan) do čoho ide a čo ho tu čaká. V našej bráne býva už šesť cigánskych rodiniek.
Jój..a ake fajne parkovanie
Aj to som mu ukázal, ale dopoludnia medzi desiatou a pol jednou.
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

[QUOTE="buchač"]
jar88
A tak sa zbalila, že ide kuknúť, ako to riešia v Dubaji. Nedávno mi volala, že žiadne blavácke sneženie tam neriešia a že teraz ide kuknúť aj do Kataru.
Asi sa mala vybrať radšej ta het na vychod, do lesa.[/QUOTE

Ty buzerantský dilino...už som ti nie raz povedal, že na mňa nereaguj !!!!!

Vždy lepšie v lese, ako niekde robiť "spoločníčku" moslimským ujom...

Ide v ockových šľapajách ?
Ty si bol a aj si zlodej.
Bol si potencionálny vrah....
Dcérenka šľapka...si ju určite zaučil do remesla.
Kuwa, že jaká kurewská rodina.
Niektoré pri všetkej počestnosti sa starajú najmä o svoj chrup, tak si nechajú zuby umyť aj niekoľkokrát denne medzi tou spústou doktorov sú aj zubári.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať