Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon

Práve toho retardovaného blbečka si ako príklad dávať nemusel. Každý súdny človek ti povie, že to nemá v hlave v poriadku.

A toto
nejaky 27 rocny novinar moc nedokaze
práve naopak.... novinár, ktorý si vie nájsť zdroje, fakty, dôkazy - dokáže zavariť nejednému politikovi, podvodníkovi, mafiánovi... žiaľ pre novinára to niekedy (ako v tomto prípade) často znamená rozsudok smrti....

V tomto štáte, kde predseda vlády býva v byte daňového podvodníka, ktorý sa pozná s rôznymi nie kóšer podnikateľmi, v štáte, kde minister vntra sa tvári ako nestranný, ale je schopný zatĺkať prešľapy seba, odstaviť poctivých vyšetrovateľov, kamarátiť sa s inými podozrivými osobami - iné sa ani očakávať nedá.
A ponuka 1 000 000 € od Hranatého Bezstavovca - veď je to VÝSMECH do tváre občanov tohto štátu - pretože on už dávno vie, kto má v tom prsty - a asi nebudem ďaleko od pravdy, že i on v tom bude mať svoje paprče strčené.

A Čižnárovo vyhlásenie, že tu pri určitom podozrení urobí peklo - pre koho? To peklo tu na Slovensku už dávno JE! A najväčší diabli sedia tam hore a tvária sa ako svätí.....
Naposledy upravil misoft : 26.02.18 at 23:28
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Nandrolon

Práve toho retardovaného blbečka si ako príklad dávať nemusel. Každý súdny človek ti povie, že to nemá v hlave v poriadku.

A toto
nejaky 27 rocny novinar moc nedokaze
práve naopak.... novinár, ktorý si vie nájsť zdroje, fakty, dôkazy - dokáže zavariť nejednému politikovi, podvodníkovi, mafiánovi... žiaľ pre novinára to niekedy (ako v tomto prípade) často znamená rozsudok smrti....

V tomto štáte, kde predseda vlády býva v byte daňového podvodníka, ktorý sa pozná s rôznymi nie kóšer podnikateľmi, v štáte, kde minister vntra sa tvári ako nestranný, ale je schopný zatĺkať prešľapy seba, odstaviť poctivých vyšetrovateľov, kamarátiť sa s inými podozrivými osobami - iné sa ani očakávať nedá.
A ponuka 1 000 000 € od Hranatého Bezstavovca - veď je to VÝSMECH do tváre občanov tohto štátu - pretože on už dávno vie, kto má v tom prsty - a asi nebudem ďaleko od pravdy, že i on v tom bude mať svoje paprče strčené.

A Čižnárovo vyhlásenie, že tu pri určitom podozrení urobí peklo - pre koho? To peklo tu na Slovensku už dávno JE! A najväčší diabli sedia tam hore a tvária sa ako svätí.....
Takto hovoril aj Urválek
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Politika je vysoká hra a možno Ján Kuciak bol iba jej obeť, tak, ako v minulosti niektorí iní.
Pár hodín po "objavení" už rôzni samozvaní aktivisti organizovali pochody, rôzne sviečkové akcie. Žeby náhoda?
Ak by sa ho chcela vládna mafia zbaviť, tak jednoducho zmizne. A nie "ukladať" plné náboje okolo tiel. To, že za zasekne pri 2 výstreloch pištoľ a musí ju páchateľ znovu obtiahnuť je reálna šanca 0,000X%
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pozrite si dotaz z 5.2. tohto roku http://www.porada.sk/t151295-prenajom-ornej-pody.html
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Politika je vysoká hra a možno Ján Kuciak bol iba jej obeť, tak, ako v minulosti niektorí iní.
Pár hodín po "objavení" už rôzni samozvaní aktivisti organizovali pochody, rôzne sviečkové akcie. Žeby náhoda?
Ak by sa ho chcela vládna mafia zbaviť, tak jednoducho zmizne. A nie "ukladať" plné náboje okolo tiel. To, že za zasekne pri 2 výstreloch pištoľ a musí ju páchateľ znovu obtiahnuť je reálna šanca 0,000X%
presne to som chcel dodnes sa obete mafiánov nenašli, skôr mi to vnucuje myšlienku "POZOR, LEBO DOPADNETE TAKTO" Druhá myšlienka: kto si pustí do domu vraha? Takže kalábria je pekná myšlienka. Taká dobrá zrážka s proti idúcim autom je na nezahodenie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Hm...Ak sa (AK sa teda) chce niekto vybrať týmto smerom ?
Nuž je potrebné zájsť do histórie.
https://en.wikipedia.org/wiki/'Ndrangheta

Toť nedávno bol o tejto a aj iných organizáciach dokument. Síce veľmi krátky, len o podstatných záležitostiach...v podstate len všeobecné info o vrcholkoch ľadovca, ale aj tak veľa nepovedal.
https://www.rtvs.sk/televizia/program/13041/148168

Záver je asi v tom význame, že použitie zbrane je najkrajnešjším riešením.
Mafia v konečnom dôsledku prenikla medzi všetky sféry v oblasti riadenia štátu a o podnikateľskej sfére ani nevravím.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Už sosám z webshare všetky 4 diely :-)
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

nuž, nie jeden známy človek je medzi priateľmi https://www.facebook.com/profile.php...ends&pnref=lhc
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

priateľov priateľ doporučil priateľovho priateľa = " čistý kádrový výber" doporučený priateľovho priateľa priateľ nikdy nič nevykecá, lepšie ako previerky NBU. Počet otvorov v hlave ostane 7
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Prečítal som si
a ty si zas kukni toto video.

Čo na to povieš, alebo čo si o tom myslíš?
Nechal tu na Slovensku 30 rokov vlastného života. Pritom dúfal, tak isto ako ja, že Slovákom treba iba otvoriť oči, ukázať im skutočnosť a potom už sami pochopia. Mne sa vidí, že je zo Slovákov riadne sklamaný a musím priznať, že aj ja.
PS: už som predal byt v Ba a rozhodol som sa predať aj dom v Seneckom okrese.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Prečítal som si
a ty si zas kukni toto video.

Čo na to povieš, alebo čo si o tom myslíš?
Nechal tu na Slovensku 30 rokov vlastného života. Pritom dúfal, tak isto ako ja, že Slovákom treba iba otvoriť oči, ukázať im skutočnosť a potom už sami pochopia. Mne sa vidí, že je zo Slovákov riadne sklamaný a musím priznať, že aj ja.
PS: už som predal byt v Ba a rozhodol som sa predať aj dom v Seneckom okrese.
Nie že ťa tu nájdem v našej krásnej kysuckej prírode. Dúfam, že budeš páliť tam, odkiaľ si vyšiel!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Prečítal som si
a ty si zas kukni toto video.

Čo na to povieš, alebo čo si o tom myslíš?
Nechal tu na Slovensku 30 rokov vlastného života. Pritom dúfal, tak isto ako ja, že Slovákom treba iba otvoriť oči, ukázať im skutočnosť a potom už sami pochopia. Mne sa vidí, že je zo Slovákov riadne sklamaný a musím priznať, že aj ja.
PS: už som predal byt v Ba a rozhodol som sa predať aj dom v Seneckom okrese.
A prečo odišiel z anglickej kolónie?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Prečítal som si
a ty si zas kukni toto video.

Čo na to povieš, alebo čo si o tom myslíš?
Nechal tu na Slovensku 30 rokov vlastného života. Pritom dúfal, tak isto ako ja, že Slovákom treba iba otvoriť oči, ukázať im skutočnosť a potom už sami pochopia. Mne sa vidí, že je zo Slovákov riadne sklamaný a musím priznať, že aj ja.
PS: už som predal byt v Ba a rozhodol som sa predať aj dom v Seneckom okrese.
Nie že ťa tu nájdem v našej krásnej kysuckej prírode. Dúfam, že budeš páliť tam, odkiaľ si vyšiel!
Nemaj strach. Do nejakého zapadákova sa mi určite nechce.
Naviac už mám vytipované dve konktétne nehnutelnosi tu na Slovensku. Jednu v Bratislavskom kraji a jednu v Trenčianskom. Obe do 10 km od dialnice (od vjazdu na diaľnicu)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
Prečítal som si
a ty si zas kukni toto video.

Čo na to povieš, alebo čo si o tom myslíš?
Nechal tu na Slovensku 30 rokov vlastného života. Pritom dúfal, tak isto ako ja, že Slovákom treba iba otvoriť oči, ukázať im skutočnosť a potom už sami pochopia. Mne sa vidí, že je zo Slovákov riadne sklamaný a musím priznať, že aj ja.
PS: už som predal byt v Ba a rozhodol som sa predať aj dom v Seneckom okrese.
čo povedať...

len to, že ked za chrbtom zbadám trnavské hradby, som v mentálne úplne inom svete...
stačí ísť na lyžovačku niekde na oravu a uvidíš.....však nandrolon ?

tam dobre vedia, čo sú BA zač a už určite vedia, kto organizoval včera to spontánne zapálenie sviečok na pamiatku tých zavraždených...
a dph-čkárska mafia je len nejaké panské huncútstvo....

a čo dalej, ked predáš dom v šarfii ?snád nepojdeš v 62 von...to nedáš.....
jedine pekný malý domček pri mori, čo najbližšie k vnúčencom....istria, terst....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Neviem, čo si mal bjuty z geografie, ale z Oravy nie som a ani nikdy som tam nelyžoval. Ja chodím lyžovať do ČR a PL, najlepšie do čím najväčšieho zapadákova s kvalitnými čiernymi traťami, kde chodia trénovať aj niektorí profesionálni lyžiari. Stáť v rade na lanovku sa mi veru nechce, a slalomovať pomedzi nejakých motajúcich sa začiatočníkov tiež.
Existujú strediská, kde sa síce lyžuje iba pár týždňov do roka, ale na oplátku sú prázdne svahy, doslova padáky. A hlavne upravené vydržia viac ako prvých 15 minút po spustení vlekov a lanoviek.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
Politika je vysoká hra a možno Ján Kuciak bol iba jej obeť, tak, ako v minulosti niektorí iní.
Pár hodín po "objavení" už rôzni samozvaní aktivisti organizovali pochody, rôzne sviečkové akcie. Žeby náhoda?
Ak by sa ho chcela vládna mafia zbaviť, tak jednoducho zmizne. A nie "ukladať" plné náboje okolo tiel. To, že za zasekne pri 2 výstreloch pištoľ a musí ju páchateľ znovu obtiahnuť je reálna šanca 0,000X%
Isteže, keďže "sa" nič nevyšetrí, niekto bude presvedčený, že za vraždou je koalícia a niekto iný, že opozícia aj s aktivistami.

Vtedy je dobre si pripomenúť, že:

"sa" nič nevyšetrí =
- Kaliňák nič nevyšetrí,
- Gašpar nič nevyšetrí,
- Čižnár nič nevyšetrí,
Všetko blízki kolegovia pána s hlasom podobným Ficovmu.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Neviem, čo si mal bjuty z geografie, ale z Oravy nie som a ani nikdy som tam nelyžoval. Ja chodím lyžovať do ČR a PL, najlepšie do čím najväčšieho zapadákova s kvalitnými čiernymi traťami, kde chodia trénovať aj niektorí profesionálni lyžiari. Stáť v rade na lanovku sa mi veru nechce, a slalomovať pomedzi nejakých motajúcich sa začiatočníkov tiež.
Existujú strediská, kde sa síce lyžuje iba pár týždňov do roka, ale na oplátku sú prázdne svahy, doslova padáky. A hlavne upravené vydržia viac ako prvých 15 minút po spustení vlekov a lanoviek.
z geografie som mal vždy jednotku

ja nepíšem, že si z oravy.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ing. Ľubomír Janoška

Isteže, keďže "sa" nič nevyšetrí, niekto bude presvedčený, že za vraždou je koalícia a niekto iný, že opozícia aj s aktivistami.

Vtedy je dobre si pripomenúť, že:

"sa" nič nevyšetrí =
- Kaliňák nič nevyšetrí,
- Gašpar nič nevyšetrí,
- Čižnár nič nevyšetrí,
Všetko blízki kolegovia pána s hlasom podobným Ficovmu.
... a potom (akoby náhodou) niekde v zariadení na výkon trestu nájdu nejakého "obetovateľného", na ktorého to zvalia a bude "po ptákách" (vyriešené). Ovšem skutočný páchateľ, skutočný objednávateľ - ten bude stále neznámy (pre nás) a bude sa chechtať, ako so slovenskými občanmi vejababral.... (viď Ernest Vaľko.....).
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tu je ten smerácky biznis model...s talianskou mafiou

https://www.postoj.sk/31011/stopy-nd...-jana-kuciaka-
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať