Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
bettylou
Potešilo, : so založenými kontaktnými (mám dnes fialové zreničky ), sa našli aj okuliare. Nie v chladničke, čistá haluz, ale v chodbe na radiátore. Ešte zistiť, kto ma domov doniesol, že u koho som si zase hanbu narobila , tie sviatky sú dáke začarované a to ani Jozef nie som.
ako sa môžeš takto ožrať a ešte sa tým chváliť........
mmch,zreničky nemôžeš mať fialové,tak si naštuduj anatómiu oka
Asi myslela farebné šošovky, ktoré opticky na fialovo zafarbia dúhovku.
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
kopretinka
bettylou
Potešilo, : so založenými kontaktnými (mám dnes fialové zreničky ), sa našli aj okuliare. Nie v chladničke, čistá haluz, ale v chodbe na radiátore. Ešte zistiť, kto ma domov doniesol, že u koho som si zase hanbu narobila , tie sviatky sú dáke začarované a to ani Jozef nie som.
ako sa môžeš takto ožrať a ešte sa tým chváliť........
mmch,zreničky nemôžeš mať fialové,tak si naštuduj anatómiu oka
Asi myslela farebné šošovky, ktoré opticky na fialovo zafarbia dúhovku.
ja to viem.
0 2
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ozaj kopretinka a čo práčka - záhada vyriešená?
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Oliwa
Ozaj kopretinka a čo práčka - záhada vyriešená?
bola to chladnićka,
hej nejako sa to doriešilo,vraj tade naplňajú chladničku nejakou izolačnou penou,ale teda nejako odbornejšie by to mohli robiť,aby to nevyzeralo ako rozbité,keby to bola vyvrtaná diera a nejako pekne uzavretá niečim,tak nepoviem ani ň.Kukala som aj u našich,aj oni to tam majú tak prelepené,len som to neodliepala,tak neviem,akú dieru tam majú oni.....
Servis mi poskytol zľavu,že mám s tým ísť do obchodu,lenže ja som to kupovala cez eshop,tak som to vyjadrenie poslala do eshopu,tak čakám,čo odpíšu,predpokladám,že mi nevrátia peniaze,ale dajú kupón na ďalší nákup,čož mi bude na nič asi ....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
bola to chladnićka,
hej nejako sa to doriešilo,vraj tade naplňajú chladničku nejakou izolačnou penou,ale teda nejako odbornejšie by to mohli robiť,aby to nevyzeralo ako rozbité,keby to bola vyvrtaná diera a nejako pekne uzavretá niečim,tak nepoviem ani ň.Kukala som aj u našich,aj oni to tam majú tak prelepené,len som to neodliepala,tak neviem,akú dieru tam majú oni.....
Servis mi poskytol zľavu,že mám s tým ísť do obchodu,lenže ja som to kupovala cez eshop,tak som to vyjadrenie poslala do eshopu,tak čakám,čo odpíšu,predpokladám,že mi nevrátia peniaze,ale dajú kupón na ďalší nákup,čož mi bude na nič asi ....
Hmmmm...... takže "dopĺňali" izolačnú penu.... ts-ts-ts.... inými slovami - sfušovaný kus vo výrobe dokončovali, aby ho mohli predať. A nad*bali tam na 100% nejakú PUR penu.
Nuž teda.... uži si chladničku.... o pár rokov si aj tak kúpiš novú.......
Nechcem kuvikať, ale až budeš náhodou reklamovať, prvé, čo servis skonštatuje - niekto vŕtal a nastriekal tam nejakú penu - reklamácia zamietnutá..... mne sa to teda takto nepáči.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ešte stále je možnosť, že sa jedná o normálny servisný otvor, kade tú penu /izoláciu/ strojovo fúkajú vo výrobe.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Ešte stále je možnosť, že sa jedná o normálny servisný otvor, kade tú penu /izoláciu/ strojovo fúkajú vo výrobe.
To by pri výrobe bolo trochu nepraktické.
A) Dávajú sa tvarované výplne do medzier medzi stenami - je to rýchlejšie, zároveň je zaistené, že tá izolácia bude v celom priestore.
B) Pri striekaní izolácie nie je zaručené, že sa vyplní celý priestor + doba kedy tá pena stuhne (pri pásovej výrobe nebudú čakať 5 - X minút,než pena stuhne).
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pozdravujem toho,kto súhlasí s vyhadzovaním psov z auta,toho,kto nepozná anatómiu oka a schvaľuje ožieranie sa do nemoty u žien
0 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pche - kým bola sama... keby boli dve, bolo by "Aká matka, taká Katka"....

1 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

kopretinka


ako sa môžeš takto ožrať ..

Kde je vôľa , nájde sa aj cesta
2 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

romana147
kopretinka


ako sa môžeš takto ožrať ..

Kde je vôľa , nájde sa aj cesta
A dokonca aj okuliare...
4 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

hlboká myšlienka
Snimek4.JPG.jpg.jpg  
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
Oliwa
https://www.aktuality.sk/clanok/5724...ie-na-vychode/
Tomu sa hovorí argument:
„Predstava, že by mafia mala záujem o východné Slovensko je absurdná, pretože tam nič nie je“ vyhlásil predseda vlády pred europoslancami.
Ak toto naozaj povedal, tak sa pýtam: čo urobil pre jeho pozdvihnutie ako premiér za 10 rokov???
PS: Rozdané MDŽové hrebíčky nerátam...
Asi toľko, čo všetci ostatní kompetentní pred ním. :-)
ktorí ostatní vládli 10 rokov ?
ktorí ostatní vládli tak, že ich došiel riešiť europarlament ?

ktorí ostatní tak sprosto dehonestovali východ slovenska pred kontrolou z europarlamentu ?
10 rokov tam chodí robiť výjazdové zasadania vlády a takto sa sám zhodnotí ????
Oliwe asi nenapadlo, prečo ten europarlament zašiel tentokrát až na východ. Teba čítať, vždy pobaví. Niekto vidí za iba za jeden roh, niekto za päť dopredu. Pochopila?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kopretinka ma asi diskriminuje, lebo ústava mi nezakazuje ožrať sa ako uznám za vhodné
Naposledy upravil bettylou : 22.03.18 at 07:15
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Naposledy upravil bettylou : 22.03.18 at 02:32
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
anatómia oka
baby-violet-eyes.jpg  
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="bettylou"]
bettylou
bettylou
kopretinka
bettylou
Potešilo, : so založenými kontaktnými (mám dnes fialové zreničky ), sa našli aj okuliare. Nie v chladničke, čistá haluz, ale v chodbe na radiátore. Ešte zistiť, kto ma domov doniesol, že u koho som si zase hanbu narobila , tie sviatky sú dáke začarované a to ani Jozef nie som.
ako sa môžeš takto ožrať a ešte sa tým chváliť........
mmch,zreničky nemôžeš mať fialové,tak si naštuduj anatómiu oka
to nepochopíš,
pre menej chápavé napíšem, fialovými kontaktnými šošovkami prekryté zreničky
PARDÓN DÚHOVKY- MIA MAXIMMA CULPA
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
kopretinka ma asi diskriminuje, lebo ústava mi nezakazuje ožrať sa ako uznám za vhodné
ústava mi nezakazuje komentovať na porade.
nepíš to sem,nebudem komentovať.
ty sa môžeš ožrať,ja na to môžem mať svoj názor a môžem ho verejne povedať.
tomu sa hovorí demokracia.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
anatómia oka
No - také ešte ujdu... horšie by boli také

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať