Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
Ze nieco take mozes napisat!!. Aky bol taky bol- bol to mlady clovek!. O mrtvom bud nic, alebo len dobre....
Ale môžem, môžem - len konštatujem.
Kto ho vie, koľko si ja niekedy tam hore na seba vypočujem. A čo urobím? Už nič.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Alaya, 60r. clovek moze byt vsetko mozne, len nie mlady. To sebaukludnovanie je dost smiesne. Netvrdim, ze 60-tnik je uz starec nad hrobom, ale mlady uz kazdopadne nieje. Ale ak si chcela napisat "mlady dedko" tak to je akceptovatelne, nakolko vacsina 60tnikov su uz stari rodicia.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Alaya, 60r. clovek moze byt vsetko mozne, len nie mlady. To sebaukludnovanie je dost smiesne. Netvrdim, ze 60-tnik je uz starec nad hrobom, ale mlady uz kazdopadne nieje. Ale ak si chcela napisat "mlady dedko" tak to je akceptovatelne, nakolko vacsina 60tnikov su uz stari rodicia.
Nemam potrebu s tebou polemizovat na slovickach. Kto chcel, pochopil.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
polemizovat na slovickach
Zlatá...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
Nandrolon
Alaya, 60r. clovek moze byt vsetko mozne, len nie mlady. To sebaukludnovanie je dost smiesne. Netvrdim, ze 60-tnik je uz starec nad hrobom, ale mlady uz kazdopadne nieje. Ale ak si chcela napisat "mlady dedko" tak to je akceptovatelne, nakolko vacsina 60tnikov su uz stari rodicia.
Nemam potrebu s tebou polemizovat na slovickach. Kto chcel, pochopil.
Ani ja :-)))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Niekde som cital, ze
O mrtvych len v dobrom
Je heslo zlodejov......
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Tú mínusku máš odo mňa a nebude posledná. Myslím, že tvoj príspevok by sa krásne začlenil do diskusie na topky.sk, ktorú som dnes čítal.
A zaujíma ma, aké zručnosti či už mentálne alebo fyzické sú potrebné na "danie úplatku", keďže podľa teba je to "šikovnosť"? Ja si myslím, že stačia základné fyzické predpoklady, teda "nemať odrezané" obidve ruky. Ale zrejme vieš niečo viac ako my ostatní. A áno, úplatky z princípu nedávam, aj keď vopred viem, že budem čakať 2 x tak dlho alebo že STK neprejdem hoci len kvôli zle nastavenému svetlu.
Prečítaj si ten príspevok ešte raz a pokús sa pri tom čítaní pochopiť čo vlastne čítaš.
------------------------
Naviac so všetkými trinástimi som skončil, akonáhle mi ponúkli podieľať sa na tých sprostých kšeftoch. A neboli to kšefty v hodnote úplatku na STK.
Naviac v tom príspevku sa jednalo o super zdravých chlapov. Nikto z nich nemal žiadnu chorobu, ale zároveň prišla doba, kedy sa začalo dosť často riešiť prevenciu proti rakovine.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

skoro rok som žiadala polovičku,aby odpratal odpad z pivnice do zberného dvora....a on mi dnes pošle opitého bezďáka,ktorý váži 30kilo aj s botami......batériu v auta nevedel zdvihnúť,a potom ešte padol dolu schodami........takže všetok bordel tam zase ostal zase do neviem kedy.......
3 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

plus pribudol bezdomovec
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

[QUOTE="pavol54"]
jar88
Nandrolon
Žabinka
nebol to človek, ku ktorému by som mohla niečo povedať.. niečo pekné, myslím.. ale aj tak, 60 rokov, to ešte nie je vek na zomieranie..
-----------------------------------------------------
Obehol som ešte pár takých kamošov z mokrej štvrti a nakoniec som zistil, že z trinástich, jedenásť zomrelo na rakovinu a dvaja na infarkt.
Všetci v priebehu posledných desať rokov a vo veku od 40 do 50 rokov. No a všetci skapali rovnako, ako ten Paška v nemocnici. Priamo pod kontrolou odborníka.
Naviac, všetci kupovali štátne kšefty a všetci brali úplatok, ako pracovnú metódu. (Dať úplatok je šikovnosť a nie nemorálnosť.)
Ty si ten čo minule kritizoval tvoj kamoš bjuty v súvislosti s vyjadreniami diskutujúcich na pravde k úmrtiu herca Labudu boli všelijaké hodnotenia ale ani jeden nenapísal že "skapal" ako ty teraz čo si ty za "človeka" . Rodičia ťa vychovali ako hovädo
napísali tam ovela horšie, ako skapal...
a desiatky , nie že ani jeden...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
skoro rok som žiadala polovičku,aby odpratal odpad z pivnice do zberného dvora....a on mi dnes pošle opitého bezďáka,ktorý váži 30kilo aj s botami......batériu v auta nevedel zdvihnúť,a potom ešte padol dolu schodami........takže všetok bordel tam zase ostal zase do neviem kedy.......
a tú mínusku mám akože za čo?????????? že separujem odpad a dávam možnosť bezdomovcovi si zarobiť nejaké peniaze???
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
plus pribudol bezdomovec
akože pribudol? on je už dávno.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja som ti dal plusku

tá mínuska nie je za názor, ....ber to tak, že niekto ťa tajne miluje )
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ešte som dostala mínusku aj v téme pre pamätníkov,no paráda
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

tak ja neviem, nebol ten pán aj spoluvlastníkom záchraniek? Minimálne tým v pozadí?
Ak áno, tak je v tom prípade ironické, že nevolali záchranku, ale do nemocnice išiel osobným autom. Aj ked s lekárom, predsa len by tie záchranky mali mať lepšie vybavenie....
Alebo žeby vedel, prečo záchranky nevolat?

A čo sa smrti týka, je spravodlivá. Nepomôžu ani peniaze, ani moc, ani postavenie. Príde pre každého z nás. Bez ohľadu na to, či sme dokončili to, čo sme si naplánovali.
Občas jej samozrejme aj trochu pomôžeme. Ale to je o inom.

Teraz mi napadá, že to je už druhy Košičan, čo napriek peniazom srdce nevydržalo. Nepomohli.

Kedysi dávno pradávno som chodila na náboženstvo. (ano, ešte počas socializmu a vlastne tajne, bez prihlášky ). Pamätám si, jak nám kaplán rozprával príbeh o Alexandrovi Veľkom. Pred smrťou mal vraj želanie, aby mu z rakve vyložili otvorené ruky von. Aby všetci videli, že nič sz nazhromaždeného bohatstva si nezobral so sebou.
Neviem samozrejme, či je to pravdivý príbeh alebo iba legenda. Ale pravdou je, že tie slová platia aj dnes. A platiť budú aj kedykoľvek v budúcnosti.
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kopretinka
bjuty smis
plus pribudol bezdomovec
akože pribudol? on je už dávno.
Isto tým pribudol myslel, že pribudol v pivnici.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Kedysi dávno pradávno som chodila na náboženstvo. (ano, ešte počas socializmu a vlastne tajne, bez prihlášky ).
Zvedavá otázka..." Dáš rok toho pradávna ?"
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Dáša_
Kedysi dávno pradávno som chodila na náboženstvo. (ano, ešte počas socializmu a vlastne tajne, bez prihlášky ).
Zvedavá otázka..." Dáš rok toho pradávna ?"
Aha ho, zvedavca.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
buchač
Dáša_
Kedysi dávno pradávno som chodila na náboženstvo. (ano, ešte počas socializmu a vlastne tajne, bez prihlášky ).
Zvedavá otázka..." Dáš rok toho pradávna ?"
Tak už aj ty si zvedavec?
Zvedavá si len ty...dokonca sa (občas na šuťáku) pýtaš na dosť osobné veci.
Ja sa interesujem, nakoľko po (prípadnej) odpovedi mám pripravenú odpoveď.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
buchač
Dáša_
Kedysi dávno pradávno som chodila na náboženstvo. (ano, ešte počas socializmu a vlastne tajne, bez prihlášky ).
Zvedavá otázka..." Dáš rok toho pradávna ?"
Tak už aj ty si zvedavec?
Zvedavá si len ty...dokonca sa (občas na šuťáku) pýtaš na dosť osobné veci.
Ja sa interesujem, nakoľko po (prípadnej) odpovedi mám pripravenú odpoveď.
To je tvoj pohľad na moje prípadné otázky. Ak by nechceli odpovedať, info by nedali. To je každeho osobná vec. Ale nebudem sa o tom s tebou naťahovať, je tu kopec príspekov, dôkazov o tom, na čo všetko si zvedavý ty.
A vek nie je osobná vec?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať