Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
1.KTO povedal, že Georg je bezplatný ???
2.KTO povedal, že aj internetbanking SLSP je/bol bezplatný ?
3.KTO povie, že ktorá banka poskytuje bezplatne služby ?
Odpoveď je vo všetkých prípadoch rovnaká.
Bezplatné služby MOŽU byť poskytnuté...ale za určitých podmienok.
1. tvrdili,keď som si ho prezerala
2.to tu nikto netvrdil,ale ja som mala v balíku zadarmo,bez balíka za 1,- euro
3.bezplatnú som mala zuno,iba výber bol spoplatnený,ale ja som nevyberala cez zuno,takže pre mňa bola BEZPLATNÁ.že to ty nepovažuješ za banku je tvoja vec.
Za rovnakých podmienok som prešla do Tatrabanky,nevyberám hotovosť,takže pre mňa je bezplatná.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Po prechode zo Zuna do TB je bezplatne obdobie 3 roky, potom podla standardnych podmienok.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ze vas to bavi sa tu dotahovat o bankach...kazdy nech si ma love kde chce...napr.moj chlap v de
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Ze vas to bavi sa tu dotahovat o bankach...kazdy nech si ma love kde chce...napr.moj chlap v de
Šak sa je potrebné na niečom doťahovať....či ? Šak inak by bola nuda...či ?

No fasa...už je jasné, prečo pravidelne chodíš/te do DE...šak looove vybrať - hotovosť, aby ste v Rakúsku mohli míňať.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
922
Sadzobnik je pre tych co mBank nepoznaju. Ja ju vyuzivam BEZPLATNE 8 rokov. Tak si len kludne plat poplatky v svojej super banke
Bezplatne ako bezplatne...ale šak maj si svoju pravdu, ktorú chceš mať vždy a stále.

Jedno je isté...nič nie je ale zadarmo...čiže aj to bezplatné VEDENIE (dôležité slovo) má svoje negatíva.

Mimochodom, ako vieš, že ja platím nejaké poplatky ?
Buchac v sporitelni plati kazdy dokonca aj seniori ak nesplnas ich podmienky,aby si neplatil a tie su teda sakra nrvyhodne oproti inym bankam. Mne v inej poskytli sluzby, ktore mi vyhovuju, kazdy ma na vyber. V sporitelni lubia tych s uvermi, cim viac, tym je oblubenejsi a poradca za takeho klienta inkasuje. Mna dnes potesilo krasne pocasie rak uzivajte Poradu ja uzivam chalupu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
buchač
922
Sadzobnik je pre tych co mBank nepoznaju. Ja ju vyuzivam BEZPLATNE 8 rokov. Tak si len kludne plat poplatky v svojej super banke
Bezplatne ako bezplatne...ale šak maj si svoju pravdu, ktorú chceš mať vždy a stále.

Jedno je isté...nič nie je ale zadarmo...čiže aj to bezplatné VEDENIE (dôležité slovo) má svoje negatíva.

Mimochodom, ako vieš, že ja platím nejaké poplatky ?
Buchac v sporitelni plati kazdy dokonca aj seniori ak nesplnas ich podmienky,aby si neplatil a tie su teda sakra nrvyhodne oproti inym bankam. Mne v inej poskytli sluzby, ktore mi vyhovuju, kazdy ma na vyber. V sporitelni lubia tych s uvermi, cim viac, tym je oblubenejsi a poradca za takeho klienta inkasuje. Mna dnes potesilo krasne pocasie rak uzivajte Poradu ja uzivam chalupu.
ALE šak mi dajte pokoj !!!
Tvrdím, presviedčam, alebo nebodaj nútim niekoho na klientstvo v nejakej banke ?

Ja som len zareagoval na Georga, že bude v platnosti čo nevidieť.
Nie ja som začal s poplatkami.

Ak už spomínaš podmienky na neplatenie za VEDENIE účtu v SLSP, tak platí :
- tri trvalé platby
- platby kartou mesačne 200€

Úver ?
mBank robí reklamu na hypotéky - prenos. Schválne som si ju pred pár týždňami pozrel.
Ak by som si svoju hypo preniesol, tak platím vyššiu sumu...a nie nejakú úsporu by som mal.

Poradca inkasuje za klienta smiešne peniaze...minule som práve na túto tému videl šot.
------------------------

Mňa teší chalupa už mesiac...zima, sneh...nič ma nezlomí v tej duši chalupárskej.
Svítičko svííííti...mám všetko v ríííípaži.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
Ze vas to bavi sa tu dotahovat o bankach...kazdy nech si ma love kde chce...napr.moj chlap v de
Šak sa je potrebné na niečom doťahovať....či ? Šak inak by bola nuda...či ?

No fasa...už je jasné, prečo pravidelne chodíš/te do DE...šak looove vybrať - hotovosť, aby ste v Rakúsku mohli míňať.
Buchi...hotovost..sa da aj tutok...len poplatok..ale vzdy to poriesime ak nahodou potrebuje keš....inak v de bez poplatku...
Jaj veru by som isla ..zas kuk ale otvaraju novu prevadzku....tak zas az vianocne trhy
Buchi verim keby si bol tu...tiez by si v at nakupoval....
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Kto chce usetrit poplatok za vyber, nech cestuje do Nemecka.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Viki ty ma necitas...to je kazdeho volba kde ma svoje loveniekto s keš..niekto bez....iba s kartou....zas 4 korunky za vyber..keby islo o zivot
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Že by akty X?
https://www.aktuality.sk/clanok/5795...campaign=cross
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ani prvy ani posledny krat....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ešte sa dočkáme, že tá doba nebude 5 rokov, ale len 5 dní, aby sa to mohlo skartovať.....
A keď to pôjde takto ďalej, z 5-tich dní sa stane 5 hodín, potom 5 minút a ku koncu 5 sekúnd....
A výsledkom nakoniec bude 5 žmurknutí pravým okom na "nášho" človeka.....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

no, hitparáda dôvodov: vykradli mi auto, vytopilo archív, požiar..... ktovie, ktorý to bol teraz
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zabudli ešte na jedno: "havo papal...."
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dáša_
no, hitparáda dôvodov: vykradli mi auto, vytopilo archív, požiar..... ktovie, ktorý to bol teraz
Skutočnosť je isto prozaickejšia.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Skutočnosť je isto prozaickejšia.
Myslíš to obligátne "skutok sa nestal" ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
no, hitparáda dôvodov: vykradli mi auto, vytopilo archív, požiar..... ktovie, ktorý to bol teraz
To je "investigatívne" novinárstvo..."#AllForJan"..

Kuwa Matovič rozosieva žlč a pľuje oheň ohľadom daní každého...ale kuwa, hajzel jeden, nejak zabudol na svoje daňové doklady, čo mal na pôjde u starkej...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.... kde mu ich myši obžierali.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Aktuality.sk - Ringier
Sme.sk - ESET
DenníkN - Penta

Tieto tri (doslova) plátky je potrebné čítať s veľkou pozornosťou...a s obrovskou rezervou. Niekedy sú horšie, ako nie jeden konšpiračný web.
...a čo je najhoršie ? Idú v podstate proti slovači.
4 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
mienkotvorne ci mienkospotvorne media...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať