Zavrieť

Porady

Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dotujeme Hornonitrianske bane, aby sme vraj zachovali zamestnanosť.
A tu zrazu tí pracovníci možno nebudú iba čisto hornonitrania http://www.tvnoviny.sk/domace/191290...omrel-rumun-49

ktovie, ako to je vlastne s tou zamestnanosťou v baniach.

Inak, každého ľudského života, ktorý vyhasne takto, je škoda.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnost porozumenia citaneho textu je zakladnym predpokladom akejkolvek debaty. ...viac
Dáša_
Dotujeme Hornonitrianske bane, aby sme vraj zachovali zamestnanosť.
A tu zrazu tí pracovníci možno nebudú iba čisto hornonitrania http://www.tvnoviny.sk/domace/191290...omrel-rumun-49

ktovie, ako to je vlastne s tou zamestnanosťou v baniach.

Inak, každého ľudského života, ktorý vyhasne takto, je škoda.
Je verejne známe, že sa bane dotujú...priznali to aj politici.
Pracovná sila predsa nemusí byť len z danej lokality...veď aj v Ostrave nefárajú dole horníci z okolia.

Krásne to povedal v tomto šote Bažík
http://www.tvnoviny.sk/ekonomika/191...u-aj-zeleznicu
Do Nitry alebo do Blavy to majú vcelku blízko...môžu posilniť rady montážnikov.

Sorry, ale robiť kvoli novej bani prekládku rieky a železnice ?
...a dotovať ?
Zaujímavé by bolo vedieť, kde a za koľko to uhlie končí.

Pritom v šote nebolo spomenuté nič k téme ohľadom Bojnických kúpeľov.
http://www.zivot.sk/clanok/35351/spo...t-v-novej-bani
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Na Slovensku sa dá súčasne dotovať energia z fotovoltaiky aj z hnedého uhlia.
Niekomu sa môže zdať, že to nemá logiku, ale ono to logiku má - dotácie idú starej mamy koňa bratovi.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnost porozumenia citaneho textu je zakladnym predpokladom akejkolvek debaty. ...viac
Ing. Ľubomír Janoška
dotácie idú starej mamy koňa bratovi.
Alebo kámošovi do Humpolce...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Plus pridám jediný komentár k článku.

".................... nazvali konsolidáciou cukrovarov, a predajom v pravý čas,"
A detto i slovenský solivar Prešov. Jedna z najkvalitnejších solí v Európe.... A teraz? Kto ho vie akú soľ si do jedla dávame.... buď poľskú posypovú, alebo "morskú" odniekiaľ z Tramtárie....
P.S. Solivar už neexistuje, len zopár budov, stroje sú už fuč....
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Ing. Ľubomír Janoška
dotácie idú starej mamy koňa bratovi.
Alebo kámošovi do Humpolce...
Idu do alobalu....
0 0
misoft misoft

.
Snímok 3 2018,04,15 17_04.jpg  
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
To je nejaká nová puzzle-vrava? Každý povie svoju 1/3 ?
0 0
misoft misoft

Potešilo.
Ernie, Bernie a Fernie prežili zimu. Naši traja netopýrkovia už teraz lovia vo veľkom, lietajú mi okolo balkánu na 1-2 metre .
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

"Človek je dieťaťom svojho veku." Sigmund Freud ...viac
korela
Alaya1 mi napísala do profilu, prečo reagujem na jej príspevky, tento tiež nebol určený pre mňa.
Myslím, že nereagujem zakaždým, a nikomu nič nezávidím. Ešte sa mi v živote nestalo, aby mi skrivil tvár nejaký kŕč od závisti. Nie je dôvod, každý má, čo má, a má mať. Všetko hmotné je pominuteľné. Ja si cením iné hodnoty.
V tomto prípade som zareagovala najmä preto, že príspevok adresovala dôchodcom. A to si naozaj mohla odpustiť. Nevidím v tom fór, iba netaktnosť.
Ja mám Alayu prečítanú z príspevkov, nie zo socpoist a šuškánd.
A či dovolenkovala, bola na predĺženom víkende, návšteve, kontrolnom dni, je mi úplne jedno
.
A keď sa chce vyjadriť k mojej osobe, a brzdí ju iba môj vek, pokojne tak môže urobiť verejne, vždy lepšie, ako sa mi vyhrážať postranne cez profil, však podľa jej slov, aj tak tu má každý o mne vytvorenú mienku.
Môže, ale aspoň nie som manipulátor.
P.S. Neviem, čo včera mali znamenať v príspevku určenému kopretinke tie iniciály. V čom spočíval ich zmysel. Prinajmenšom mi je to nejaké čudné.

Buchac, je aky je. Ale napisal uplnu pravdu, a to, ze absolutne nerozumies zartu. Ani ti nic nevravia smajlici. Smutny taky zivot bez zartu a veselosti. A nie raz sa to potvrdilo, dokonca v teme srandickyll.
Co sa tyka tvojho profilu- profil sluzi na odkazy- tak som ti odkaz zanechala- ze naco reagujes na nieco, co sa teba netyka, ked toí nevies pochopit o co ide.. A ze len vychova od mojich rodicov a ucta k tvojmu veku mi brani, napisat ti verejne, co si o tebe myslim.Ved ty ma pomaly v kazdom tvojom prispevku urazas, aj ked "rafinovane"- myslis, ze aj ked nereagujem, nevidim to?? Kde ty v mojom odkaze vidis vyhrazanie sa!!!!
Co sa tyka slova dochodca. / napisala som sice dúchodci"- nakolko to bolo myslene zartom/. Ako som mala nazvat ludi, ktori su na dochodku? Ved su dochodcovia, co je to hanba byt dochodcom?

A ze ty nie si so svojim statusom dochodcu stotoznena, ci co, co ja s tym mam? Slovo dochodca si mi raz vytkla aj v teme Srandicky ...vtip.
Riesis tu mna, nemyslis, ze kazdy by mal zacat od seba?
Kaslem ja na to, co si kto o mne na internete mysli. Nepozna ma , nevie nic o mne....ani nemusi...mne na tom nezalezi.

Inak sa neprestavam cudovat, co dokazes vypotit.
Naposledy upravil alaya1 : 15.04.18 at 17:35 Dôvod: oprava preklepu
5 0
Dáša_ Dáša_

dievčatá, prospelo by, keby ste sa navzájom úplne ignorovali. A tým množným číslom som myslela viac ako 2
3 0
alaya1 alaya1

jantomino
alaya1

Ako som mala nazvat ludi, ktori su na dochodku? Ved su dochodcovia, co je to hanba byt dochodcom?

.
Hanba je výška dôchodku, preto by bolo výsmešné volať ich ako v Nemecku "rentiér"

Tak to ani mna netesi, ale co ja s tym narobim...??
0 0
alaya1 alaya1

Kto ma chut pozriet si, navstivit.
https://www.dobrenoviny.sk/c/129528/...tvicke-jazera-

zatopený kameňolom v obci Skrabské
2 0
misoft misoft

alaya1
..................

Inak sa neprestavam cudovat, co dokazes vypotit.
Niekedy pot, niekedy ****, ako kedy, podľa času, dátumu, polohy Slnka a fázy Mesiaca.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
korela

".................... nazvali konsolidáciou cukrovarov, a predajom v pravý čas,"
A detto i slovenský solivar Prešov. Jedna z najkvalitnejších solí v Európe.... A teraz? Kto ho vie akú soľ si do jedla dávame.... buď poľskú posypovú, alebo "morskú" odniekiaľ z Tramtárie....
V rakúsku
1 0
Dáša_ Dáša_

neviem, či som toto nemala dať skôr do srandičiek, to jak Pat a Mat

https://domov.sme.sk/c/20800451/spar...uje-bonul.html
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ing. Ľubomír Janoška
Na Slovensku sa dá súčasne dotovať energia z fotovoltaiky aj z hnedého uhlia.
Niekomu sa môže zdať, že to nemá logiku, ale ono to logiku má - dotácie idú starej mamy koňa bratovi.
Akože to nemá logiku, má a celkom jasnú.
Máme tu predsa sociálne a ekologicky orientovanú vládu a rovnako orientovanú (podstatnú) časť spoločnosti. Tak kde vidíte chybu?
Veď na to majú zákonné právo.
Právo na prácu a aj právo na čisté životné prostredie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
korela

Ja nemam morsku z tramtarie....vzdy nakupim na dov...sitnu i krupnu....iz Pagu ili Ninu..aj na piling aj do kupela
Uz som ju aj ako suvenir darovala s flaskou fajneho oliv.oleja...
Kedysi sa tu dala kupit hrvatska sol...potom ju prebila italska...inu som ani nevidela...
1 0
misoft misoft

Lui - vieš odkiaľ je "prešovská" soľ?
Odtiaľ https://www.cas.sk/clanok/358802/pre...-ju-v-rakusku/ - Soľnohrad (Salzburg)!!
Je klasicky dolovaná (lebo je to kamenná soľ), musí sa čistiť, variť.... prešovská soľ bola vyrábaná priamo zo soľanky - kamenná soľ rozpustená podzemnými vodami a len sa varila.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Rakuska sol sa musi cistit a varit, solivarska sa necistila, len uvarila. Fajn.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať