Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
Nandrolon
Dáša_
a čože ťa tak naštartovalo, že zase rozdávaš mínusky v mesiac starých témach?
Aj ty máš tajných ctiteľov? :-))
Tu ide o ctiteľku A zase aý tak tajná nie je, ako si myslí
Nechceš vymeniť?. Mám tušáka, že ja mám postaršieho, roztraseného a hlavne riadne nasratého chlapíka :-)))))))))))))))))))))))))))
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Korela- prepac, ale nebudem reagovat na tvoje konspiracie, dedukcie, vymysly a ani nebudem nic vysvetlovat - ani som to cele neprecitala. Naco. Zelam ti pekny slnecny den.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

mmch, silne pochybujem, že tie traktáty niekto dokáže aj prečítať
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Týmto po čase zároveň odkazujem buchačovi, keď mi vytkol, koľko má on z Porady v telefóne priateľov. Neviem, čo to malo dokazovať. Prečo nemám ja? No, nemám. Pretože ja jediná sem chodím za úplne iným účelom ako drvivá väčšina. Čo mám s tým ja a čo sa mi vytýka? Každý máme hádam svoj život a riadime si ho podľa možností, čo nám osobne vyhovuje.
Ja som X krát vytkol kotník...na Porade len konštatujem.

Konštatujem teda, že si moje tvrdenie (aj keď pravdivé) vytrhla z kontextu. Ak niečo tvrdíš, tak daj citáciu a na ňu odpovedaj.

Ale aj mňa by zaujímalo tvoje povolanie...a to z rôznych okolností.

Prezradíš nám účel, za akým tu chodíš ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kúrňa.....

Ako (sem-tam) čítam tie trajktáty a trachtáty, názory a nádory od 1-2-3-X ľudí a toto by sa hodilo niekde na papier a knižne vydalo (napr. pod názvom "Metamorfózy jedného fóra" ) - to by BOL bestseller na slovenskom knižnom trhu....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
korela
Týmto po čase zároveň odkazujem buchačovi, keď mi vytkol, koľko má on z Porady v telefóne priateľov. Neviem, čo to malo dokazovať. Prečo nemám ja? No, nemám. Pretože ja jediná sem chodím za úplne iným účelom ako drvivá väčšina. Čo mám s tým ja a čo sa mi vytýka? Každý máme hádam svoj život a riadime si ho podľa možností, čo nám osobne vyhovuje.
Ja som X krát vytkol kotník...na Porade len konštatujem.

Konštatujem teda, že si moje tvrdenie (aj keď pravdivé) vytrhla z kontextu. Ak niečo tvrdíš, tak daj citáciu a na ňu odpovedaj.

Ale aj mňa by zaujímalo tvoje povolanie...a to z rôznych okolností.

Prezradíš nám účel, za akým tu chodíš ?
A ty ako?
Ty nám svoj účel tiež prezradíš?
(Ale odpusť si oblbovačku, že nám sem chodíš za účelom radiť nevedomým.)
5 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Nepotešilo ma. Keď mi bola mládež sadiť humno to nespomenuli. Musím sa to dozvedieť na internete z novín. Firma, kde pracuje syn s nevestou aj vnuk v polovičke mája prepúšťa doslovne napísané " drvivú väčšinu zo svojich 300 zamestnancov". Vedela som, že majiteľ prevážal stroje do Rumunska, ale to mohol aj otvárať ďalšiu pobočku, ale žiaľbohu na Slovensku konči. Asi skončili daňové prázdniny.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Dáša_
a čože ťa tak naštartovalo, že zase rozdávaš mínusky v mesiac starých témach?
JAA???
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Zapnem ráno mašinu a tam toto: https://www.opera.com/client/upgraded skoro mi zabehlo, že aký motivátor navrhol túto verziu uvítacej stránky
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Alaya1 poradil som najlepšie ako som vedel, teda toho psychiatra.
Vzhľadom na tie rôzne obrázky a vedomé zavádzanie diskutujúcich do nevedomosti.
Verím tomu, že by to bolo min. na pol roka sedení.
Ale v pohode. Nechceš, nemusíš :-)))))))))))
u psychiatra sa nesedí, dilino, ten ti predpíše lieky a ťaháš čiaru.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Kúrňa.....

Ako (sem-tam) čítam tie trajktáty a trachtáty, názory a nádory od 1-2-3-X ľudí a toto by sa hodilo niekde na papier a knižne vydalo (napr. pod názvom "Metamorfózy jedného fóra" ) - to by BOL bestseller na slovenskom knižnom trhu....
chráň nás pánboh, škoda papiera
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

bettylou
Dáša_
a čože ťa tak naštartovalo, že zase rozdávaš mínusky v mesiac starých témach?
JAA???
Rozdávaš mínusky pri starých príspevkoch? Ak áno, môže sa to týkať aj teba
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dáša_
bettylou
Dáša_
a čože ťa tak naštartovalo, že zase rozdávaš mínusky v mesiac starých témach?
JAA???
Rozdávaš mínusky pri starých príspevkoch? Ak áno, môže sa to týkať aj teba
a to vieš ako,keď mínusky sú anonymné?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

babka - ježibabka
Nepotešilo ma. Keď mi bola mládež sadiť humno to nespomenuli. Musím sa to dozvedieť na internete z novín. Firma, kde pracuje syn s nevestou aj vnuk v polovičke mája prepúšťa doslovne napísané " drvivú väčšinu zo svojich 300 zamestnancov". Vedela som, že majiteľ prevážal stroje do Rumunska, ale to mohol aj otvárať ďalšiu pobočku, ale žiaľbohu na Slovensku konči. Asi skončili daňové prázdniny.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

babka - ježibabka
Nepotešilo ma. Keď mi bola mládež sadiť humno to nespomenuli. Musím sa to dozvedieť na internete z novín. Firma, kde pracuje syn s nevestou aj vnuk v polovičke mája prepúšťa doslovne napísané " drvivú väčšinu zo svojich 300 zamestnancov". Vedela som, že majiteľ prevážal stroje do Rumunska, ale to mohol aj otvárať ďalšiu pobočku, ale žiaľbohu na Slovensku konči. Asi skončili daňové prázdniny.
Ani nie daňové prázdniny, ale k tomu ešte aj to, že sa zvyšuje minimálna mzda, z toho odvody a ďalšie "náležitosti"... A pán "podnikateľ" si to spočíta... výsledok je - pá-pá Slovensko, v Rumunsku to mám 3x lacnejšie, dokonca sa tam i lepšie korumpuje (i napriek ich snahe korupciu potlačovať)!
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

kopretinka
babka - ježibabka
Nepotešilo ma. Keď mi bola mládež sadiť humno to nespomenuli. Musím sa to dozvedieť na internete z novín. Firma, kde pracuje syn s nevestou aj vnuk v polovičke mája prepúšťa doslovne napísané " drvivú väčšinu zo svojich 300 zamestnancov". Vedela som, že majiteľ prevážal stroje do Rumunska, ale to mohol aj otvárať ďalšiu pobočku, ale žiaľbohu na Slovensku konči. Asi skončili daňové prázdniny.
Ešte potečie veľa sĺz. Doslova potoky sĺz.
Ale máme, čo sme chceli, či nie?
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
Včera som mal dojednané stretnutie v Bratislave na Gresslingovej ulici na 9:30 hod., lebo som predpokladal, že ráno bude na D1 zápcha. Vyrazil som o 8:10 až 8:15, ale pred diaľnicou som sa prezieravo otočil a vybral som sa cez Blatné, Šenkvice a Pezinok na Bratislavu. Samozrejme, že som nebol jediný, komu to v tej chvíli zaplo a tak 500 metrov za Blatným, sme zostali v podobnej zápche. Nuž do Šenkvíc sme dorazili cca po dvadsiatich minútach, ale tam to už išlo krokom.
Tak mi pri železiarstve napadla ďalšia prezieravá myšlienka a odbočil som smerom na železničnú stanicu, že kuknem, ako je to s našou železnicou. Po dvoch minútach som stál pred stanicou a na stanici práve stál vlak do Bratislavy. Nuž som nastúpil (samozrejme že bez lístku). Veď kúpim od sprievodcu.
Vlak bol takmer prázdny, super čistý, tichý, vykúrený žiadna nepohoda. Jednoducho všetko super. Za pár minút sme stáli na hlavnej stanici v Bratislave a ešte k tomu zadarmo (sprievodca neprišiel). Nuž pred stanicou som kúpil za 35 centov lístok a nastúpil na električku č.1. A zas sa to opakovalo, električka skoro prázdna, čisťučká, vykúrená, žiadny hrmot, rachot. Za 5 minút som vystupoval pod Manderlákom. Bolo 9:32 hod. a tak som si pokojne zapálil a špacírom dorazil na stretnutie.
No a o 11:10 som bol z Bratislavy znova doma. Samozrejme, že zápcha ešte riadne nedoznela. Neviem čo by bolo, ak by aj ostatných napadlo odstaviť auto na stanici v Šenkviciach.
Už sa to prebúdza v ľuďoch.
Počúvala som Nesrovnala (primátora BA), jeho výsledky nie sú zatiaľ pre mňa nejako viditeľné, ale veci sú rozbehnuté, do nových volieb sa všetko nedokončí, takže boj pri voľbách bude zrejme zreteľný.
Tak filiálka sa opäť oživí pri Istropolise, našťastie koľaje podnes ponechali a veľkou výhodou je centrum mesta a množstvo spojov pre prestup do mesta, 100x lepšie ako z Hlav. stanice. Plus sa pridajú bicykle systém požičiaš a odstavíš, a nevedela som, že pri Starej tržnici je požičovňa elektromobilov pre návštevníkov už dávno.
Takto išla vlečka v Šamoríne pomaly až k jeho hlavnej ceste. Už neviem, či tam koľaj zostala, ale každý, čo si všimol odkúpenú a zrekonštruovanú železn. staničku síce v stredomorskom štýle, ale veľmi distingvovane a nerušivo okolie. Aj jej pozemok je upravený podobne. Krásna vilka, za tých 20 rokov som ju nevidela v žiadnom časopise o architektúre. Netuším komu patrí, ale dosť by ma to zaujímalo. :-) Akurát viem, kto býva vedľa. Nachádza sa na solídnej ulici so starým stromoradím. Veď ako od stanice, bývalo zvykom. Tak si spomínam na Nové zámky a tak ...
Tým chcem upriamiť pozornosť na opätovné využívanie vlakovej dopravy, rýchle a pohodlné, ako všade v záp. civilizovanom svete.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Teší ma tiež, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa ujme projekt lodnej dopravy z juhu. Dolu je mapka zastávok aj foto plavidla. Droba na Aktuali. A verím, že neposlúži iba účelu každodenného premiestňovania za prácou, ale aj z BA dolu za rekreáciou.
https://www.cas.sk/clanok/554517/sme...j-v-dunajbuse/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už som chcela písať svojho času aj Fígeľovi, a to bolo dobre dávno, prečo sa neurobí vlaková zastávka pri NC Avion, všetky obchody čo sú tam sústredené, by mohli získať zákazníkov pomaly až od Komárna. Údajne tam už funguje nejaká kyvadlovka, bez toho by to nešlo.
No ale aspoň na sídlisku sa urobila zastávka na Dol. Honoch.
A plánuje sa vytvoriť trasa od Trnavy, Senca až do Žst. Petržalka. Konečne, to trvalo.
Keď som tu písala pred rokmi, že je v BA aspoň čiastočné metro, tak sa mi odpisovalo, že nie. Je povrchové.
Inak to vlakové spojenie z juhu by mohlo tiež končiť aj v Petržalke a nie iba na Hl. stanici. Pretože dostať sa cez mesto počas dňa je rovnako náročné.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Dáša_
bettylou
Dáša_
a čože ťa tak naštartovalo, že zase rozdávaš mínusky v mesiac starých témach?
JAA???
Rozdávaš mínusky pri starých príspevkoch? Ak áno, môže sa to týkať aj teba
Keby aj, ak sú hovadské, tak áno. Ide o výpovednú hodnotu príspevku a nie o to, kedy bol pricapený.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať