Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
Dáša_
Melóny, kto nechce, nečítajte - úplne jednoducho vylepšovali cukrovým roztokom a striekačkou. s ihlou...
to si neviem predstaviť pri tých množstvách,čo sa premelú cez reťazce.....
jasne, to bola beletria . Toto je podľa mňa zaujímavé hlavne pre obchody, čo sa tvária exkluzívne....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela

Pre teba šarlatáni, pre mňa alternatívci, obohraná pieseň, nikomu nezakazujem sa liečiť ako chce. Iba poukazujem, že sú aj iné cesty pre uzdravenie a nie jedna. Sama využívam čo sa dá, a o čom som hlavne presvedčená, že bude úspešné. Doteraz bolo.
V tomto smere mnoho ľudí stagnuje.
Keďže si postla starú tému (vyťahuješ, keď nemáš argumenty), kde som (vraj...podľa teba) zopsul o to alebo ono, tak ti dám v podobnom duchu odpoveď, aby som neostal nič svojej povesti.

Vieš čo ?
Trhni si...a nestagnuj !

-----------------------

Takže TY nezakazuješ liečiť sa ???...ááááá kuwa....už len to by chýbalo !!!
Myslíš na toto poukazovanie ??? Citujem :

10.03.13 22:34
korela
Neodporúčam liečebňu, ale dovolím si posunúť tento zdroj.
Neviem, ako ste naklonení k tzv. alternatívnej medicíne. Kedysi sa ani inak neliečilo.
http://www.badatel.sk/kpm/schizofrenia-moja-skusenost/
Ešte je možnosť cez Tradičnú čínsku medicínu a verím, že ciest by sa našlo i viac.
Veľa úspechov pri liečbe.

http://www.porada.sk/t211996-ktore-s...slovensku.html


Ženská...TY by si sa mala liečiť na patričnom oddelení v nemocnici - liečebni....a to na fest dlhú dobu !

Ja som občas vulgárnejší.
Ale mojou vulgárnosťou (a ani nik iný) jej používaním ešte nikomu na zdraví neublížilo.
Ty svojimi hlúpymi, sprostými, neodbornými a neuváženými "radami" (ktoré si môže prečítať hocikto na nete) môžeš kľudne dostať niekoho do oveľa väčších problémov, ako mal doteraz.
Tak čo je lepšie ? Vulgárnejší realista alebo šarlatánska ženská, ktorá sedí len doma na riti a žije zavretá v dome ?
Asi tvoj muž vie,prečo ťa zamkýna a nepustí von...veď sa hanbí jak pes.

--------------------------


By ma zaujímalo...a kuwa fest by ma zaujímalo, či by si vyhľadala alternatívu (čítaj šarlatánov typu Badatel), ak by si mala fest vážnu chorobu...

P.S.: ...a láskavo mi tu neťahaj prípad tvojho fotra, ktorý mal "len" rakovinu kože.
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Korela, naozaj si už daj ten zvuk opraviť, /včera som na teba myslela/ Dušek má nové video s Blahom, ale pšt, lebo buchy exploduje
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Je problém, aby sa melóny prehnali cez automatickú linku a dostali dávku? Dnes prakticky každé ovocie prechádza poslednou úpravou pred rozvozom do veľkoskladov či obchodov, takže teoreticky je možné všetko.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Korela, naozaj si už daj ten zvuk opraviť, /včera som na teba myslela/ Dušek má nové video s Blahom, ale pšt, lebo buchy exploduje
Nenenene....niet prečo.

...a Dušek ?
Ten je ešte horšia diagnóza jak korela.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela

Pre teba šarlatáni, pre mňa alternatívci, obohraná pieseň, nikomu nezakazujem sa liečiť ako chce. Iba poukazujem, že sú aj iné cesty pre uzdravenie a nie jedna. Sama využívam čo sa dá, a o čom som hlavne presvedčená, že bude úspešné. Doteraz bolo.
V tomto smere mnoho ľudí stagnuje.
Keďže si postla starú tému (vyťahuješ, keď nemáš argumenty), kde som (vraj...podľa teba) zopsul o to alebo ono, tak ti dám v podobnom duchu odpoveď, aby som neostal nič svojej povesti.

Vieš čo ?
Trhni si...a nestagnuj !

-----------------------

Takže TY nezakazuješ liečiť sa ???...ááááá kuwa....už len to by chýbalo !!!
Myslíš na toto poukazovanie ??? Citujem :

10.03.13 22:34
korela
Neodporúčam liečebňu, ale dovolím si posunúť tento zdroj.
Neviem, ako ste naklonení k tzv. alternatívnej medicíne. Kedysi sa ani inak neliečilo.
http://www.badatel.sk/kpm/schizofrenia-moja-skusenost/
Ešte je možnosť cez Tradičnú čínsku medicínu a verím, že ciest by sa našlo i viac.
Veľa úspechov pri liečbe.

http://www.porada.sk/t211996-ktore-s...slovensku.html


Ženská...TY by si sa mala liečiť na patričnom oddelení v nemocnici - liečebni....a to na fest dlhú dobu !

Ja som občas vulgárnejší.
Ale mojou vulgárnosťou (a ani nik iný) jej používaním ešte nikomu na zdraví neublížilo.
Ty svojimi hlúpymi, sprostými, neodbornými a neuváženými "radami" (ktoré si môže prečítať hocikto na nete) môžeš kľudne dostať niekoho do oveľa väčších problémov, ako mal doteraz.
Tak čo je lepšie ? Vulgárnejší realista alebo šarlatánska ženská, ktorá sedí len doma na riti a žije zavretá v dome ?
Asi tvoj muž vie,prečo ťa zamkýna a nepustí von...veď sa hanbí jak pes.

--------------------------


By ma zaujímalo...a kuwa fest by ma zaujímalo, či by si vyhľadala alternatívu (čítaj šarlatánov typu Badatel), ak by si mala fest vážnu chorobu...

P.S.: ...a láskavo mi tu neťahaj prípad tvojho fotra, ktorý mal "len" rakovinu kože.
Ty si teraz tomu nasadil korunu! Viac nemám čo dodať.
6 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Aké zaujímavé čítanie :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, konečne za tlstým prasaťom nemá kto stáť https://kosice.korzar.sme.sk/c/20831...trazvukov.html

a niečo k tomu na zasmiatie:
https://cuhadinger.gulas.sme.sk/uplo...b9af141ba7.png
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
sito

.er na to! buchac mal aj ochranku a už je zlikovidovaný ako " POPLATKY"
Tento to má na svedomí......

Ako vidím, vieš veľmi dobré čítať, aaj s pochopením. No neviem, viem vo väčšine rozpoznať jeho súčasné nicky. Ak v tých 1 000 predošlých mal taký, tak on má, založil tému " buchac"! Ale, jej likvidátor je anonymný, krytý, je chránený- á.
Naposledy upravil sito : 22.05.18 at 08:36
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
sito
buchač
sito
kopretinka
zaujímavé misoft na to serie a dostane plus a žiadne mínus,a ja za to isté dostanem štyri mínusky.Viete čo,ste obyčajní farizeji,a teda že riadni.Čo iné som ja napísala ako on? Kto z vás má charakter a napíše to verejne? Nikto.
.er na to! buchac mal aj ochranku a už je zlikovidovaný ako " POPLATKY"
Asi ťažko som zlikvidovaný.

Je tu tiež stále nemiznúci oný...ten si vytvára nickov do aleluja a svojim kladným hodnotením určitým jedincom robí nesúlad v hodnotení.
Juraj, Teba ako prispievateľa nie je možné len tak zlikvidovať. : D Ale téma " buchac" niekto zlikvidoval. Ten oný to nebol. Ten ju založil a, že si chránený, doložil, ochranku tu máš. Bejvávalo, už to tu je na ...
Sito, máš na mysli túto tému?
http://www.porada.sk/t246397-kam-kraca-nova-porada.html
Spätne by bolo vhodné si pozrieť prispievateľov aj s ich hodnotením. Nevnímala som to iba ja tak.
V poslednej dobe nejako skrotol, ani nepodžubáva, ale zato tu vychoval úspešne svoju žiačku.
korela, nie tú. Ta už nie tu je. Téma je preč, nie buchač. Veď to už je klenot pre admina. Magnet, ktorý priťahuje ... Dobre je niektorých poraďákom poznať osobne, to sa aj uhol pohľadu zmení na čítané.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

sito
misoft
sito

.er na to! buchac mal aj ochranku a už je zlikovidovaný ako " POPLATKY"
Tento to má na svedomí......

Ako vidím, vieš veľmi dobré čítať, aaj s pochopením. No neviem, viem vo väčšine rozpoznať jeho súčasné nicky. Ak v tých 1 000 predošlých mal taký, tak on má, založil tému " buchac"! Ale, jej likvidátor je anonymný, krytý, je chránený- á.

Pokiaľ si dobre pamätám, tak starší členovia porady, pravdepodobne s istým počtom príspevkov majú možnosť vylúčiť to, čo považujú za nevhodné. Respektíve toho, čo sa tak správa. Niečo sa mi marí, že je to obmedzené počtom príspevkov, ale podrobnosti nepoznám. Vôbec to nemusia byť moderátori.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dáša_
sito
misoft
sito

.er na to! buchac mal aj ochranku a už je zlikovidovaný ako " POPLATKY"
Tento to má na svedomí......

Ako vidím, vieš veľmi dobré čítať, aaj s pochopením. No neviem, viem vo väčšine rozpoznať jeho súčasné nicky. Ak v tých 1 000 predošlých mal taký, tak on má, založil tému " buchac"! Ale, jej likvidátor je anonymný, krytý, je chránený- á.

Pokiaľ si dobre pamätám, tak starší členovia porady, pravdepodobne s istým počtom príspevkov majú možnosť vylúčiť to, čo považujú za nevhodné. Respektíve toho, čo sa tak správa. Niečo sa mi marí, že je to obmedzené počtom príspevkov, ale podrobnosti nepoznám. Vôbec to nemusia byť moderátori.
Dáša, ja si moc dobré nepamätám. Ale, pamätám si, že tu boli všeliake hókusy - pókusy. No vylučovanie členov porady na podnet iných členov vylučoval admin. Boli časy, že ak traja členovia dali v téme mínus, téma bola automatický uzavretá. Teraz to myslím ostalo pri príspevkoch v otázkach, ak sú tri mínusky, zbalí sa. Komentáre, ak ich vymaže pisateľ, vymažú sa aj reakcie iných na komentár. Moderátori môžu nie len komentáre, aj, príspevky, aj témy vymazať, odstrániť. Dokomoliť poradu, ak nevymažú všetko súvisiace s vecou. A potom tá anonymita. Porada vždy napreduje, no niekedy aj smerom dozadu, či do zadku?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
https://auto.sme.sk/c/20831630/v-pol...u.html?ref=trz
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dáša_


Pokiaľ si dobre pamätám, tak starší členovia porady, pravdepodobne s istým počtom príspevkov majú možnosť vylúčiť to, čo považujú za nevhodné. Respektíve toho, čo sa tak správa. Niečo sa mi marí, že je to obmedzené počtom príspevkov, ale podrobnosti nepoznám. Vôbec to nemusia byť moderátori.
Neviem, ako je to s "počtom" príspevkov, ale Richard zaviedol dávnejšie, že člen Porady má právo "nespratníka" vylúčiť (dať BAN) do 100 dní od registrácie. Táto lehota často nestačila, pretože takýto nespratník sa vždy prejavil až od 101-ho dňa od registrácie a potom škodil a škodil a škodil. Tak Richard predĺžil lehotu na 300 dní.
Ja keď na takého natrafím, upozorňujem ho na toto: http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html s varovaním, že mám právo ho vylúčiť. A buď príspevkom, komentárom, odkazom v profile, alebo SS. Ak si nespratník "nedá" povedať - tak ho vyrazím. (Žiaľ - vyhodíš dverami a vlezie oknom naspäť.....)
Pri lehote nad 300 dní - to už len administrátor stránky (Richard) môže, moderátori sú na to malí páni...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Peter Lipa: Moje skutočné meno bolo pre mňa nebezpečné
Peter Lipa oslavuje 75 rokov. Hovorí, že pri živote ho drží záujem o hudbu.

Meno PETER LIPA je na Slovensku synonymom džezu. No málokto pozná aj príbeh, ktorý je za ním. Narodil sa s iným priezviskom, ale vzala mu ho vojna. Tak ako otca, tak ako domov, tak ako rané spomienky. „Vyrastal som vo veľmi skromných podmienkach, mám v sebe zakódované časy, keď nikto nič nemal,“ hovorí hudobník a spevák, ktorý čoskoro oslávi 75. narodeniny. Boli časy, keď zvažoval, že emigruje. Zakázali mu pesničku, sledovala ho ŠtB, riešil regionálnu politiku. No sedieť a spomínať mu nestačí. „Mňa zaujíma to, čo ešte len bude,“ podotýka.


Vo vašej rodine sa vraj hudbe nikto nevenoval. Čo robili vaši rodičia?

„Otca som nemal. Zomrel, keď som mal len rok. Predtým robil v kníhkupectve. Mama potom celý život pracovala, aby nás so sestrou uživila, a to väčšinou v obchode, bola predavačkou aj vedúcou.“
(Moja pozn. Všetky matky bez manželov, pokiaľ nežili z renty, dedičstva, museli pracovať, aby uživili seba aj deti, a po 48. r. už povinne, aj keby nechceli. Až do 89.)
A keď sa povie A, malo by sa aj B.
Čítajte viac: https://kultura.sme.sk/c/20827501/pe...#ixzz5GEpZA3fq
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Je dosť neprezieravé si nechať vyložiť podlahy v celej domácnosti vrátane kuchynskej dosky bielym mramorom. Stačí červené víno.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
korela, nie tú. Ta už nie tu je. Téma je preč, nie buchač. Veď to už je klenot pre admina. Magnet, ktorý priťahuje ... Dobre je niektorých poraďákom poznať osobne, to sa aj uhol pohľadu zmení na čítané.
Marcel...asi tak, ako sme sa my spoznali osobne...
...a dokonca sme si aj ponadávali...nemuseli sme pozerať na etiketu a etiku.

Ale vysvetľuj niekomu, čo päty z domu nevytiahne....nevysvetlíš a teda nepochopí.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

2C7133FB-D6A5-4971-B1F0-5E0CB14E4268.jpeg  
4006F670-92B5-4B23-A389-54318AFD520F.jpeg  
1/1
7 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
Dáša_


Pokiaľ si dobre pamätám, tak starší členovia porady, pravdepodobne s istým počtom príspevkov majú možnosť vylúčiť to, čo považujú za nevhodné. Respektíve toho, čo sa tak správa. Niečo sa mi marí, že je to obmedzené počtom príspevkov, ale podrobnosti nepoznám. Vôbec to nemusia byť moderátori.
Neviem, ako je to s "počtom" príspevkov, ale Richard zaviedol dávnejšie, že člen Porady má právo "nespratníka" vylúčiť (dať BAN) do 100 dní od registrácie. Táto lehota často nestačila, pretože takýto nespratník sa vždy prejavil až od 101-ho dňa od registrácie a potom škodil a škodil a škodil. Tak Richard predĺžil lehotu na 300 dní.
Ja keď na takého natrafím, upozorňujem ho na toto: http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html s varovaním, že mám právo ho vylúčiť. A buď príspevkom, komentárom, odkazom v profile, alebo SS. Ak si nespratník "nedá" povedať - tak ho vyrazím. (Žiaľ - vyhodíš dverami a vlezie oknom naspäť.....)
Pri lehote nad 300 dní - to už len administrátor stránky (Richard) môže, moderátori sú na to malí páni...
Dušan, aj Ty si ochrankár ...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
sito
korela, nie tú. Ta už nie tu je. Téma je preč, nie buchač. Veď to už je klenot pre admina. Magnet, ktorý priťahuje ... Dobre je niektorých poraďákom poznať osobne, to sa aj uhol pohľadu zmení na čítané.
Marcel...asi tak, ako sme sa my spoznali osobne...
...a dokonca sme si aj ponadávali...nemuseli sme pozerať na etiketu a etiku.

Ale vysvetľuj niekomu, čo päty z domu nevytiahne....nevysvetlíš a teda nepochopí.
Juraj, to bola ta lepšia, či najlepšia, stránka porady. Škoda jej.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať