Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
https://valassky.denik.cz/nehody/cyk...-20180611.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
A čo, nedomyslel? Prečo sa na dôležité veci dáva načas?
Ak myslíš ten "alarm" - ono to je domyslené, dokonca funkčne (videl som o tom video v telke ako zaujímavosť v oblasti zabezpečenia vozidla), lenže...... prachy, prachy, prachy.... automobilky sa akosi do toho nehrnú, to radšej budú vyvíjať autonómne vehikle.
0 0
misoft misoft

buchač
Dnes mi zazvonil mladej zo Slovak Energy.
Kúúúwa, že jak mu huba išla... Šilka šuviks (nie, nie je to preklep .
...a len dnu a dnu, ku meráku...že sa pozrie a prehodnotí moju spotrebu.

Poslal som ho (slušne) do hája.
Teraz bol u teba? U mňa cca pred 3-ma týždňami, tiež mu huba išla ako verklík, faktúry chcel vidieť, chcel vedieť, ktorý je môj elektromer.... poslal som ho do ****
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Otazka pre starostu: Rezidecne parkovanie
Stav riesenia podnetu: Nerieseny
Diskusia k podnetu bola uzatvorená
https://www.odkazprestarostu.sk/brat...cne-parkovanie
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

ma dorazila táto veta z článku
"Podľa našich informácií polícia pracuje s verziou, že mohlo ísť o samovraždu."
http://www.topky.sk/cl/100370/171669...elo-mamy---40-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Verim..ze to zas nejaky topky šulin...mal zastavene aj rozumove pochody....
0 0
misoft misoft

Katy a R
ma dorazila táto veta z článku
"Podľa našich informácií polícia pracuje s verziou, že mohlo ísť o samovraždu."
http://www.topky.sk/cl/100370/171669...elo-mamy---40-
Veru, veru....
Čo už dnes tí ľudia neurobia.... dá si na hlavu igelit, ruky i nohy si zviaže, obesí sa a ešte aj stoličku odloží.....
Ale vážne, polícia ako vždy ako prvé uvedie samovražda... i napriek jasným stopám. Dôvod? Menej vyšetrovania, pátrania, hľadania....
A pochybujem, aby sa sama obesila, keď začali podnikať. To (ak je to fakt) vyzerá na "odpoveď! od konkurencie...

Pre rodinu - to musí byť obrovská rana. Najmä pre tú školáčku a manžela. Je to smutné.....
A ako poznáme predchádzajúce aktivity PZ SR - páchateľ bude dlho, dlho, dlho neznámy.
1 0
misoft misoft

A z iného... Mr. Heroín zase exceloval - ako predseda senátu vyhlásil, že tento senát je ne-zá-kon-ný a musel konať podľa zá-ko-na, podľa želania pani Šve-co-vej.

Súdny človek by mal začať pochybovať o zdravom rozume tohoto právnika a sudcu....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnost porozumenia citaneho textu je zakladnym predpokladom akejkolvek debaty. ...viac
lujza.j
Verim..ze to zas nejaky topky šulin...mal zastavene aj rozumove pochody....
To nejaký Top šulín má aj rozum ???
0 0
misoft misoft

Má... na hypotézy a hlúposti....
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
to sme zase jednou něco vyvinuli
https://www.aktuality.sk/clanok/5983...i-na-to-teraz/
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ing. Ľubomír Janoška
jaj, my nepotrebujeme ani útoky hackerov, aby sme sa zlikvidovali. My to zvládneme aj sami
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Dáša_
Ing. Ľubomír Janoška
jaj, my nepotrebujeme ani útoky hackerov, aby sme sa zlikvidovali. My to zvládneme aj sami
Presne ako hovoríš, len s jedným malým dodatkom - že aj ten hackerský útok stojí veľa úsilia a veľa času a preto si treba vyberať cieľ, ktorý sa oplatí. Slovenský štátny systém poštových schránok to nie je. A vyhlásenie, že slovensko.sk bolo dva dni dolu kvôli útoku hackerov je primerane "vieryhodné".
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

"Človek je dieťaťom svojho veku." Sigmund Freud ...viac
Nacisto im preskocilo. Najnovsie pytaju odomna v Telekome info linka rodne cislo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnost porozumenia citaneho textu je zakladnym predpokladom akejkolvek debaty. ...viac
alaya1
Nacisto im preskocilo. Najnovsie pytaju odomna v Telekome info linka rodne cislo
Dobre pamätám, že si onehdá mala výhrady voči Orange ?

Na druhej strane ? Iná organizácia - Pošta pýta pri poniektorých platbách občaňák...to kvôli praniu peňazí.
Kuwa...ak niekto platí alebo posiela pár desiatok éčiek...to je teda festovná práčka.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

"Človek je dieťaťom svojho veku." Sigmund Freud ...viac
buchac, ja kaslem, ci je to telekom, ci orange, jeden ako druhy. Tu mam dobre sluzby, za dobre peniaze, mne islo len o to, co som napisala a to je o cloveku na linke, nie je firme.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
odo mňa chcela operátorka na infolinke banky,že na overenie totožnosti....odmietla som.Tak ma stotožnila iným spôsobom.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
alaya1
Dobre pamätám, že si onehdá mala výhrady voči Orange ?

Na druhej strane ? Iná organizácia - Pošta pýta pri poniektorých platbách občaňák...to kvôli praniu peňazí.
Kuwa...ak niekto platí alebo posiela pár desiatok éčiek...to je teda festovná práčka.
ale ak NAPR. vyplníš odosielateľov podľa telefónneho zoznamu a pošleš si na svoj účet nejakých 100 000 po sto eur, tak sa nič nedialo, ale ak chceš poslať z jednej adresy viac tak už je to problém.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zaujalo: https://noizz.sk/big-stories/rozhovo...campaign=cross
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať