Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Ty musíš mať plnú záhradu! Ale aby som ti nekrivdila, po vypočutí jednej relácie - na SV, ako inak - by som privítala aj ja, myslím to vážne. Stačí nakuknúť do Čiech.
Mne neukrivdíš...nemáš prečo a ja sa nad takouto poznámkou neurazím. Skôr naopak, také slovné hračky ja rád.

Ja som na iných oných závislý :
- na irónii
- na žartovaní
- na zdravom vzduchu
- na lesoch
- na koníčkoch
- na kľudnom živote

P.S.:
Poddžubovanie nie je závislosť...to je o niečom inom.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Ked som bol siedmak na ZS, tak som mal par rastlin konopy siatej /tech. konope/ zo semien vtacieho zobu. Pred zrezanim boli vysoke okolo 3 metrov. THC ziadne, caj vynikajuci aj chutovo. Ziadne "sisky" s tym slizom, iba obrovitanske jednotlive listy. Potom som sa od pestovatelov "travy" dozvedel, ze su to samcie rastliny. Aj keby to bolo indicke konope, ze samce aj tak maju iba stopove mnozstvo THC.
Zasadil som to zo zvedavosti a nie kvoli drogovym ucinkom.
neklam
vo vtáčom zobe sú semená ľanu....

ale je jasné, že s pestovateľmi komunikuješ )
Bjuty. Konopne semena nie su uz cez 20 rokov sucastou vtacieho zobu /ked cez zimu drzim v rukach, tak kuknem/. Prv boli v kazdom jednom vtacom zobe, nakolko maju vynimocne nutricne hodnoty. Pomylit si lanove a konopne semeno, je ako pomylit si kravu so psom. Ked nevies, tak nepis. S pestovatelmi a ostatnymi fetakmi som prisiel naposledy do kontaktu na ZVS, kde ich aj v nasej cate bolo hojne.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Ked som bol siedmak na ZS, tak som mal par rastlin konopy siatej /tech. konope/ zo semien vtacieho zobu. Pred zrezanim boli vysoke okolo 3 metrov. THC ziadne, caj vynikajuci aj chutovo. Ziadne "sisky" s tym slizom, iba obrovitanske jednotlive listy. Potom som sa od pestovatelov "travy" dozvedel, ze su to samcie rastliny. Aj keby to bolo indicke konope, ze samce aj tak maju iba stopove mnozstvo THC.
Zasadil som to zo zvedavosti a nie kvoli drogovym ucinkom.
neklam
vo vtáčom zobe sú semená ľanu....

ale je jasné, že s pestovateľmi komunikuješ )
Bjuty. Konopne semena nie su uz cez 20 rokov sucastou vtacieho zobu /ked cez zimu drzim v rukach, tak kuknem/. Prv boli v kazdom jednom vtacom zobe, nakolko maju vynimocne nutricne hodnoty. Pomylit si lanove a konopne semeno, je ako pomylit si kravu so psom. Ked nevies, tak nepis. S pestovatelmi a ostatnymi fetakmi som prisiel naposledy do kontaktu na ZVS, kde ich aj v nasej cate bolo hojne.
tak potom si starší, ako som predpokladal...
ale z tvojích príspevkov.......
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
kukučka
Ty musíš mať plnú záhradu! Ale aby som ti nekrivdila, po vypočutí jednej relácie - na SV, ako inak - by som privítala aj ja, myslím to vážne. Stačí nakuknúť do Čiech.
Sme raz isli k jednemu kupovat moriaky do CR a normalne v hriadkoch medzi kvetmi konope. Ale mal to iba cca 2,5 m vysoke samcie rastliny. Posobilo to velmi kuriozne. Obidvaja manzelia cez 60r.
cez vojnu ľudia používali konopný olej aj na jedenie, dokonca si ho doma lisovali. Konope bývala významná technická plodina, ak mali možnosť na námáčanie,
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Videla som prvý a jediný raz ako decko na Dolniakoch, keď som bola u brata na prázdninách. Striedavo riadok konope, riadok kukurice a pod ňou fazuľa. A nechutili mi tam grule, smrdeli mi za DDT. Kým brat žil, brával im naše.
http://vedanadosah.cvtisr.sk/zazraky...i-a-luk-konope
PS.
bjuty, prečo vždy útočíš?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Nandrolon
kukučka
Ty musíš mať plnú záhradu! Ale aby som ti nekrivdila, po vypočutí jednej relácie - na SV, ako inak - by som privítala aj ja, myslím to vážne. Stačí nakuknúť do Čiech.
Sme raz isli k jednemu kupovat moriaky do CR a normalne v hriadkoch medzi kvetmi konope. Ale mal to iba cca 2,5 m vysoke samcie rastliny. Posobilo to velmi kuriozne. Obidvaja manzelia cez 60r.
cez vojnu ľudia používali konopný olej aj na jedenie, dokonca si ho doma lisovali. Konope bývala významná technická plodina, ak mali možnosť na námáčanie,
Zvrškovec presadzoval na Slovensku technické konope, niečo na spôsob eu veľmoci v pestovaní. Teraz repka olejná. Vraj finančne výnosnejšie a bol dopyt a podmienky. Tuším nikto v eu nepestoval. Alebo zastavili tupé hlavy.
Tomu človeku nič neprešlo.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kukučka
Videla som prvý a jediný raz ako decko na Dolniakoch, keď som bola u brata na prázdninách. Striedavo riadok konope, riadok kukurice a pod ňou fazuľa. A nechutili mi tam grule, smrdeli mi za DDT. Kým brat žil, brával im naše.
http://vedanadosah.cvtisr.sk/zazraky...i-a-luk-konope
PS.
bjuty, prečo vždy útočíš?
asi som taký útočný...
dvaja smajlíkovia nestačia ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kukučka
Videla som prvý a jediný raz ako decko na Dolniakoch, keď som bola u brata na prázdninách. Striedavo riadok konope, riadok kukurice a pod ňou fazuľa. A nechutili mi tam grule, smrdeli mi za DDT. Kým brat žil, brával im naše.
http://vedanadosah.cvtisr.sk/zazraky...i-a-luk-konope
PS.
bjuty, prečo vždy útočíš?
Sranda, ja som sa podla toho clanku fakt asi trafil presne s tymi 20 rokmi. Predpokladam, ze v tom 1998 zmizlo to konope z vtacieho zobu, nakolko nastupil ten zakon 139/1998. Normalne by to sedelo.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Šokoval ma dnešný západ slnka nezvyčajné oblaky, ešte som také niečo nevidela.
Zvláštny oblak z poľskej strany pred dvoma dňami
https://www.imeteo.sk/clanok/wau-v-t...blak-asperitas
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

paradny je aj mammatus, a potom klasika atomovy hrib /cumulonimbus/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Toto išlo nad nami, veľmi pomaly to postupovalo, ale už to vyzeralo ako čo je na foto z Kalinkova, obrovská hmota, tmavá, nezapršalo z nej, nefúkalo, veľmi to pripomínalo popisy mimozemských ľodí, bolo to poobede asi tak okolo 16. - 17. hod. Desivo to pôsobilo už aj preto, že to išlo veľmi nízko. Nemalo to konca-kraja.
Škoda, že sú odfotené iba začiatky a nie celé teleso.
http://www.shmu.sk/sk/?page=1026
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tento oblak som hľadala už doobeda, teraz som ho našla. No, kto sa ocitol pod ním, tak riadna sprcha.


Pročitajte više na Dalmacija Danas: www.dalmacijadanas.hr/danijel-palcic-olujni-oblak-pred-pagom © dalmacijadanas.hr
https://www.dalmacijadanas.hr/danije...lak-pred-pagom
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Kto by povedal, že tento kocúr má už 40 rokov? Ale furt vyzerá dobre
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nandrolon
Ked som bol siedmak na ZS, tak som mal par rastlin konopy siatej /tech. konope/ zo semien vtacieho zobu.
Zasadil som bobovnika do chodnika.
Nevyrastol bobovnicek, ale vika.
Nabuduce zasadim ceresnu, nech z nej vyrastie vianocny stromcek.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vicktor
Nandrolon
Ked som bol siedmak na ZS, tak som mal par rastlin konopy siatej /tech. konope/ zo semien vtacieho zobu.
Zasadil som bobovnika do chodnika.
Nevyrastol bobovnicek, ale vika.
Nabuduce zasadim ceresnu, nech z nej vyrastie vianocny stromcek.
nepochopil, nevadi :-))))))))))
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
houm sweet houm? alebo nas druhy domov?
WP_20180403_13_24_10_Pro.jpg  
WP_20180403_13_24_47_Pro.jpg  
1/1
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
medzi farmarmi aj agrobaron
http://andreakovacova.blog.pravda.sk...n=shp_rightbox
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
lekára súdia za fľašu domácej a vrecko zemiakov nie je úplatok?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prečo si ľudia tak pomaly zvykajú na nové veci?

Nie je príjemnejšie sa viezť v poloprázdnom vlaku, klimatizovanom, bezbariérovom v lete, v zime? Radšej budú nasávať letný odor v MHD a kontakt telo na telo. Púhy zvyk.

Vlak ide v meste aj rýchlosťou 70 kilometrov za hodinu. Foto N – Vladimír Šimíček


https://dennikn.sk/1161613/vlaky-jaz...st/?ref=top-cl
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať