Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som si okolo 10h...vybehla zabehať....a veru už som mala dve pavučinky na hubjeslnko síce nebolo ....ale bolo fajne...okolie maleho dunaja...sa už farbí...
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
ja som si okolo 10h...vybehla zabehať....a veru už som mala dve pavučinky na hubjeslnko síce nebolo ....ale bolo fajne...okolie maleho dunaja...sa už farbí...
Ja si zase zabajkujem ...vecer o 19.00 ..to je ten spravny cas ...v obyvacke ..Len potom chladnicka chce byt moj naj kamos...ale neda sa...
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pobavilo
z FB nástenky Lucy Ščípová...
Dennik maleho dzecka: 6:13 Budzim še. Super!!! 6:50 Beham holy po baraku a rehocem še. Ocec me nahaňa. 7:05 Ocec zakopnul o nočnik, ktori zabudol večar vinesc. 7:10 Jazdim kolo oca na motorke a pištim. 7:20 Stavame s ocom hrad pre tyranosaura. Ocec ho postavi a ja ho rozkopem. Super!!! 8:05 Ocec drime medzi troskami hradu. Chvíľku še bavim samam s tyranosaurom. Žere šmolkoch. 8:06 Tyranosaurus šturil svoj chvost ocovi do nosa. Po rici dostanem ja. Revem. 8:30 Tom a Jerry v telke, nuda, ale oca to bavi. Beham dokolečka pred telku, pokim nedzignem na žem a prasknem sebe do hlavi. 9:10 – 9:40 Revem. 10:00 Nemožem najsc tyranosaura. Ocec še mi pita, čom revem. Revem, bo neznam povedzec tyranosaurus. 10:40 Ocec mi dava po rici, žebi som mal čomu revac. Potom mi da fixky,naj sebe kreslim. 10:50 Nakreslil som abstrakciju vijadrujucu pociti dvojročnoho dzecka, keremu nikdo nerozumi. Ocec vivaľuje oči. 11:05 Ta na koberec še vraj nekresli. 11:45 Obed. Za...š kurča. Pľuvam to do kvetinača. 12:30 Idzem spac po obedze. Ocec ma ľepšu naladu. „Ta do posteľki, ti nezbednik“ . 12:40 Ľežem pod posceľ. Ocec počita do tri. Na tri še tam zašeknem. Revem. 13:35 Konečne zaspavam. 14:15 Budzim še. Beham zaš nahi po baraku a zaš še rehocem. Ocec me zaš nahaňa. 14:30 Ocec zakopnul o nočnik, ktori zabudol vinesc rano. 16:00 Konečne idzeme von. Na pieskovisku mi dajaki čurak chce zobrac tyranosaura. Dzignem mu hrabličkami po gebuli. Reve. Ocec mi da po rici. Revem ja. 17:30 Požičim sebe trojkolku od dzifčatka. Reve. Mušim ju vracic. Revem ja. 18:40 Po večeri še bavim. Opravujem zrkadlo. Kalapačom. Mušim prestac, ta skačem na balone, kim neprdne. 18:55 Reve ocec. Potom še ukľudni a hvari, že jutre idzem chvalabohu do školki. 19:55 V posceľke mi ocec rozprava rozpravočku. V polovičke už chrape. Chvost tyranosaura še pomali bliži k jeho nosu...

2 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
alaya1
lujza.j
ja som si okolo 10h...vybehla zabehať....a veru už som mala dve pavučinky na hubjeslnko síce nebolo ....ale bolo fajne...okolie maleho dunaja...sa už farbí...
Ja si zase zabajkujem ...vecer o 19.00 ..to je ten spravny cas ...v obyvacke ..Len potom chladnicka chce byt moj naj kamos...ale neda sa...
si ma vyprovokovala, bol som si aj ja akože zabajkovať, tak rekreačne do 1/2 hodiny...
aj s chladničkou sa dám vyprovokovať, keď sa vydýcham
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

si prestal v tom najlepšom
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
lujza.j
si prestal v tom najlepšom
nemám s tým problém - keď nevládzem, prestanem
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja iba hodinu a viac....ked som už vyliezlačo budem skorej zliezať
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Do tmy v záhrade, ale pažítku som zabudla, revem. Dám si klobásu, bryndza bude ráno. Nás nedogoňat.

Buchy rastú? Čistíš a či tiež reveš?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Do tmy v záhrade, ale pažítku som zabudla, revem. Dám si klobásu, bryndza bude ráno. Nás nedogoňat.

Buchy rastú? Čistíš a či tiež reveš?
...a Ty máš čo ? Telepatiu ???
Pred chvíľou som dorezal dubáky na plátky a dal na sitká.
Zajtra pokračovanie s pôvabnicou fialovou...poblanšírovať a hajde do ľadu.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
kukučka
Do tmy v záhrade, ale pažítku som zabudla, revem. Dám si klobásu, bryndza bude ráno. Nás nedogoňat.

Buchy rastú? Čistíš a či tiež reveš?
...a Ty máš čo ? Telepatiu ???
Pred chvíľou som dorezal dubáky na plátky a dal na sitká.
Zajtra pokračovanie s pôvabnicou fialovou...poblanšírovať a hajde do ľadu.


To su "holubinky" ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
buchač
kukučka
Do tmy v záhrade, ale pažítku som zabudla, revem. Dám si klobásu, bryndza bude ráno. Nás nedogoňat.

Buchy rastú? Čistíš a či tiež reveš?
...a Ty máš čo ? Telepatiu ???
Pred chvíľou som dorezal dubáky na plátky a dal na sitká.
Zajtra pokračovanie s pôvabnicou fialovou...poblanšírovať a hajde do ľadu.
To su "holubinky" ?
Nie.
Holubienka je ľudový názov pre plávky - všeobecne.

Pôvabnica je toto
https://www.nahuby.sk/atlas-hub/Lepi...-fialova/ID507
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pre mna vsetko jedno ..ja huby nepapam ..ale prechadzka to musela byt paradna.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Pre mna vsetko jedno ..ja huby nepapam ..ale prechadzka to musela byt paradna.
Podľa mobilnej aplikácie Zdravie 7057 krokov... 5,01 km...312,5 kcal...
Na mňa vcelku v tých kopcoch aj dosť.
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchy, musela som gúgliť, nepoznám, nie som hubárka. Akurát som si prečitala, že je to jesenná huba. Holubky poznám, tie sú skôr letné. Alaya použila český názov.
Našla som toto http://burle.blog.cz/1006/holubinky-...e-moc-zajimave
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

...........prepáčte, z tejto konverzácie sa válam od smiechu, ľúbim vás
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
buchy, musela som gúgliť, nepoznám, nie som hubárka. Akurát som si prečitala, že je to jesenná huba. Holubky poznám, tie sú skôr letné. Alaya použila český názov.
Našla som toto http://burle.blog.cz/1006/holubinky-...e-moc-zajimave
Holubienky - plávky zbieram málokedy a minimálne. Radšej prídem nazad s prázdnou, ako hentie huby. Nie sú zlé, ALE mne proste nevyhovujú na moje účely.
Zbieram hlavne na sušenie, prípadne niečo na zamrazenie. No nezaváram ich, tie s cibuľou majú konečný výsledok,že sa ťahajújak sopeľ cigánovi po rukáve...
Pred 2 rokmi som dal kuriatka len do soli...to je iný level, jak čerstvé.

To moje zbieranie ?
Je to záľuba, prejdem sa po lese, prečistím hlavu, nazbieram okrem húb inšpiráciu.
...a tie,už nasušené huby ? Tie skončia poväčšinou v iných hrncoch, ako v mojich.
Šak mám zoznam stálych odberateľov do vianočnej kapustnice...

Link vyzerá byť zaujímavý...prejdem si ho.
Naposledy upravil buchač : 26.09.17 at 20:42
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

"pečene na blahe" dobrota, celé detstvo, hubová polievka zo zmesi húb, lišovky - kuriatka s vajíčkom, potom prišiel Černobyl a kuriatka zmizli na veľa rokov. Dnes si ich môžem kúpiť na trhu poľské, ale už pre mňa nemajú to čaro.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

neviem, ci cesky, skor presovske narecie- ja huby nejem,nepoznam, sused vzdy na ne chodi a vola ich takto, ze "holubinky".
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
potom prišiel Černobyl a kuriatka zmizli na veľa rokov.
Prišiel Černobyľ...prišla rakovina.
Rakovina odišla...prišli kurátenka.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nepoznala som a gúgeľko ponúkol české stránky, ľudových je množstvo. Kukni obrázky. aj holubienky, krásne, nepoznám, zajtra sa opýtam suseda hubára
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať