Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka
Padni komu padni...na tom sa zhodneme...
PS.
Nuž veru, budem sa veľa pýtať, veľa pýtať...
Padla teraz účtovníkom!
Veľmi zaujímavá reakcia:
https://www.facebook.com/permalink.p...00012059654183
písal som o tom ako účtovník pýtal a nedostal tak ho možno natrel a dostal províziu u konkurencie. Lebo všetci účtovníci robia to čo píše zákon o daniach z príjmov, dph alebo to čo hovorí majiteľ firmy.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Mám ťa zasa nejakú dobu na ignore, nechce sa mi meniť stav, tak iba skopírujem.

buchač Schopnost porozumenia cit Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)

korela
To bol celkom dobrý legálny príjem o.i. Takmer v každej výrobe sa dalo na niečo prísť a nie raz.

Ale Ty niečo o tom zlepšovateľskom hnutí moc infa asi nemáš...či ?
Bola si niekedy vo výrobnom procese ?
TY osobne...a nezaujímajú ma nejaké reči v štýle, že známy má bratranca a jeho nebohý strýko onehdá počul od zaťoveho svorka nejakú zmienku o zlepšováku, o ktorom sa mu snívalo v materskej škôlke. 2 8
.
A ty si niekedy podal zlepšovák a privyrobili si si, keď zasa ideš rýpať?
A čo by si rád odo mňa konkrétne vedel? Či som sedela za pásom?
Niekoľkokrát som tu spomínala, že ma vždy zaujímali technológie. Čo som nakoniec v zamestnaní zúročila. Čo chceš, to zabudneš. Neviem, či máš problém kde ma máš zaradiť, alebo čo vlastne chceš.
Z titulu funkcie som bol predseda komisie pre zlepšovateľské hnutie, bolo priam neuveriteľné ako jeden z toho mal celkom dobrý (na tú dobu) prizárobok Mal teóriu že veľké zlepšováky dráždia, malé komisia odklepla a pridelené limity sa ja tak nikdy nevyčerpali
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Z titulu funkcie som bol predseda komisie pre zlepšovateľské hnutie, bolo priam neuveriteľné ako jeden z toho mal celkom dobrý (na tú dobu) prizárobok Mal teóriu že veľké zlepšováky dráždia, malé komisia odklepla a pridelené limity sa ja tak nikdy nevyčerpali
sranda, ja si zo zlepšovateľského hnutia zase pamätám, ako sa zlepšovatelia, keď chceli uspieť, museli deliť s vedením, respektíve s tými, čo schvaľovali. "Počuj, dostaneš takúto odmenu, ale rozdelíme sa...."
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
pavol54
Z titulu funkcie som bol predseda komisie pre zlepšovateľské hnutie, bolo priam neuveriteľné ako jeden z toho mal celkom dobrý (na tú dobu) prizárobok Mal teóriu že veľké zlepšováky dráždia, malé komisia odklepla a pridelené limity sa ja tak nikdy nevyčerpali
sranda, ja si zo zlepšovateľského hnutia zase pamätám, ako sa zlepšovatelia, keď chceli uspieť, museli deliť s vedením, respektíve s tými, čo schvaľovali. "Počuj, dostaneš takúto odmenu, ale rozdelíme sa...."
Vidíš...a na to som nejak pozabudol.

Na vysokých školách bola bežná prax, že pri vydaní skrípt sa "spolupodieľal na ich písaní" aj nejaký ten šéfko.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
pavol54
Z titulu funkcie som bol predseda komisie pre zlepšovateľské hnutie, bolo priam neuveriteľné ako jeden z toho mal celkom dobrý (na tú dobu) prizárobok Mal teóriu že veľké zlepšováky dráždia, malé komisia odklepla a pridelené limity sa ja tak nikdy nevyčerpali
sranda, ja si zo zlepšovateľského hnutia zase pamätám, ako sa zlepšovatelia, keď chceli uspieť, museli deliť s vedením, respektíve s tými, čo schvaľovali. "Počuj, dostaneš takúto odmenu, ale rozdelíme sa...."
vtedy som pil kanadskú vodku, takže keď som mu povedal že bude zasadať komisia asi rozhodne kladne, tak vždy dotrepal. no odmietni to
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čo ma štve?
taiko!
Založí tému, niečo napíše, ale ak niekto komentuje, tak to zmaže - len aby argumenty neboli proti nemu. Toto robí moderátor!
1 4
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Čo ma štve?
taiko!
Založí tému, niečo napíše, ale ak niekto komentuje, tak to zmaže - len aby argumenty neboli proti nemu. Toto robí moderátor!
V prvom rade je scestne v onej teme o Logickych klamoch argumentovat, lebo nie je proti comu. Prispevky nie su mojimi osobnymi nazormi, ale informaciami. Ale budiz, ak niekto citi, ze musi argumentovat voci v teme postupne uvadzanemu zoznamu logickych klamov, tak prosim.
Proti argumentom v teme nemam nic. ( vid disputa s Lubom ). Prispevky tykajuce sa minuskovania, osocovanie a urazky, ci narazky mazem, ked ze su porusenim etikety, a prznite nimi poradu, kde sa da. A specialne s MINUS GATE prasite kazdu temu v ktorej sa objavite. Dokonca aj sutak obtazujete svojimi minusovymi frustraciami.
Ostatni moderatori vidia zmazane prispevky, takze mozu posudit relevantnost zmazania a popripade vyvodzovat zavery, ci navrhovat opatrenia.
4 3
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-11)
+ zobraziť viaczbaliť
Dobre teda - mažeš. A okrem toho - ČO ROBÍŠ? NIČ.
Nie si schopný ani zakročiť proti iným, ktorí sa skrývajú a špinia CELÚ Poradu.
Ty nie si moderátor - ty si cenzor!
Rob poriadky, ako ti vyplýva z funkcie moderátora. Takto len preukazuješ svoju neschopnosť viesť svoje témy!
To je môj argument!
To -1 máš odo mňa!
4 11
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
misoft
Čo ma štve?
taiko!
Založí tému, niečo napíše, ale ak niekto komentuje, tak to zmaže - len aby argumenty neboli proti nemu. Toto robí moderátor!
V prvom rade je scestne v onej teme o Logickych klamoch argumentovat, lebo nie je proti comu. Prispevky nie su mojimi osobnymi nazormi, ale informaciami. Ale budiz, ak niekto citi, ze musi argumentovat voci v teme postupne uvadzanemu zoznamu logickych klamov, tak prosim.
Proti argumentom v teme nemam nic. ( vid disputa s Lubom ). Prispevky tykajuce sa minuskovania, osocovanie a urazky, ci narazky mazem, ked ze su porusenim etikety, a prznite nimi poradu, kde sa da. A specialne s MINUS GATE prasite kazdu temu v ktorej sa objavite. Dokonca aj sutak obtazujete svojimi minusovymi frustraciami.
Ostatni moderatori vidia zmazane prispevky, takze mozu posudit relevantnost zmazania a popripade vyvodzovat zavery, ci navrhovat opatrenia.
Tvoe urazky na moju osobu a nie raz si preco nezmazal? Mna urazili, tak isto ako teba misoftove. Ja som ta nikdy neurazila.
Ked spravodlivo, tak pre vsetkych.
7 10
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tvoe urazky na moju osobu a nie raz si preco nezmazal? Mna urazili, tak isto ako teba misoftove. Ja som ta nikdy neurazila.
Ked spravodlivo, tak pre vsetkych.

Snad to neriesis balenim prispevku ty sam taiko.
7 9
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-9)
+ zobraziť viaczbaliť
alaya1
Tvoe urazky na moju osobu a nie raz si preco nezmazal? Mna urazili, tak isto ako teba misoftove. Ja som ta nikdy neurazila.
Ked spravodlivo, tak pre vsetkych.

Snad to neriesis balenim prispevku ty sam taiko.
Tak na 100% teraz viem, kto minuskuje.- stacila mala chyba.
4 9
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
Nie on. On má svoju skupinu "řitopichov"! :-)))))))))))))))))))))))))))))))
2 8
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
Cudujem sa tomu/tej- ze preco to robi, asi este neprisiel /neprisla na to, ze zvaleny prispevok sa fa kliknutim otvorit.

Pekny dnik- niekto aj na minuskovaca/ minuskovacku musi ist pracovat
3 8
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
Alaya, ak by si to na 100% vedela, tak to hodíš "na sklo". Myslím, že problém s tým nemáš. Ja takisto...
edit: ale nemôžeš ho citovať, ani zmazať. O to ide.... Nie každému sa chce dávať ctrl c ctrl v.
A ani editovať...
0 8
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Je to psychoticky clovek a takych je najlepsie si na webe nwvsimat ...Praca vola pekny den a tyzden.
3 7
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Ja ti nehovorím, že si ho máš brať za manžela, ale môžeš napísať, teda ak niečo vieš...
1 7
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ty vole, odborník žasne, laik sa diví. To čo tuto za čudo v diskusii
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Co tych jedincov trapi, ze po polnoci v hodine duchov sa tu ventiluju...?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Fuhá
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-9)
+ zobraziť viaczbaliť
alaya1

Tvoe urazky na moju osobu a nie raz si preco nezmazal? Mna urazili, tak isto ako teba misoftove. Ja som ta nikdy neurazila.
Ked spravodlivo, tak pre vsetkych.
Jeho môže uraziť len inteligent... Keďže ja mám len maturitu, tak čo by sa so mnou zapodieval.
Ale Ty máš dve VŠ (konštatujem, nepoddžubujem), tak ho teda uraz.
Kuwa, ja mať VŠ...tak ho urážam jedna radosť...tzv. argumentum ad hominem.
1 9
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať