Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nezáviď...
Niet čo....a niet komu.

Buzerant síce píše niečo o mojom pobúrení, aj keď to tak nie je.
Nie som pobúrený, ja sa len čudujem.
Čo príde a čo vznikne v tých hlavách pomazaných v EU, tak to je vo hviezdach.
Len aby nedošlo k situácií, že naše deti budú už len nadávať...a vnuci preklínať, čoho sa dožili.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
vicktor
korela
Priezvisko je fajn, ale pridaním -ová katastrofa. Stále uvažujem, že sa ešte premenujem, alebo zlikvidujem príponu. Nerezonuje so mnou. Ťarcha.
Tak je pravda, že Anča Korela znie lepšie než Korelová.
Ešte že nie Korhelová.
Nick mám s malým k.
A ty máš čo zasa za problém? Vezmi si napr. Anna Karenina a Anna Kareninová. Cítiš dúfam ten rozdiel.
Pôvodné má absolútnu vyváženosť.
najmä pri skloňovaní
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zamyslat sa a obdivovat, alebo nadavat na svoje krstne meno alebo priezvisko mi pride velmi cudne, az egocentricke.
Teda pokial sa dotycny nevola H.Koxxx , ako kreslic obrazkov zo zuvaciek Bajo.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
nezáviď...
Niet čo....a niet komu.

Buzerant síce píše niečo o mojom pobúrení, aj keď to tak nie je.
Nie som pobúrený, ja sa len čudujem.
Čo príde a čo vznikne v tých hlavách pomazaných v EU, tak to je vo hviezdach.
Len aby nedošlo k situácií, že naše deti budú už len nadávať...a vnuci preklínať, čoho sa dožili.
ale no
niečo na tom mnohoženstve môže byť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ale no
niečo na tom mnohoženstve môže byť
...hééééj ? A čo také ?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Baby sa skriepia medzi sebou a chlap ma pokoj.
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Presne! A ked pride v noci opity, moze fackat dve naraz, namiesto jednej!
:-))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Alebo vyfasuješ od obidvoch...od jednej s valčkom na cesto po vajcách, až sa skrútiš a od druhej rajnicou po hlave, že sa vystrieš.

Prípadne ti naložia obe parohy, že sa ani do krčmy cez dvere nedostaneš.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

čo stále o 2 ...

však by ste mohli mať až 4......nemáte fantáziu ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
čo stále o 2 ...

však by ste mohli mať až 4......nemáte fantáziu ?
Si sa zbláznil ?

Včul otázka.
Prečo sú orientálne ženy (vrátane cigániek - šak aj oni z orientu) tak ovešané zlatom ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nosia si celý majetok ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nosia si celý majetok ?
V podstate áno.
Ide o to, že keď muž odvrhne ženu výrazom... trikrát po sebe „Rozvádzam sa s tebou!“...žena odchádza len s tým, čo má na sebe.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
Myslím korela, že to máš s tým významom mena na ľudský život hodne prevrátené.
Meno nieje vôbec dôležité, dôležitý je život jedinca, ktorý to meno niečim "ozvučí" a potom (následne) má ten patričný cveng.
Niektoré následne znejú fajn a iné akosi zle.
Ja ti tvoj názor neberiem, ja si nechám svoj.
Hana Zaňáková - Lucie Bílá
Madonna - Louise Veronica Ciccone
https://www.interez.sk/35-civilnych-...ite-prekvapia/ a množstvo ďalších.
Nerozoznávam, či si zmenili meno umelci alebo obyčajní ľudia, umelci to majú jednoduchšie, môžu písať pod pseudonymom bez nejakej byrokracie.
Predpokladám, že sa tiež dobre necítiš v zle ušitom obleku. A s oblekom, čo ti nesedí na mieru, ti nepomôže ani pripnutá ruža ani kráľovská koruna.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Zamyslat sa a obdivovat, alebo nadavat na svoje krstne meno alebo priezvisko mi pride velmi cudne, az egocentricke.
Teda pokial sa dotycny nevola H.Koxxx , ako kreslic obrazkov zo zuvaciek Bajo.
Ešte tomu nerozumieš, ev. sa ti to nestalo, alebo ti chýba empatia. Nejde o rúhanie a zabudnutie na svoj rod.
Prečo potom psychológovia odporúčajú a súhlasia so menou mena už u malých detí, a následne sa u neho prejaví aj zmena správania?
Moje pocity mi nikto nevezme, za slobodna som ho mala komplikovanejšie ale so -ská, ako prišlo -ová, neviem si zvyknúť. Nemá to nič spoločné so vzťahom, rodinou, ide stále iba o moje pocity.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
vicktor
korela
Priezvisko je fajn, ale pridaním -ová katastrofa. Stále uvažujem, že sa ešte premenujem, alebo zlikvidujem príponu. Nerezonuje so mnou. Ťarcha.
Tak je pravda, že Anča Korela znie lepšie než Korelová.
Ešte že nie Korhelová.
Nick mám s malým k.
A ty máš čo zasa za problém? Vezmi si napr. Anna Karenina a Anna Kareninová. Cítiš dúfam ten rozdiel.
Pôvodné má absolútnu vyváženosť.
najmä pri skloňovaní
Neviem ako si to myslel, ale dôležité je, čo je napísané v osobných dokladoch. Dôležitý je nominatív.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
korela
vicktor
korela
Priezvisko je fajn, ale pridaním -ová katastrofa. Stále uvažujem, že sa ešte premenujem, alebo zlikvidujem príponu. Nerezonuje so mnou. Ťarcha.
Tak je pravda, že Anča Korela znie lepšie než Korelová.
Ešte že nie Korhelová.
Nick mám s malým k.
A ty máš čo zasa za problém? Vezmi si napr. Anna Karenina a Anna Kareninová. Cítiš dúfam ten rozdiel.
Pôvodné má absolútnu vyváženosť.
najmä pri skloňovaní
Neviem ako si to myslel, ale dôležité je, čo je napísané v osobných dokladoch. Dôležitý je nominatív.
v osobných dokladoch je to vždy v prvom páde jednotného čísla. Skloňovanie je variovanie podstatného mena v jednotlivých pádoch.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Nandrolon
Zamyslat sa a obdivovat, alebo nadavat na svoje krstne meno alebo priezvisko mi pride velmi cudne, az egocentricke.
Teda pokial sa dotycny nevola H.Koxxx , ako kreslic obrazkov zo zuvaciek Bajo.
Ešte tomu nerozumieš, ev. sa ti to nestalo, alebo ti chýba empatia. Nejde o rúhanie a zabudnutie na svoj rod.
Prečo potom psychológovia odporúčajú a súhlasia so menou mena už u malých detí, a následne sa u neho prejaví aj zmena správania?
Moje pocity mi nikto nevezme, za slobodna som ho mala komplikovanejšie ale so -ská, ako prišlo -ová, neviem si zvyknúť. Nemá to nič spoločné so vzťahom, rodinou, ide stále iba o moje pocity.
S psychológmi na mňa nechoď. Mal som tu rozpísaný elaborát, ale zmazal som ho, lebo zas by to v konečnom dôsledku niekto mohol brať akože je to "o mne".
Ak by si povedala psychiater, to už je lekár a tým pádom autorita.
Ale psychológ? Filozof? Sociológ? :-)))
A to nechcem hovoriť, že psychológovia často problémy vytvárajú tam, kde vôbec nie sú. Len aby aby mali čo riešiť, samozrejme "odplatne".
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
pavol54
korela
vicktor
korela
Priezvisko je fajn, ale pridaním -ová katastrofa. Stále uvažujem, že sa ešte premenujem, alebo zlikvidujem príponu. Nerezonuje so mnou. Ťarcha.
Tak je pravda, že Anča Korela znie lepšie než Korelová.
Ešte že nie Korhelová.
Nick mám s malým k.
A ty máš čo zasa za problém? Vezmi si napr. Anna Karenina a Anna Kareninová. Cítiš dúfam ten rozdiel.
Pôvodné má absolútnu vyváženosť.
najmä pri skloňovaní
Neviem ako si to myslel, ale dôležité je, čo je napísané v osobných dokladoch. Dôležitý je nominatív.
v osobných dokladoch je to vždy v prvom páde jednotného čísla. Skloňovanie je variovanie podstatného mena v jednotlivých pádoch.
Jeminenku, to som mi čo odpísal? Veď to je samozrejmosť. Ale aj tak nechápem tú tvoju predchádzajúcu reakciu, netuším, ako si to myslel. Táto odpoveď je úplne mimo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela - vidíš, teraz ma napadlo, že moja manželka to má opačne. Za slobodna -ová, teraz -ská.
Musím sa opýtať, či badá nejakú zmenu :-))))))))))))))))))))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
jar88
Myslím korela, že to máš s tým významom mena na ľudský život hodne prevrátené.
Meno nieje vôbec dôležité, dôležitý je život jedinca, ktorý to meno niečim "ozvučí" a potom (následne) má ten patričný cveng.
Niektoré následne znejú fajn a iné akosi zle.
Ja ti tvoj názor neberiem, ja si nechám svoj.
Hana Zaňáková - Lucie Bílá
Madonna - Louise Veronica Ciccone
https://www.interez.sk/35-civilnych-...ite-prekvapia/ a množstvo ďalších.
Nerozoznávam, či si zmenili meno umelci alebo obyčajní ľudia, umelci to majú jednoduchšie, môžu písať pod pseudonymom bez nejakej byrokracie.
Predpokladám, že sa tiež dobre necítiš v zle ušitom obleku. A s oblekom, čo ti nesedí na mieru, ti nepomôže ani pripnutá ruža ani kráľovská koruna.
Nezdá sa ti korela, že utekáš od podstaty?
Lebo na začiatku sa tu jednalo o tom, že meno má podstatný vplyv na úspešnosť, či neúspešnosť nositeľa daného mena. (začalo to Marlonkom, či nie?)
Dala si pár ptíkladov, z ktorých akože má vyplývať "argument", že Licie Bílá, Madona a podobní, dosiahli svoj úspech zmenou mena. Je to čistý blud, doslova tmárstvo. Podstatne viac ľudí presávilo svoje pôvodné meno. Ide naozaj o schopnosti nositeľa daného mena.
Preto ti tu dám iný príklad.
Kedysi sme tu mali rôznu elektroniku pod značkou (menom) TESLA. Boli to rádiá, gramofóny, magnetofóny a podobne. Ale v tuzexe sa predávali aj výrobky iných "mien - men, či ako sa to skloňuje".
Ako ti znelo meno TESLA vedľa mena BLAUPUNKT?
TESLA - HITACHI
TESLA - PANASONIC
------------------------------------
Ako ti znie meno Elon Musk? Predpokladám, že rovnako ako mne, nič svetoborné.
Ale meno TESLA už začína mať iný zvuk, ako ho mala v minulosti. Pritom Nikola Tesla sa nijako nezmenil, ale za totáča jeho meno tu strácalo cveng.
Prečo raz TESLA znie a inokedy to isté TESLA neznie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať