Zavrieť

Porady

Sťahovanie súborov - zlyhanie siete

Keď dám sťahovať nejaký súbor , začne sa sťahovanie a do 5 sekúnd sa sťahovanie stopne a ukáže sa zlyhanie siete. Skúšal som viac prehliadačov a na všetkých to ukazuje. Skúšal som sťahovanie cez wifi aj cez kábel žiadna zmena. Nepomohol ani reštart notebooku.. Nejaké rady?
8 komentárov     zbaliť
misoft Pravdepodobne je to v routeri.... nevieme aký.
darkness80 router mám ZTE nejaký od Telekomu mám pocit, že na krabičke bolo ZTE II ale televízia cez internet fugnuje a sťahovanie cez mobil tak isto
misoft Prečítaj si https://support.google.com/chrome/answer/2898334?hl=sk - prever, či v PC nemáš nejaký pochybný SW.
jslancik odkiaľ sťahuješ? možno by pomohol download manager. mal som podobný problém.
darkness80 Stahoval som z ulozta a vzdy to zrušilo potom som skúšal aj hellshare a tiež to rušilo
ZahradnikAmater A je na cieľovom disku dosť miesta?
misoft Upresni - z uloz.to, hellshare - ako sťahovanie FREE? Teda s obmedzením? Bez účtu? Ak je to tak - tak potom stačí malé prerušenie spojenia a je koniec. Pri FREE sa totiž nenadväzuje sťahovanie. Ako iní spomínali - Download Manager to istí - zapamätá si totiž poslednú adresu a bity, ktoré dostal a nadviaže na to.
Pokiaľ tam máš účty - sťahuje to max. ich rýchlosťou a pri prerušení nadviaže tam, kde sa prerušilo a pokračuje.
darkness80 aj na uložto aj hellshare mám účty, kde mám kúpené aj kredity a sťahovanie sa zruší
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Sťahovanie súborov - zlyhanie siete

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.