Zavrieť

Porady

4ta reklamacia .....vraj zavada sa neprejavila ?

Kupila som notebook. stal vyse 600 eur ked som ho kupovala vravela som im ze chcem na nom hrat hry a ubezpecili ma ze tento ntb je na hry vhodny. (overwatch, lolko, warthunder atd.) Za tie dva roky som ho dala 3 krat reklamovat a zakazdym mi ho vratili s vraj opravenou chybou. Na stvrty krat som ho dala reklamovat so ziadostou o vratenie penazi. (este je v zarucnej dobe) Prisla mi mailom odpoved ze zavada sa neprejavila a ntb mi vratia.... lenze na nom sa neda hrat ani len warthunder nieto este ine hry... nevie mi niekto prosim poradit co mam robit ???
Naposledy upravil Lucka333 : 30.09.17 at 17:18
4 komentárov     zbaliť
ivka70 a aky ma NB problem, co si reklamovala?
misoft Upresni popisom, čo za chyby sa vyskytli, upresni, čo za NB máš.
Lucka333 Ahoj je to lenovo ideapad 100. Problem je v tom, ze neexistuje hra ktoru by som si na nom mohla zahrat. Aj obycajne hry na fb sekaju. Ak nainstalujem napr. warthunder - cele to seka asi an tolko ze ja letim na lietadlo aby som ho zostrelila ako nahle zacnem strielat zacne mi to tak brutalne sekat a vrcat, ze ked to prestane lietadlo je fuč nezostrelene, ale bo je za mnou a striela po mne alebo v najhorsom pripade som narazila do skali alebo do zeme....vezmem nove lietadlo a to iste kym len letim seka len tak po menej ale ako zacnem akciu koniec .... lolko ???? neexistuje seka a vrci cely cas az kym to nevypnem. Overwatch ??? neexistuje aby som si zahrala... pokial len chodim seka tak jemne ako nahle sa rozbehnem do boja seka jak o zivot vrci a zasekne sa na tolko ze ho musim restartovat.... naposledy po tretej reklamacii sme urobili len to ze sme nainstalovali google chrome, warthunder a nic viac.... chceli sme skusit hru asi 5 minut isla v pohode potom to zacalo sekat vrcat nakoniec zmodrala obrazovka pasi cez obrazovku a nereagoval uplne na nic. tak sme im ho dali 4 ty krat a vraj zavada sa neprejavila.
misoft Ten NB je na hry slabý - vraví sa mu aj "študentský" - jeho parametre su skoro podpriemerné.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Niran je offline (nepripojený) Niran

    Niran
    Nie som si isty ale tusim ze peniaze vratia len vtedy ak ide o opakovanu tu istu zavadu. Pokial za notebook opravoval a zavady boli rozne tak ti peniaze asi nevratia. Inac book za 600€ urcite nepostacuje na hry. Odborne znalosti niektorich predavacov v obchodoch su mizerne takze na ich tvrdenia by som urcite nedal, ak kupujes notebook na hry vzdy je lepsie si precitat na nete recenzie a az potom sa odhodlat nieco kupit (rada do buducna).
    Lucka333 dakujem za radu

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Lucka, kasli na hry a rob nieco uzitocne.
    Príspevok zbalený
    spam

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Neužitočné (1)
    Komentár, nie odpoveď (1)
    Spam (1)
    -5
    pavol54 Ak je funkčný s tým vybavením ktoré mal v predaji tak reklamáciu neuznajú. Ak kúpim auto čo má prepraviť maximálne 1500 kg a ja naň šupnem 3000 kg a ak neprasknú perá alebo nestrhnem spojku "môžem" reklamovať že neťahá pri tej záťaži , Neuspejem ani keby som tvrdil že mi to odobril l predajca
    misoft Dobre si to popísal - príkladne
    Lucka333 takze som prisla o peniaze a nebudem mat ani opraveny ntb ????
    misoft Ale to, že je výkonovo slabý na hry a preto sa pri nich seká - to predsa nie je ZÁVADA! A nedostatok výkonu pre určité aplikácie a hry sa NEDÁ reklamovať, keď inak funguje!
    Lucka333 prisaham ze za tolko som ho kupila....
    misoft Veď ti píšem - obabrali ťa...

    4ta reklamacia .....vraj zavada sa neprejavila ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.