Zavrieť

Porady

keď zapnem hru a sa mi zobrazí čierna obrazovka

Prečo mam využitie procesora nad 85% keď zapnem hru a sa mi zobrazí čierna obrazovka v okne a mi tu hru vypne ?
Naposledy upravil ivka70 : 27.09.17 at 06:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    prioritne najprv napíš parametre tvojho PC - procesor, pamäť, grafika (integrovaná alebo samostatná) a jej veľkosť, typ HDD, vek počítača, ide o NB alebo stolový počítač, koľko watový máš zdroj (týka sa stolového PC), OS, o aký typ hry alebo hier ide, čiernu obrazovku máš len pri jednej hre alebo pri viacerých? Čiernu obrazovku ti vyhadzuje pravidelne, alebo len občas? Aké programy ti bežia na pozadí a pri spustení (antivírus, internet, a pod. - má vplyv na odoberanie výkonu pamäte a CPU). Keď dáš podrobnejšie informácie, tak ti možno dokážeme lepšie a presnejšie odpovedať. Podľa tvojej prvotne zadanej otázky ti tu nikto nedá lepšiu odpoveď.
    Martin1997 Ide o stolovy pocitac. Mam ho 11 rokov ale pred 3 rokmi som menil suciatky ako je procesor AMD FX-8300, graficka Radeon R9 270 Sapphire Dual-X 2GB a ram 16GB aj zakladnu dosku mam novu pre tie suciastky, chladic mi ostal ten istý od kedy mam pc. Mam dva hard disky jeden ma okolo 250 gb mam ho na Windows a ten druhy ma 1000gb ten ho pouzivam na hry a mam tam filmy a fotky. Ide o hru Fifu 18 robi mi to iba pri tejto hre mam ju original zakupenu mam aj fifu 17 a nemam s nou ziadem problem. Vyhodi mi tu iba pri tejto hre pri kazdom spusteni. Mam pri spusteni zapnute programy skype , internet, antivirus, origin, steam, java. Viac toho dnes neviem napisat lebo nie som doma.
    Martuk tak ma napadá:

    1. kuknúť minimálne a doporučené požiadavky na FIFU 18.
    2. naištalovať Driver Booster, po cracknutí na full prebehnúť komplet celý systém a updatovať staré ovládače.
    3. prebehnúť celý PC malware a spyware programom, samozrejme úplný a hĺbkový sken a všetko, čo nájde vyšmariť preč.
    4. kuknúť na nete podobné problémy, ako máš ty a vyskúšať riešenia.
    5. posledná možnosť reklamovať hru s detailným popisom problému.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Asi mas slaby pocitac alebo minimalne graficku kartu pre tu hru.
    Martin1997 to som pozeral nemám mam dobrý počítač výkonný na tu hru
    ivka70 a pustat directx12 ci 11?

    keď zapnem hru a sa mi zobrazí čierna obrazovka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.