Zavrieť

Porady

Dlh majiteľa s.r.o. a právo exekútora na majetok s.r.o.

Má exekútor ktorého som nadobudol ako fyzická osoba nebol som szco ani nič právo siahnuť na firemný majetok keďže som majiteľom firmy ale nič mi doteraz nepriz neprišlo firma vykazuje zisk At

Dobrý deň v minulosti som sa zadlžil ako fyzická osoba nepodnikal som nič bežný zamestnanec. Pred cca 2 rokmi som začal podnikať založil som sro firma vykazuje zisk exekútor neprišiel ani neprišlo záložne právo ani nič má dosah aj v takýto keďže som dožil ako osoba fyzická má právo aj teraz keď som právnicka ďakujem za každé info

Môže exekútor siahnuť na na sro ktorej som majiteľom a jediným konateľom firma prosperuje žiadna ex.. zatiaľ neprišla dlžníkom som sa stal ako nezamestnaný človek je možné že exekútor o firme nevie alebo ako to je ??
Naposledy upravil ivka70 : 05.10.17 at 05:52 Dôvod: zlucenie tem
kopretinka ako sa dá nadobudnút exekutor?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ty si sa nezmenil na pravnicku osobu, si stale fyzicka osoba ... ale mas majetok v pravnickej osobe - sro - obchoddny podiel, na ten ti moze siahnut, teda moze ho exekuovat ... prikazat sro, aby vyplatila tvoj podiel

    Dlh majiteľa s.r.o. a právo exekútora na majetok s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.