Zavrieť

Porady

Akého školiteľa na DPH a DzP by ste odporučili

Chcem sa poradiť, s akými lektorami školení o DZP a DPH chodíte ? Som zo Žiliny. Kedysi som bola na školení, kde školiteľ prečítal zákon bez príkladov, bez nejakého vysvetľovania. Chcela by som poprosiť, aké máte vy skúsenosti? A hlavne na koho školenie by ste odporúčali ísť?
Naposledy upravil marions : 12.10.17 at 09:14
juzek691 Každy sa tu hrá na reklamu a nič nedať zadarmo, napíš na eki.jinas@gmail.com napíšem ti tam svoj názor, aby to tu nahodou niekto nepokladal za reklamu, teda ak maš zaujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Tužinský, Ozimý, Acsová, Minársky
    Naposledy upravil avalik : 13.10.17 at 12:33
    Jarka 1 Mne je úplne jedno, či sa to bude považovať za reklamu. Dala som užitočné, pretože uvedení lektori nielenže ovládajú zákon, ale vedia ho vynikajúco vysvetliť. A o to tu ide. Čítať sa naučil v škole každý z nás, ale čítať zákon vie málo kto.
    marions Ďakujem.

    Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

    Sarlotka
    neviem ci by bolo v sulade s etikou porady vhodne menovat skolitelov, lebo reklama je tu zakazana
    marions Aha, to ma nenapadlo, tak keby niekto bol taký dobrý a poslal správu Aj keď sa mi to nezdá reklama, lebo o čomkoľvek sa ľudia bavia, tak je to reklama keď niekto povie názor či je s niečím spokojný alebo nie. Skôr by som povedala, že sú to také recenzie... Či sa mýlim?
    Sarlotka tak uz ti hore odpovedali ja som tu parkrat citala, pri niektorych prispevkoch podobneho typu, ze sa nesmie uvádzať reklama tak ja som radsej tisko ostala

    Akého školiteľa na DPH a DzP by ste odporučili

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.