Zavrieť

Porady

Macku zrazilo auto


ahoj neviete mi poradit moju macku zrazilo v pondelok auto a boli ju noha a chvost neviem ci toma zlomene? ale chodi len ze nechce jest viete mi pomoct prosim
3 komentárov     zbaliť
buchač Dnes je ale už štvrtok.......................................... ...................
ZahradnikAmater Je to neuveriteľné, ale na podobné prípady existujú veterinári. Už si o nich počula?
kopretinka ??? nevieš,či to má zlomené? a my to vieme????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    môže byť aj vnútorné zranenie, určite ísť k veterinárovi, zistí alebo vylúči vnútorné zranenie alebo krvácanie, keď mačka odmieta žrať, je to signál dosť jasný
    jslancik možno je to signál toho, že niekto jej venuje prílišnú pozornosť, stále ju skúma, a mačka je z toho na nervy. ktovie.
    Terezia13 nuž, zažila som to - našu fenku zrazilo auto a na vnútorné krvácanie uhynula tesne pred tým, ako sa mala okotiť - stredný biely špic, nikdy už takého psa mať nebudeme
    Príspevok zbalený
    spam

    Hlasovalo 12 pouzivatelov

    Užitočné (3)
    vlado 33, deane7, Kvaka
    Nevhodné (1)
    Komentár, nie odpoveď (1)
    -6
    deane7 No jeden som Ti za neho vrátil, neplač.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.