Zavrieť

Porady

ako to je s čítaním cudzích emailov?

predavam veci na sprostredkovatelskom web-e a stalo sa ze sme dohodli obchod mimo nich co je celkom normalne nakolko po prvom obchode poznam kontakt na kupujuceho aj on na mna tak dalsie veci ked chce moze zavolat a obchodujeme si v pohode...to je ale vedlajsie...ide mi o to ze zo spominaneho web-u som dostal upozornenie, ze ako to ze som obchodoval mimo nich...to sa mohli dozvediet jedine z email-u ktora bezi na ich platforme aj serveri .... je to normalne ze niekto ani neviem kdo mozno vratnik alebo upratovacka si cita moju komunikaciu,...lebo ked ano tak mi cely ich system nestoji zato a ukoncim fungovanie na tom web-e ...ide mi cisto len teoreticky ci to tak je v poriadku a moze hocikdo sa prehrabavat v mojej poste..vdaka za reakcie
Naposledy upravil ivka70 : 13.10.17 at 05:24
8 komentárov     zbaliť
taiko nevieme o aky web sa jedna...nevieme podmienky registracie...nevieme obchodne podmienky...tazko takto povedat, co sa moze a co nie... v kazdom pripade, by bolo omnoho zrozumitelnejsie, keby si pouzival vety....ciarky....bodky a velke pismena....lebo ako preceda hovori.... v tomto sa ani diva svina nevyzna...a ked aj niekto nie je dyslektik....tak sa nim Tvojou vinou stane
vulxy web-om sa netreba zaoberat,to je jedno ...mne ide o citanie mojej komunikacie neznamou osobou..
Chobot Hlavne, že ty tie bodky, veľké písmená a čiarky používaš.
vulxy chobot on nemusi,on to tady vede
taiko @chobot Beriem to tak, ze si vplyvom pracovneho vytazenia nepostrehol moj umysel
taiko @vulxy skusim este raz. Ide o podmienky registracie a obchodne podmienky s ktorymi si s najvacsou pravdepodobnostou suhlasil. Napr amazon tiez ma moznost sledovat komunikaciu medzi predajcom a kupujucim. Obchodujem na amazone, viem o tom a suhlasil som s tym.
O com vies Ty a s cim si suhlasil neviem, kedze z mne neznamych pricin nechces dat meno portalu
vulxy ale ano,len som nevedel ci to sarkazmus alebo ironia alebo olinvan..ale zaujimave ze mne sa tvoj komentar dobre cital ...co uz ja ako nestudovany sedliak nepotrebujem tie ciarky a makcene ani velke pismenka..ja sem chodim pre radu nie dokazovat ze viem pisat...
taiko ved ale sa uz na to vykasli. Ja Ta za nestudovaneho sedliaka nepovazujem. Pis ako chces, len som Ti chcel dat vediet, ze sa to tazko cita.
Primarne som sa pytal na dalsie info o Tvojom probleme, lebo na otazku ako si ju zadal, bez dalsich info, sa podla mna neda odpovedat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    sashe má napríklad toto v podmienkach "Táto komunikácia prebieha súkromne medzi Kupujúcim a Predajcom a nezobrazuje sa všetkým užívateľom SASôhE.sk. SAShE.sk ako správca webu má prístup k tejto komunikácii za účelom kontroly jej obsahu.

    Kupujúci a Predajca nesmie využívať túto komunikáciu na zdieľanie svojich kontaktných údajov, či dohodu za účelom predaja tovaru mimo SAShE.sk."

    ke´d už máte na seba kontaktné údaje, netuším, prečo sa dohadujete cez internú poštu. Lebo myslím že podobne to budú mať upravené všetky takéto portály. využívaš ich priestor, tak samozrejme chcú za to svoje.

    Prečítaj si podmienky používania, ktoré "tvoj" web má.
    vulxy mne nejde o to ze sprostredkovatel chce svoje provizie,ved ma pravdu aj ja by som sa tak zachoval a snazil by som sa co najviac zarobit,ale ide mi o to ze niekdo koho vobec nepoznam sa hrabe v mojej poste...cez nu sa posielaju aj obchodne aj sukronme spravy...ked to je v poriadku tak nic sa nedeje ale vzdy som si myslel ze email ako aj list su tabu a nikdo nema pravo to citat
    vicktor Ano, chcu proviziu a mne sa zda podla zadania ze ty si ich obisiel, oni si to vypatrali a nepaci sa im.
    Predpokladam ze pri registracii si odklikol ze beries na vedomie...
    Skontroluj.

    ako to je s čítaním cudzích emailov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.