Zavrieť

Porady

Môžem podnikať s predajom potlacenych tričiek v rámci zmluvu o vytvorení autorského diela?

Dobré deň prajem, Predaj by mal byť cez e shop, prípadne v stánkoch na festivaloch a pod. Ďakujem.
8 komentárov     zbaliť
kopretinka a čo z toho je tvoje autorské dielo? a prečo to tak chceš?kvôli pokladni?
Kokido Ahoj, autorské dielo by bolo samotné tričko ako dielo vratane mojej grafickej práce ako potlač a následne potlačenie. Ide mi len o to, že ako zmluvu o vytvorení diela si môžem rozdeliť cenu na licenčnú a cenu za prácu. Tak sa mi to zdá celkom fajn, nakoľko zatiaľ neviem, ako to pôjde. Zatiaľ iba zbieram informácie. Vďaka
ivka70 a to chces s kazym kupujucim na trhu uzatvarat zmluvu o vytvoreni autorskeho diela? ci ake potvrdenie chces vydavat pri prevzati penazi?
kopretinka aký význam má to rozdelovanie ceny?
Kokido To je ale zvorilost. Ok. Rozdelenie licencie má význam kvôli plateniu , respektíve neplateniu daní. Ďakujem, poradím si ináč. A neodpisoval som preto, že som nedostal notifikáciu. Akože sorry, z som ťa obťažoval a treskol som sem dačo, čo ta obťažuje. Idem tlačiť. Nech sa ti darí
kopretinka mne si ty aj s tvojou otázkou fakticky ukradutý,je v tvojom záujme odpovedať a uviesť podrobnosti,aby ti mohlo byť odpovedané.
kopretinka takýchto milujem........treskne sem otázku a viac sa nezaujíma
buchač Hm...

Asi nemá čas....tlačí.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Môžem podnikať s predajom potlacenych tričiek v rámci zmluvu o vytvorení autorského diela?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.