Zavrieť

Porady

GLS balík

Ahojte, v pondelok mi bol doručení balík z česka kurierskou spoločnosťou GLS všetko prebehlo ako malo, zaplatil som za balík 28 euro podpísal sa a prevzal balík. Dnes mi ráno zvoní telefón a bol to kurier ktorý mi doručoval balík a , že mu poslali list z centrály, že som balík nezaplatil. A pritom si nato veľmi dobre spomínam, že som ho uhradil. A, že to nema ani v stroji a pritom som to podpisoval elektronickou ceruzkou a v linku GLS sledovanie zásielky mi svietí, že je to doručené. Tak ma to celkom trápi, že mi vyvoláva tak neviem čo ďalej. Viete mi poradiť ? Ďakujem
Naposledy upravil ivka70 : 13.10.17 at 17:22
4 komentárov     zbaliť
buchač Viem.
Maj v trubke....
Teda aspoň ja by som mal, ak je tak, ako deklaruješ.
jslancik potvrdenie o zaplatení si si akiste odložil, či? lebo ak ani nevieš, že niečo také existuje, tak...
Ladislav261987 príjmový pokladniční blok som dostal, GLS ma ešte nekontaktovalo len kurier takže asi to budú riešiť s ním keďže zasielku doručil. Ja som to zaplatil bez toho ti balík do rúk ani nedajú.
jslancik Keď máš doklad, si v klidku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Žeby ďalší spôsob, ako si kurier bude prilepšovať drobným podvodom a skúšať, či nevyžobre platbu 2x ? Bol by som celkom zvedavý na ten akože list z centrály. Možno len on neodviedol tržbu...
    buchač Tiež som toho názoru.

    Bolo by zaujímavé vedieť, ako by sa zachovali v centrále po prečítaní mailu s patričným obsahom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.