Zavrieť

Porady

Video z grafickej karty

Zdravím, skladal som si nový počítač a mám v ňom Grafickú kartu Gigabyte RX-550 Gaming OC 2GB. Ale mám malý problém, ako náhle napojím monitor do grafickej karty tak sa proste nič nedeje...Mám monitor Philips 192E2 a má VGA a DVI vstup. Na grafike mám DVI-D,HDMI a DP výstupy. Mám to napojené cez redukciu, čiže mám napojenú redukciu do monitora a z nej sa tiahne HDMI kábel do grafickej karty. Monitor 100% funguje a taktiež aj redukcia a HDMI kábel, grafika tiež lebo ak by bola zle napojená v matičnej doske tak by sa mi ani netočili fan(y) ktoré na nej mám.
Ak máte akúkoľvek radu, vítam ju.
Dopredu ďakujem Q.
3 komentárov     zbaliť
misoft Prečo takto zložito?
Grafika má DVI-D + HDMI + DP, monitor má DVI-D - digitálne. Tak na kieho ďasa dávaš nejakú redukciu! Prepoj DVI-D na DVI-D.
Quertilion Bolo to lacnejšie. Samozrejme pôjdem aj po takejto variante, len som chcel vedieť či mi niekto nevie nejako poradiť čo s tým.
Quertilion Dnes mi prišiel DVI-D kábel....Po odskúšaní mi to stále nejde..Rada?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Video z grafickej karty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.